Pages:
Author

Topic: Türkiye'nin İlk Bitcoin Haber Uygulaması App Store'da - page 3. (Read 575 times)

member
Activity: 322
Merit: 12
Kesinlikle androide de gelmesi gereken bir program tamam cok gerekli gibi gorunmeyebilir ama isleri oldukca kolaylastiracak bir uygulama. Bu uygulamalarin artmasi gerektigi taraftariyim.
full member
Activity: 238
Merit: 100
evet yerel bazlı düşündüğümüz de bu tür uygulamalar konusunda büyük bir eksiklik var umarım büyüyüp gelişecek bir uygulamalar zincirinin başlangıcı olur herkese hayırlı olsun
full member
Activity: 546
değerlerin ve haberlerin tek bir başlık altında toplanması güzel olmuş yapanın eline sağlık, belki piyasada benzerleri vardır ama yine de emeğe saygı diyelim, çalışmaya teşvik edelim.
full member
Activity: 344
Elektronik piyasayı haber yapan uygulamaları destekleyelim. Kim dürüst olarak emek sarf edip çalışırsa başarılı olur. Türkiyenin ilk bitcoin haber uygulamasını takip ediyorum. Faydalı olacağa benziyor.
full member
Activity: 476
Bu alanda ülke içerisinde bir eksiklik vardı. Ben büyük medya şirketlerinden böyle bir uygulama bekliyordum ama yapmadılar veya yapmak istemediler. Yapan arkadaşları tebrik ediyorum. Umarım bekledikleri ilgiyi görürler.
sr. member
Activity: 588
Merit: 251
Ülkemizde kripto haberleri konusunda Türkçe olarak gündemi anında yakalayan platformların sayısı yetersiz bu uygulama bu yüzden faydalı olacaktır hayırlı olsun!
member
Activity: 308
Merit: 10
Ülkemize hayırlı uğurlu olsun. Telefondan her dakika sitelerden haber ve piyasaları takip etmek zor oluyordu. Bu uygulama bize vakit kazandıracak. Bazı arkadaşlar google versiyonunu istiyorlar haklılar. Oda yakında gelecektir.
legendary
Activity: 973
Merit: 1053
Piyasanın mobil alanda uygulama az, İstediğiniz kadar websitesi bulursunuz ama mobil app bulmak gerçekten zor. Bu yüzden güzel olmuş umarım çok fazla kişi kullanır.
member
Activity: 266
Niye google play de yok, uygulamaya bakabilmek için iphone mu almamız lazım. Bir an önce uygulamanın play storada  gelmesini istiyoruz. Bu tür uygulamaların artmasını bekliyoruz.
newbie
Activity: 182
Merit: 0
Ülkemizde kripto paralara olan ilginin giderek arttığını düşünürsek geç bile kalınmış bir uygulama. Sadece App store da olması da yanlış niye google play de yok.
member
Activity: 364
Merit: 20
Basarili bir uygulama. Daha cok gelistirilecektir. 250 coin az bir sayi degil. Basarili buldum.
member
Activity: 336
Merit: 11
Oldukca hizli ve guzel bir uygulama olmus. Direkt guncel fiyatlara aninda ulasmasi oldukca guzel.
member
Activity: 158
UCY
Gayet güzel olmuş eline sağlık. Anlık veri akışını manuel olarak ayarlanıyor galiba. Direk kaynaktan çevirip vericek bi sistem tatlı olurdu.

Veri akışı kaynaktan çekilerek güncelleniyor hocam, 10 saniyede bir fiyatlar yenileniyor dikkat ederseniz.
member
Activity: 158
UCY
Herkese selamlar,

İyi dilekleriniz için teşekkürler,

Uygulamamızı geliştirmeye devam ediyoruz, bu daha ilk versiyon Smiley

Android çıktıktan sonra portfoyüm/widget/alarm özelliklerine odaklanacağız,

Buradaki geri bildirimlerinizi de mutlaka değerlendireceğiz,

Uçuk gelebilir biraz ama, globalleşme hedefimiz dahi var, bakalım becerebilecek miyiz Smiley

newbie
Activity: 280
Merit: 0
   Adamlar üretiyor nerde boşluk var hemen projelendirip hayata geçiriyor helal olsun
member
Activity: 224
Merit: 12
hep aynı şeyler daha orjinal daha kullanışlı insanların kullanırken zevk alabileceği vay be diyebileceği bir uygulama yok henüz portfolio devrim yaratmıştı buna benzer güzel uygulamalar yapılabilir ama farkındalık açısından güzel olmuş daha iyilerinin yapılacağından hiç şüphem yok
full member
Activity: 294
Merit: 101
Şimdiden tebrikler diyelim hocam fakat biraz daha iyi şeyler en azından inavasyon katarak ilerleseniz daha iyi olacğaını düşünüyorum tekrar teşekkürler.
member
Activity: 84
Gambling Investment Fund
Çoktan olması gereken birşeyd,i bence.
Çok da iyi olmuş arz talep meselesi tamamen.
member
Activity: 196
Eksikleri olsa da hoş bir uygulama benziyor. Fakat hala geliştirilmesi lazım tasarım ve yazılım olarak. Ek özellikler artırılarak kullanıcılar için yeni şeyler getirmek gerekir.
sr. member
Activity: 392
Merit: 252
Gayet yerinde bir uygulama olmuş ama 250 tane kriptoparanın takibini yapmak için en az 50 tane çalışanın olması gerekiyor diye düşünüyorum sonuçta haberleri öğrenirken bu piyasada zamanla yarışıyoruz herhangi bir olumsuz haber anında yansımalı.. İngilizce'den Türkçe'ye çevrileceği için bu zor olacak.
Pages:
Jump to: