Pages:
Author

Topic: U koji altcoin ulažete u zadnje vrijeme - page 2. (Read 4124 times)

member
Activity: 92
Merit: 11
waves i stratis najvise, ostalo u ark, verge, siacoin i bitbay.
legendary
Activity: 1358
Merit: 1001
Lisk, nakon rebrandinga i SDKa krajem godine marketcap se dize za nekoliko puta.
legendary
Activity: 1932
Merit: 2270
Probaj sa gridcoin research.
Sad mu je vrijednost pala(doduše pala je svim altcoinima) al čini mi se da je to to za kupovinu.
edit* bolje još ništa ne kupovat  Roll Eyes
member
Activity: 87
Merit: 10
siacoin
Digibyte
XRP
GNT

Najvise ETH, i tu sam najvise zaradio. Ali gledam sada na dugotrajne projekte/ulaganja
newbie
Activity: 16
Merit: 0
siacoin i stratis
iako mi se cini da je isplativije ubosti nesto od nadolazecis ICO coina, ako se pogodi jedan kvalitetan taj ide x100
hero member
Activity: 651
Merit: 518
LTC, VTC, FTC

Keywords: SegWit, Lightning Network, Atomic Swap (Exchange)  Kiss
sr. member
Activity: 364
Merit: 250
MIslim da ću se okušati sa siacoinom pa šta bude bude za sad
newbie
Activity: 40
Merit: 0
GNT, BAT, BCN, stellar, flo ...
member
Activity: 148
Merit: 10
DigiByte World
Digibyte.
Coin prepun potencijala, sve više ulazi u svakodnevnu primjenu, ima najbrže transakcije na svijetu, brže od Vise i Mastercarda, itd. itd.

sr. member
Activity: 714
Merit: 257
Jesi pogledao byteball?
Ima distribuciju prema tome koliko bitcoina posjedujes. Samo signas poruku i za svaki btc dobijes 0.0625 GB besplatno.
Također na svaki byteball koji posjedujes trenutno je dividenda 20 posto mjesecno dok se ne razdjele svi byteballovi.


sr. member
Activity: 364
Merit: 250
Pošto su skoro svi altcoini napumpani u zadnje vrijeme neznam više u što bi uložio Lisk, Ripple i NEM su mi se isplatili za sad jer sam ih kupio skoro za 10 puta jeftinije nego što sada vrijede.

Jedino što mi plijeni pažnju bi bio MAID jer mu cijena stalno stagnira i nije imamo baš neki up u posljednje vrijeme.
Možda GNT?
Čitam po forumu da bi Pinkcoin mogao ići skoro na pump i to do 700% a to sve ovisi koliko je tome vjerovati.
Pages:
Jump to: