Pages:
Author

Topic: Ücretsiz NFT mintler - page 3. (Read 820 times)

hero member
Activity: 1862
Merit: 524
June 10, 2022, 07:44:15 AM
Valla hangi birine yetişeceğimi şaşırdım artık. Sürekli bir platform veya bir marka ücretsiz nft dağıtıyor alıyorum durmadan ama para edene bir denk gelmedim. Ya da ben bu nft işinden hiç anlamıyorum ki bu 2. şık bana daha mantıklı geliyor Smiley Neyse buna da ktılayım bakalım belki o sosyal medyada gördüğümz binlerce dolar bizdeki nft'lere vurur belli mi olur Smiley
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
June 10, 2022, 06:41:24 AM
Coinbase matic ağında free nft dağıtıyor.
Sınırlı sayıda acele etmekte fayda var.
https://matic.coinbasewalletnft.io/

Haber için teşekkürler hocam, bir an önce Free nftleri claim etmemiz iyi olurdu, nft dünyasında biraz bile olsa para kazanabilme ihtimallerimiz free nftler ile başlayabilir belki, belki de ilerleyen günlerde kendimiz nft üretim işine girebiliriz, nft sistemi biraz daha resim yapan, pc yazılımlarıyla haşır neşir olanları zengin eden bir sistem gibi oldu ama al sat yaparak da kazanmak mümkün, bunun örneklerini izlemiştim,
hero member
Activity: 798
Merit: 1441
June 10, 2022, 06:22:51 AM
Coinbase matic ağında free nft dağıtıyor.
Sınırlı sayıda acele etmekte fayda var.
https://matic.coinbasewalletnft.io/
hero member
May 29, 2022, 05:05:24 AM
Bende giriş sağlayayım dedim karşıma Metamask cüzdanı bağlama sayfası geldi. Benim böyle sayfalara güvenim olmadığı için ana cüzdanlarımı bu sayfalara bağlamayı düşünmüyorum. Bir sorum da olacak Metamask için mobil bir uygulama var mı? Ben Google Chrome eklentisiyle birlikte pc üzerinden kullanıyorum. Mobil için böyle bir imkanım varsa kullanmak isterim. Bilgilendiren olursa sevinirim.

Metamaskın mobil uygulaması mevcut.
copper member
Activity: 644
Merit: 269
May 28, 2022, 12:48:06 PM
Bende giriş sağlayayım dedim karşıma Metamask cüzdanı bağlama sayfası geldi. Benim böyle sayfalara güvenim olmadığı için ana cüzdanlarımı bu sayfalara bağlamayı düşünmüyorum. Bir sorum da olacak Metamask için mobil bir uygulama var mı? Ben Google Chrome eklentisiyle birlikte pc üzerinden kullanıyorum. Mobil için böyle bir imkanım varsa kullanmak isterim. Bilgilendiren olursa sevinirim.
Mobilde Kiwi Browser diye bir tarayıcı var ona pc de ki gibi Metamask kurup kullanabiliyorsun bir kaç oyun için kullanmıştım.
Güvenilirlik açısından bir şey söyleyemem başıma şimdilik bir şey gelmedi kendi araştırmanızı yapın.

Bende bunu soracaktım. Güzel bir cevap vermişsiniz hocam bir ara böyle bir cüzdan bende bakıyordum. Güvenilirlik konusunda detaylı bilgisi olan varsa iyi olurdu aslında. Sonuçta bir mobil uygulama ve telefona indireceğiz. Casus yazılımı falan olabilir mi ki?
sr. member
Activity: 1090
Merit: 261
May 26, 2022, 03:57:58 PM
Mobilde Kiwi Browser diye bir tarayıcı var ona pc de ki gibi Metamask kurup kullanabiliyorsun bir kaç oyun için kullanmıştım.
Güvenilirlik açısından bir şey söyleyemem başıma şimdilik bir şey gelmedi kendi araştırmanızı yapın.
hero member
Activity: 994
Merit: 607
May 26, 2022, 01:02:58 PM
member
Activity: 854
Merit: 50
May 25, 2022, 02:42:51 AM
Galiba şartları var.. herkes bağlanıpda NFT minleyemiyor.Cüzdan bağlayıp bundan yararlanıp yararlanmadığınızı görebilirsiniz.

''Our NFT drop is a reward for early adopters of the Layer 2 protocols. As we partner with L2 projects, we will build increasing utility into the NFT. Holding a Layer2DAO NFT is not just a badge of honor; it's your key to unlocking early adopter rewards across the L2 ecosystem.''

hero member
May 24, 2022, 12:57:04 PM
Tek tek başlık açmaktansa kirlilik olmasın diye buradan paylaşmak için bir başlık açmak istedim.
Layer2 erken kullanıcılarına L2Dao’dan bir nft hediyesi alabiliyorsunuz.Optimism üzerinde ücretsis olarak. Nft mint sonrası discordlarından OG rolü alabilirsiniz.Mintlemekte fayda var çünkü daha önce L2Dao arbitrum kullanıcılarına airdrop yapmıştı.
https://www.layer2dao.org/#/nftdrop
Pages:
Jump to: