Pages:
Author

Topic: tv izleyen kaldı mı? - page 2. (Read 189 times)

legendary
Activity: 2114
Merit: 1042
April 15, 2021, 11:22:21 AM
Üstat hadi var diyelim halk tv yerine de öğle kuşağı kadın programlarıyla anlaşsalar daha fazla ses getirirlerdi Grin halktv izleyen var mı ki yani benim hiç izlediğim bir kanal değil
member
Activity: 1008
Merit: 19
Backed.Finance
April 15, 2021, 10:31:09 AM
Zaten partilerin amaçları orta yaş ve genç yaş olmalı, bu insanalrda nadir tv izlediğinden sürekli sosyal medyada takıldığından partiler oy istiyorsa kesinlikle sosyal medya veya başka bir internet platformundan reklam yapmalılar katılıyorum.
hero member
Activity: 1246
Merit: 883
Eloncoin.org - Mars, here we come!
April 15, 2021, 08:42:03 AM
Bende nerdeyse hiç bakmıyorum 1-2 program onlarıda YouTube den reklamsız izliyorum adı geçen kanalıda izleyen var demekki o tarz kanal haberi yanlı olacaktır haliyle. Hem gerek var mı? Sonuçta sen bir belediyesin ürün satıcısı değil zaten işini düzgün yapanın reklam yapmasınada gerek olmaz halk iyi olanında kötü olanında reklamını en güzel şekilde yapar.
sr. member
Activity: 1442
Merit: 256
April 15, 2021, 04:58:13 AM
Haber kanalı izlemiyorum. Çünkü haberlerin çoğu yanlı ve taraflı. Genelde bilgisayardan film dizi belgesel izliyorum.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
April 15, 2021, 04:33:01 AM
Ülkede herhangi bir koltuğa oturdunmu sanırım vatandaşın parasını çarçur edip gönlünce harcamak kendilerine hak olarak görülüyor.  Rezillikten başka birşey değil heleki şu dönemde bedava bir twit ile dünyanın her yerine ulaşabiliyorken. Yazık.

Vatandaşın hakkını koruyacak bir mekanizma kalmadıki hesap sorasın.

Başa kim geçerse geçsin bu gibi durumlarda hesap sorması gerekiyor ancak balık baştan koktuğu için sıranın kendisine de geleceğini biliyor doğal olarakda hesap sorulamıyor.
legendary
Activity: 2184
Merit: 1131
April 15, 2021, 04:11:34 AM
maltepe belediyesi nasıl bir şey olduğunu bilmediğim (muhtemelen sipariş iş) tek haber için halk tv ile özel bir anlaşma/iş gerçekleştirmiş.

tv kanalına haber yaptırmak nedir kardeşim ya... sosyal medyayı daha aktif kullanmak daha iyi sonuçlar verir. bugün evinde oturup tv izleyen mi kaldı, herkes internette geziyor. https://www.msn.com/tr-tr/haber/politika/bir-habere-t%C4%B1k%C4%B1r-t%C4%B1k%C4%B1r-113-bin-tl/ar-BB1fxrJm
Pages:
Jump to: