Pages:
Author

Topic: Ufak bi soru? - page 2. (Read 656 times)

full member
Activity: 448
Merit: 124
November 14, 2017, 10:53:22 AM
arkadaşlarında dediği orta düzey bir bilgisayarla cryptowat.ch gibi bir çok borsayı takipte edebilirsin yada basitçe hepsine ayrı üye olup kendi sistemleri üzerindende takip edebilirsin.
newbie
Activity: 56
Merit: 0
November 14, 2017, 10:21:53 AM
Merhaba,borsa takip işlemleri için  düğmesine basınca çalışan bir makine yeterli Cheesy
İşin şakası bir yana net hızın daha önemli, benim gibi taşrada oturuyorsan bazen ciddi bağlanma sıkıntıları yaşayabiliyorsun netten kaynaklı.Bu durumda ister istemez alışverişini olumsuz etkileyebiliyor.Saygılar..
member
Activity: 378
Merit: 55
November 14, 2017, 08:44:46 AM
Dandik bir bilgisayar bile işini görür. benim şu anda kullandığım bilgisayar nereden baksan 5 yıllık bir dizüstü. çoğu oyunu bile rahat rahat oynayamıyorum. medieval 2 total war da savaş sırasında oyun kasıyor o derece yani Smiley

ofis programları var internete giriyor photoshopu yavaş açsa da açıyor. yeterli yani.
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
November 14, 2017, 08:02:57 AM
Orijinal windowslu, temiz bir bilgisayar olduğu sürece sadece takip amaçlı kullanılacak bir bilgisayarın özellikleri çok da önemli değil Smiley
member
Activity: 364
Merit: 10
November 14, 2017, 06:45:36 AM
Orta düzey bir laptop işini görür
member
Activity: 364
Merit: 20
November 14, 2017, 03:24:11 AM
amacın forumu ve borsaları takip etmekse normal facebookta takıldığın en dandik bilgisayarla bile bu işi gerçekleştirebilirsin.

yoksa telefondan da bunu yaparsın bende sıradan bir akıllı telefon var. rahat rahat girebiliyorum. borsayı da daha rahat takip etmek için tabtraderı kullanabilirsin.
legendary
Activity: 1288
Merit: 1110
November 13, 2017, 10:54:54 PM
Güzel bir kendi kendini kandırma yöntemi. Ben de sık sık uygularım Smiley
Araçların amaca etkileri konulu bir yazı bulup okumanızı öneririrm...
newbie
Activity: 14
Merit: 0
November 13, 2017, 07:20:28 PM
Herkese hayırlı geceler. Yaklaşık 3 aydır kripto para piyasasını araştırıyorum. Gözlemlerin sırasında bir çok şansı kaçırdım fakat ziyanı yok. Kârdan zarar ediyorum diyerek kendimi teselli ediyorum. Piyasa ile ilgili sürekli araştırma yapıp konuları okuyorum.

Şu anda iphone 5s kullanıyorum. Borsa takibi vs işlemlerde telefonun yetersiz olduğunu düşünüyorum. Acaba doğru mu düşünüyorum? Ayrıca bi sorum olacak ne marka model bi laptop almamı tavsiye edersiniz? Özellikleri nasıl olmalı?  Herhangi bi laptop işimi görür mü?

Herkese şimdiden çok teşekkür ederim.
Pages:
Jump to: