Pages:
Author

Topic: uçuş başlıyor.... - page 3. (Read 4791 times)

sr. member
Activity: 322
Merit: 250
August 04, 2017, 04:20:52 AM
Walla hic oyle ucus falan yok duserken yokus asagi kamyon gibi cikarken kagni gibi gidiyor.Etc en son 82 den tezos icosuna katilacagim parayla almistim nerelere dustu.Simdi bir turlu cikamiyor.Waves de 24 gibi almistim dustukce aldim ama oda surunuyor.
sr. member
Activity: 322
Merit: 251
August 04, 2017, 04:08:53 AM
15 Ağustosa kadar herşey eski yerine gelir demiyorum ama 1 Eylülde mayıs-haziran fiyatlarını tekrar görebileceğimizi düşünüyorum. YTD.

Görelim artık ya . İçimiz yeşillensin biraz .

Altcoinler de ki düşüş geri dönecek tabi ki süreç önemli . O süreçte sabırlı olanlar kazanacak .

full member
Activity: 210
Merit: 100
August 04, 2017, 03:34:00 AM
simdilik biraz daha var ama toparlanma oldu baya birkac gun icinde. bitcoin cash baya ucusa gecti hic beklenmedik sekile biraz normale dondu ama yine de olusturulma asamasindaki tahmini fiyatta cok daha fazla
hero member
Activity: 658
Merit: 500
August 04, 2017, 02:42:35 AM
Şu uçuş bir başlamadı gitti. Her halde alt coinler için hiç bir değişmeyecek. Çin destekli coinler hariç .

Cheesy ben full cin desteklideyim neredeyse güzel oldu benlik öyle aman aman uçma yok ama kar var
sr. member
Activity: 644
🤖UBEX.COM 🤖
August 04, 2017, 01:56:55 AM
Şu uçuş bir başlamadı gitti. Her halde alt coinler için hiç bir değişmeyecek. Çin destekli coinler hariç .
sr. member
Activity: 518
August 03, 2017, 10:32:51 PM
çok sayıda coin takip etmiyorum. Pumplara hiç girmiyorum. Bir kaç tane coine  odaklanınca düşüş ve yükselişlerde zarar etmek olanaksız gibi.  Bol kazançlar...
sr. member
Activity: 840
Merit: 253
August 03, 2017, 05:30:31 PM
15 Ağustosa kadar herşey eski yerine gelir demiyorum ama 1 Eylülde mayıs-haziran fiyatlarını tekrar görebileceğimizi düşünüyorum. YTD.
sr. member
Activity: 406
Merit: 252
August 03, 2017, 05:13:27 PM
gözle görülür derece de bir yükseliş var, waves felan baya toparladı muhtemelen tekrar 5 doalr seviyelerini 1-2 hafta içerisinde görecektir diye umuyorum, bu süreçte beni en çok şaşırtan coinlerden biri de ubiq oldu ne arttı ne de aham şaham diğer coinler gibi bir düşüş yaşadı, güvenilir limanmış vesselam
sr. member
Activity: 994
Merit: 391
August 03, 2017, 04:58:51 PM
Bencede gözle görülür hareketlenmeler oluyor. Sadece altcoinlerin yükselen fiyatlarında değil (örneğin SYS, AMP, BELA, WAVES, FTC, SEC/SAFEX, GNT, XEL, LBC benim takip ettiğim ciddi yükseliş gösterenlerden bazıları) ICO lara aktarılan paralarda da ani sıçrama oldu. BCC ni alan yatırımcının bir kısmı elindeki BTC'yi yada BCC sini BTC ye çevirip ICO lara yolladılar. Örneğin DIMCOIN de temmuzun başından beri düne kadar 7 milyon dolar taplanmıştı. Bu rakam bir gecede 8 milyon dolara yaklaştı.
full member
Activity: 154
August 03, 2017, 04:47:39 PM
Bitcoin Yarıya neden iniyor. Zaten bütün block chain burdan gidiyor. Sistem onun üzerine kurulu ve fiyatlar bitcoin göre yönleniyor piyasa. İniş çıkış olabilir ama 3 bin seviyesini gördü. Bitcoin cash ise zaten bitcoin olduğu icin bunkadar rağbet görüyor ve değerleniyor. Yani asıl is bitcoin de 😀
sr. member
Activity: 728
Merit: 263
August 03, 2017, 04:18:58 PM
BTC bitmezde fiyatı yarilansa karşılığında bch degerlense . buna karşılık eth yılı olabilir ben bu şekilde düşünüyorum.

Bir süre daha bu şekilde bitcoin durgun devam ederse yatırımcılar altcoinlere yönelebilir. Altcoinlerde de Ethereum büyük oranda yatırım toplayabilir diye düşünüyorum. Şu an için çoğunlukta bitcoinin 3000 dolar sınırını geçeceği beklentisi var. Bir süre daha bu beklenti devam eder sonra dediğim gibi altcoinler daha da hareketlenebilir. Umuyorum bu şekilde olur Smiley

tam tersi düşünüyorum hocam.

yavaş yavaş korku geçtikçe millet btcleri soğuk cüzdanlardan çıkarıp, piyasaya verecekler. bu da fiyatın 2500 dolarlara hatta daha da inmesini sağlayacaktır. btcleri trade yaptıça da aynı şekilde altcoinleri de minimum 1.5x lere taşıyacaktır diye umuyorum. ağustos sonunda göreceksiniz altlarda bu fiyatları bulamayacağız. taa ki ekim/kasıma kadar.
sr. member
Merit: 263
August 03, 2017, 09:56:50 AM
BTC bitmezde fiyatı yarilansa karşılığında bch degerlense . buna karşılık eth yılı olabilir ben bu şekilde düşünüyorum.

Bir süre daha bu şekilde bitcoin durgun devam ederse yatırımcılar altcoinlere yönelebilir. Altcoinlerde de Ethereum büyük oranda yatırım toplayabilir diye düşünüyorum. Şu an için çoğunlukta bitcoinin 3000 dolar sınırını geçeceği beklentisi var. Bir süre daha bu beklenti devam eder sonra dediğim gibi altcoinler daha da hareketlenebilir. Umuyorum bu şekilde olur Smiley
sr. member
Activity: 784
Merit: 425
August 03, 2017, 09:36:48 AM
full member
Activity: 163
August 03, 2017, 09:00:16 AM
Henüz değil ya biraz daha ortalık yatışsın. Şuan savaş bitti yaralıları topluyoruz  Grin

Savaşın bitmiş hali buysa ayvayı yedik demektir.  Grin

Off offf Daha savaş bitme di asıl büyük final 21 Ağustos oazaman savaş bitmiş ve yaralıları toplamak gerekecek. Ama oda tam final sayılmaz Kasım ayı gbi bu sefer Meydan muharebesi var HARDFORK işte ondan sonra ( şimdi ki takvime göre) yolumuz açık görünüyor.

bu sene BTC için tam anlamıyla bir ölüm kalım yılı olacak. her taraftan kuşatılıp saldırıyorlar bakalım btc güçlenerek mi çıkacak yoksa büyük dev devrilecek mi...
kasımda sinemalarda Grin Grin
sr. member
Activity: 476
Merit: 300
August 02, 2017, 08:16:07 AM
hidrocop ile aliyagiz hocam sizler birbirinizi taniyormusunuz ? 3 gün arayla foruma kayıt olmuşsunuz activity puani ayni tabi post sayilariniz bile ayni.yan hesap sahibi olmak suc değil fakat birbirleriyle quote yapmalari sohbet etmeleri vs msj atip birbirlerine cevap vermeleri ban sebebidir sadece bilginiz olsun ona göre dikkat edin.attiginiz mesajlar ya alt alta ya üst üste ya arada birileri var felan.. her başlıkta görüyorum yazilarinizi ve sürekli olarak bundan bu kadar aldik bundan bundan şu kadar var diyip duruyorsunuz tam muhabbeti çözemedim ama profildeki eth adreslerinizde topladiginizi söylediğiniz hiçbir ico tokeni vs bulunmuyor.. açıkcası buda güven vermiyor nickin imzasi diye profil adresi paylaşip  sonra şunu aldim bunu aldim demekte cok güven vermiyor sözleriniz açısından beni ilgilendiren bişi yok al yada alma umurumda değil tabi de bu mesajlar post kasmak için gibi geliyor o da hiç hoş durmuyor..
sr. member
Activity: 630
Merit: 267
August 02, 2017, 06:52:45 AM
O kadar zarardan sonra hala %70 zarardayim baktiginiz da henuz oyle ucan kacan birsey yok bu bcc yuzune giren kazik uzun sure cikmayacak anlasilan
full member
Activity: 266
Merit: 242
August 02, 2017, 06:22:39 AM
Bende plr icosuna girdim cok degil 20bin adet var elimde ama cok zarar etti ben bakmiyorum artik etheldeltadan cikmadikca bakmayacagimda.Bu kadar para kazanip niye en azindan bittrexe giremedimlerine sasiriyorum demekki bos bir coinmis ki deltada kaldi cakildi.
hero member
Activity: 980
FREE $50 BONUS - STAKE - [click signature]
August 02, 2017, 04:48:58 AM
ethereum güzel arttı dediğniz gibi ama altcoinler bence daha yeni başlıyor elimde eth tabanlı bazı coinler var hala tersteyim kara geçemedim bekliyorum Smiley plr den bi atak bekliyorum kısa zamanda ico fiyatını yarıp geçmesini bekliyorum inş çok bekletmez

plr nin ico fiyatı kaçtı ?

0,10 usd idi şu an yarı fiyatında geziyor. güzel bir borsaya girdiği vakit pump ı yer diye düşünüyorum. ihtiyacım var satıcam ama kıyamıyorum düşükken satmaya az daha bekleyeceğim o yüzden

hocam cok ihtiyaç yoksa dayanabildiginiz kadar dayanın bence sonra üzülmeyin ama acil bi durumsa tabi bize söz düşmez sonm icosu %60-65 ekside ico fiyatından ama beklemek lazim şu olaylar çözülüyor yavaş yavaş piyasalarda canlanacaktir biraz sabır lazim
hero member
Activity: 504
August 02, 2017, 04:05:57 AM
ethereum güzel arttı dediğniz gibi ama altcoinler bence daha yeni başlıyor elimde eth tabanlı bazı coinler var hala tersteyim kara geçemedim bekliyorum Smiley plr den bi atak bekliyorum kısa zamanda ico fiyatını yarıp geçmesini bekliyorum inş çok bekletmez

0,10 usd idi şu an yarı fiyatında geziyor. güzel bir borsaya girdiği vakit pump ı yer diye düşünüyorum. ihtiyacım var satıcam ama kıyamıyorum düşükken satmaya az daha bekleyeceğim o yüzden
sr. member
Merit: 265
August 02, 2017, 04:03:03 AM

Pages:
Jump to: