Pages:
Author

Topic: Twitter'da faizin sürekli karlı bir iş modeli olarak gösterilmesi - page 2. (Read 238 times)

legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
son dönemde kkm ve ddkkm süreleri bitenlere inanılmaz faiz oranları teklif edilmeye başlandı ya da başlanacak. bu pozisyondaki insanların paralarını tl olarak tutulması isteniyorsa "faiz dünyanın en güzel şeyidir." bile derler. benim 1 ay sonra ddkkm olayım sona eriyor ve bana yıllık %150-200 arası bir oran vermezlerse kabul etmem. kapımın önüne yatıp "tl faiz yapın abeee" deseler bile siktiri çekerim. o twitter'deki şaklabanlar da sahipleri ne derse onu yazarlar. oradan tavsiye alıp hareket edecek adam zaten o parayı hakketmiyordur.
member
Activity: 65
Merit: 21
Bu faiz olayı en azından paranı korumak adına atılmış güzel bir adım olsa da hala dediğiniz gibi bir algı operasyonu ile paraların faize akması sağlanmaya çalışılıyor. Şimdi bundan kim avantajlı çıkacak bunları düşünmek lazım. Çünkü bu haberlerden sonra faiz oranları daha da artacak merkez bankası kararından sonra yükseliş olmadı. Ben paramı altın veya dövizde sağlama almaya çalışıyorum.
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
Son faiz artışından sonra sanırım bir düğmeye basılmış ve hemen hemen hergün ciddi rakamlarda twitler görmeye başladım yok 2 milyona bilmem kaç bin tl faiz çok karlıda yok neden ev araba alınacakmış faiz karlıymış 500bine ev alacakmışssında vsvsvs

Neymiş artık herşey tavan yapmış mış daha artacak pozisyonu kalmamış mış yakında ev fiyatları vs düşecekmiş...

Normal şartlarda enflasyonla faiz kardeştir birbirine yakın olacakki enflasyonun dengede tutulması sağlansın. %50 faiz veriyorum demek senin paran aslında %50 enflasyona uğrayacak demek değilmi?  Son günlerde gördüğüm twitler sanki sihirli bir tuşa basılmış insanlara aydınlanma gelmiş ve faiz geliri mantıklı bir gelir kaynağı olarak görülmeye başlanmış. Sanırım cahil kesime bir operasyon düzenleniyor yavaş yavaş instagramdada görmeye başladım.
Pages:
Jump to: