Pages:
Author

Topic: Şuan için kullanabileceğimiz en iyi kripto para debit kart hangisidir? - page 2. (Read 556 times)

full member
Activity: 420
Merit: 100
bitwala için başvuru yaptım doğrulama için bana geri bildirim bırakmışlar, Türkiyedeki kimlikler 10 yıl geçerlidir yeni imzalanmış başka bir belgeniz var mı diye. ben de yazdım Türkiyede kimlikler çalınmadığı ya da kaybolmadığı sürece ömür boyu geçerlidir lütfen doğrulayıp bir an önce kartımı gönderin diye. bakalım ne olacak
jr. member
Activity: 135
Merit: 2
Bu kartlarla yurtiçindeki atmlerde döviz çekmekte sıkıntı yaşıyor musunuz? her atm de döviz bulunuyor mu? yoksa havalimanı gibi yerlerdeki atmlere mi gidiyorsunuz?
newbie
Activity: 3
Merit: 0
Bitwala'nın verdiği kart bence en iyisi ve güvenlisi.
hero member
Activity: 700
Merit: 553
ben oyumu bitwala dan yana kullanıyorum, xapo da iyidir ama bitwala daha fonsksiyonel, cüzdana bağla kullan.
full member
Activity: 350
Xapo gerçekten iyi bence sağlam geleceği olan bir organizasyon, memnun ediyor insanı.
member
Activity: 224
Merit: 10
Xapo, Tenx, Bitwala ve Monaco' dan biri işimizi görür. Hepsinin ücret, onay ve ulaşım süreleri farklı. Bunların sayısı artacak yeni gelen Icolarla birlikte. Daha fazla sayıda coinlerle çalışan Coin debit kart olursa faydalı olur.
full member
Activity: 344
Merit: 134
Xapo da hiç sorun yaşamadım
sr. member
Activity: 746
Merit: 251
Paycent var yeni çıkıyor onu inceleyebilirsiniz ama ben olsan Xapo ya da Wirex gibi bilindik markaları tercih ederdim. Benim tercihim Xapo çünkü Alp Işık'tan duydum eğer alacak olursam Xapo'yu alırım, güvenilir geliyor.
legendary
Activity: 1540
Merit: 1016
Bu konudan sonra biraz araştırdım. 3 kart gözüme çarptı, TenX, Xapo, Bitwala.

Xapo ile hesabımı onaylamam ve kart siparişi verme işlemleri bir günde bitti. Kartım 40 gün içinde gelecek. Kart ücreti 15 dolar.

Tenx ile hesabımı onayladım, çabuk oldu. Ancak şu an ellerinde kart yok, bu nedenle bekleme sırası oluşturmuşlar. Oraya girdim. Kart stoğa girince haber verecekler.

Bitwala diğerlerinden daha güvenli gibi. Kart direk cüzdana bağlı değil. Cüzdandaki BTC'yi karta atmanız lazım. Xapo'da cüzdanda ne kadar BTC varsa harcayabiliyorsunuz. Bitwala hala hesap onayı bekliyorum. Onay süreci yavaş işliyor.
full member
bu konuya çok daha fazla yorum gelir diye bekliyordum aslında çok sessiz kalmış başlık yahu, gerilerde kaldı da kimsenin dikkatini çekmedi mi yoksa ne oldu, bir göz atalım deneyimleri ve bilgilerinizi paylaşmanızı bekliyoruz arkadışlar  Cheesy
newbie
Activity: 238
Merit: 0
Sanırım büyük çoğunluğun tek tercihi en doğru adresi xapo olacaktır. Wink
legendary
Activity: 1540
Merit: 1016
Türkiye'de sanırım en çok Xapo kullanılıyor. Ben de konuyu takibe alayım. TR için en iyi ve uygun kartı bilelim, kullanalım.
full member
arkadaşlar debit kart kullananlar varsa https://www.cryptocompare.com/wallets/#/cards bu linkteki alabileceğimiz ya da bunların dışında bildiği en az fee alan, mümkünsa aylık aidatı olmayan en iyi debit kartlar sizce hangileridir?
Pages:
Jump to: