Pages:
Author

Topic: Şu hareketi yapacak coini bulmak çok mu zor? - page 3. (Read 1556 times)

full member
Activity: 406
Merit: 158
Sayısal loto kadar zor oldugunu dusunmuyorum okadar sansa baglı degıl, sans tabıkı var da. Grafıgı bukadar sert yukselıs olmasa da bıkac ayda minimum 20ye katlayan Omisego'yu kacıranlardan olarak, sonradan ınceledıgımde cok guzel bır takım, ve arkalarında koklu bır Asya sırketı oldugunu ogrendım. Bounty ıslerıne daha yenı yenı gırıyorum, zamanında omısegoyu gorsem kesın bountysıne gırerdım, takım ıyı olunca arkalarında koca sırket olunca proje de tırt olmayacaktır muhtemelen, al sana gayet patlama olasılıgı yuksek bır proje. Toplam adet olarak 100 mılyona yakın, bunun gıbı parametlerı de tam kararınca oldugunda x20yı yapıstırmıs abılıerımız:)
newbie
Activity: 37
Merit: 0
Evet baya zor. Kolay ols herkesin suan yuzlerce btc si olurdu. Herkesin farkli bi stratejisi var. Kimi al satcidir girer%10  kar yapar cikar. Kimi 2x 3x e kadar bekler. tamamen stratejinize bagli
sr. member
Activity: 672
Merit: 306
o hareketi hemen hemen her coin yapıyor zaten , önemli olan nerede ne kadar karla sattığın
newbie
Activity: 47
Merit: 0
grafik ne kadar sürelik bir zaman aralığını kapsıyor acaba Huh
hero member
Activity: 1064
Merit: 522
Proof-of-Stake Blockchain Network
Arkadaşım incelemeye devam et. Projesine inandığın ama fiyatı şu an dip bir coine gir ve bekle. Eğer iki sene sonra seni ihya etmemişse acemiliğine gelmiştir Grin

Eğer ihya etmişse o da acemiliğine gelmiştir Grin
full member
Activity: 672
Merit: 110
ewet cok zor hatta ımkansız sayısal loto gıbı hatta daha zordur bılmek zaten bu artıslarda hacımlı artıslar degıldır
member
Activity: 490
Merit: 16
dostum şahsi fikrim bu şekilde dümdüz seyreden coinlerin çoğu hacimsel olarak düşük coinlerdir. Biri bu developer da olabilir al sat yaparak yüzde 2000 bile kar gösterebilir. hacimsel olarak yüksek coinleri de yazmanı tavsiye ederim not aldığın yere yoksa bu şekilde hiçbir anlamı kalmaz elini yorarsın sadece. Başarılar.
member
Activity: 67
Merit: 10

Tamam henüz bulamadım ama 1 aydan fazladır bunlara kafa yoruyorum. Uzun süredir dümdüz ilerleyen bir coinin şu şekilde patlamasını yakalasam emeklilik işlemlerini başlatırım. Şöyle bir çıkış için ne gibi bir olay olmuş olabilir ki en fazla bi güncelleme falan yapmşlardır , jüpitere seyahat düzenlemiyorlardır ya. Bu şekilde seyreden bir sürü coin var, liste yaptım ama çok uzadı aradan seçemiyorum. İzlediğiniz düz seyreden ya patlarsa dediğiniz coin var mı?

Edit:

Grafik STRATIS'e ait, sizi yanıltmasın diye coin adı vermemiştim ve direk hayalci damgasını yapıştırmışsınız.
Pages:
Jump to: