Author

Topic: Українська (Ukrainian) - page 273. (Read 3454039 times)

sr. member
Activity: 463
Merit: 250
October 27, 2016, 07:55:53 AM
Chain запускає Chain Core Developer Edition

Blockchain стартап із Сан-Франциско Chain, запустив проект Chain Core Developer Edition.

Chain Core являє собою blockchain програмне забезпечення для фінансової індустрії. Він використовується для запуску, або підключення до blockchain мереж, які працюють по протоколу Chain Core. Chain Core є специфікацією для загальної, мульти-активної криптографічної бухгалтерської книги. Його мета полягає в тому, щоб зробити рух фінансових активів більш ефективним і безпечним.

http://gesellberg.com/chain-%d0%b7%d0%b0%d0%bf%d1%83%d1%81%d0%ba%d0%b0%d1%94-chain-core-developer-edition/
legendary
Activity: 1512
Merit: 1442
thefuzzstone.github.io
October 27, 2016, 06:10:01 AM
А що саме не подобається тут?
Забагато українців на м2

Другий майдан, дуже багато волонтерів які допомогають арміі. Це все ознаки небайдужого суспільства, яке прагне змін.
ИМХО, це все відмивання бабла, не більше. Тільки простих людей шкода які вірять в усю цю хуйню.

Ну так то була примха чешських чиновників, а не українських.

Але коли ще більше людей виїде з "вільної і незалежної", ніхто не помішає політикам з укр. сторони зробити подібну річ.

Зараз навпаки, збираються спрощувати ці речі
Чесно, навіть не переходив по лінку, так я вже дуууже довго чув і чую від укр. політиків -- "безвізовий режим" і "спрощення видачі віз".

sr. member
Activity: 248
Merit: 250
October 26, 2016, 04:49:45 PM
Hardfork Ethereum Classic пройшов успішно

Вчора пройшов перший хардфорк для Ethereum Classic. Причина хардфорку була такою ж, як і для Ethereum: dos атаки, які атакували мережу ETC протягом декількох тижнів і вплинули на її роботу.

Цікаво чи є в них головний розробник замість Віталіка. Smiley
sr. member
Activity: 248
Merit: 250
October 26, 2016, 04:47:19 PM
Так це усюди так, не будьте наївним.

Ні, не усюди. Жив в Італії майже 3 роки, без документів, дуже жалію що не получилося залишитися там назавжди і ніколи не вертатися сюди.

А що саме не подобається тут?

Quote
Честно кажучи я бачу не абиякий прогресс у політичній свідомості співгромадян останнім часом.

 Huh

Другий майдан, дуже багато волонтерів які допомогають арміі. Це все ознаки небайдужого суспільства, яке прагне змін.

Quote
Це може статися тільки якщо буде повномоштабна війна

Не тільки. Тут з часом буде тільки гірше і гірше (це моя думка), людей, які виїжджають чи планують виїхати в майбутньому -- все більше і більше.

Але комусь треба бути тут лишитися і пахати на політиків і банкірів, тому кордони закриють не як в КНДР, а просто зроблять виїзд максимально ускладненим (згадалися мені візи в Чехію де колись вимагали довідку від венеролога)

Ну так то була примха чешських чиновників, а не українських. Зараз навпаки, збираються спрощувати ці речі:

http://espreso.tv/news/2016/05/13/chekhiya_klyche_na_robotu_5_tysyach_ukrayinciv

Виїзд наразі дуже простий, якщо є таке бажання і це навряд чи зміниться без дуже суттєвих причин.
sr. member
Activity: 463
Merit: 250
October 26, 2016, 01:52:10 AM
Hardfork Ethereum Classic пройшов успішно

Вчора пройшов перший хардфорк для Ethereum Classic. Причина хардфорку була такою ж, як і для Ethereum: dos атаки, які атакували мережу ETC протягом декількох тижнів і вплинули на її роботу.

http://gesellberg.com/hardfork-ethereum-classic-%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b9%d1%88%d0%be%d0%b2-%d1%83%d1%81%d0%bf%d1%96%d1%88%d0%bd%d0%be/
sr. member
Activity: 463
Merit: 250
October 25, 2016, 06:26:05 AM
Наступний реліз Bitcoin платформи Electrum підтримуватиме SegWit

SegWit – базове інноваційне рішення масштабування від Bitcoin, як очікується, буде випущений 15 листопада, у релізі Bitcoin Core 0.13.1.

http://gesellberg.com/%d0%bd%d0%b0%d1%81%d1%82%d1%83%d0%bf%d0%bd%d0%b8%d0%b9-%d1%80%d0%b5%d0%bb%d1%96%d0%b7-bitcoin-%d0%bf%d0%bb%d0%b0%d1%82%d1%84%d0%be%d1%80%d0%bc%d0%b8-electrum-%d0%bf%d1%96%d0%b4%d1%82%d1%80%d0%b8%d0%bc/
legendary
Activity: 1148
Merit: 1051
October 24, 2016, 03:33:09 AM
Для історії  Smiley
Відбулася перша в історії міжконтинентальна операція між банками з використанням технології Blockchain і смарт контрактів

http://www.smh.com.au/business/banking-and-finance/commonwealth-banks-cotton-bale-blockchain-experiment-could-change-trade-forever-20161023-gs8x4n.html
sr. member
Activity: 463
Merit: 250
October 24, 2016, 01:58:43 AM
Доброго ранкуSmiley

Наближається “Bitcoin & Blockchain Conference 1.0” у Вінниці

Всім хто цікавиться інноваціями та трансформаціями буде корисно відвідати “Bitcoin & Blockchain Conference 1.0″у Вінниці 30 жовтня.

http://gesellberg.com/%d0%bd%d0%b0%d0%b1%d0%bb%d0%b8%d0%b6%d0%b0%d1%94%d1%82%d1%8c%d1%81%d1%8f-bitcoin-blockchain-conference-1-0-%d1%83-%d0%b2%d1%96%d0%bd%d0%bd%d0%b8%d1%86%d1%96/
legendary
Activity: 1512
Merit: 1442
thefuzzstone.github.io
October 23, 2016, 08:08:01 AM
Так це усюди так, не будьте наївним.

Ні, не усюди. Жив в Італії майже 3 роки, без документів, дуже жалію що не получилося залишитися там назавжди і ніколи не вертатися сюди.

Quote
Честно кажучи я бачу не абиякий прогресс у політичній свідомості співгромадян останнім часом.

 Huh

Quote
Це може статися тільки якщо буде повномоштабна війна

Не тільки. Тут з часом буде тільки гірше і гірше (це моя думка), людей, які виїжджають чи планують виїхати в майбутньому -- все більше і більше.

Але комусь треба бути тут лишитися і пахати на політиків і банкірів, тому кордони закриють не як в КНДР, а просто зроблять виїзд максимально ускладненим (згадалися мені візи в Чехію де колись вимагали довідку від венеролога)
sr. member
Activity: 248
Merit: 250
October 23, 2016, 07:04:01 AM
Ці суб'єкти визначаються конституцією та законами України

Конституція України та закони, все це гарно виглядає на папері. А насправді "майємо те що маємо" -- всім керують гроші і українська жадність.

Так це усюди так, не будьте наївним. Там де більше дотримуються закону, дорожче адвокати, тому якщо у вас грошей нема, то усюди погано, а якщо гроші є, то і Україні можна жити.

З 1991 року при владі були одні злодії, які крали і на******ли народ. Якщо за стільки часу не вибрали жодної нормальної людини яка могла б навести порядок, хоча б мінімальний --- значить в цій країні ніколи не буде нормального життя. Політики не приходять до нас з паралельних світів крізь магічні портали. Це все продукція нашої укр. системи -- сімей, дит садків, шкіл, церков (ну куда нам правосланим без них), універів і т.д. Простіше це можна назвати так, відходи на вході -- відходи на виході.

Честно кажучи я бачу не абиякий прогресс у політичній свідомості співгромадян останнім часом. Так, до розвинуних країн ще далеко, перш за все через совкових пенсіонерів на мою думку, а ось молодь та люди середнього віку вже не такі пасивні та безвідповідальні.

треба від громадянства відмовлятися та виїзджати за кордон.

Так це всім зрозуміло. І рухатися треба чим по швидше, поки ще кордони не закрили.

Це може статися тільки якщо буде повномоштабна війна, що навряд вже трапиться.
sr. member
Activity: 248
Merit: 250
October 23, 2016, 06:47:48 AM
Пропоную почитати ті самі закони, на які Ви посилаєтесь, і дізнатись, що конкретно означає той підпис.  RTFM.

Добре, почнемо з простого:

КОНСТИТУЦІЯ УКРАЇНИ
Розділ II
ПРАВА, СВОБОДИ ТА ОБОВ'ЯЗКИ ЛЮДИНИ І ГРОМАДЯНИНА

Стаття 68. Кожен зобов'язаний неухильно додержуватися Конституції України та законів України, не посягати на права і свободи, честь і гідність інших людей.

Незнання законів не звільняє від юридичної відповідальності.

Стаття 67. Кожен зобов'язаний сплачувати податки і збори в порядку і розмірах, встановлених законом.

Усі громадяни щорічно подають до податкових інспекцій за місцем проживання декларації про свій майновий стан та доходи за минулий рік у порядку, встановленому законом.

http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/254%D0%BA/96-%D0%B2%D1%80/page


Розділ II

НАБУТТЯ ГРОМАДЯНСТВА УКРАЇНИ

Стаття 11. Підстави набуття громадянства України

Громадянство України набувається:

1) за народженням;
2) за походженням;
3) через прийняття до громадянства України;
4) через поновлення у громадянстві України;
5) за іншими підставами, передбаченими цим Законом;
6) за   підставами,  передбаченими  міжнародними  договорами,
згода на обов'язковість яких надана Верховною Радою України.

http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/1636-12

Якщо ви з якихось причин не вважаєте себе громадянином, то для цього є суд, а якщо хочете позбутися громадянства, то для цього є процедура. Але якщо ви маєте іншу думку на то, то цікаво було б послухати. Я маю на увазі з законодавчої точки зору.

Я ж кажу - не домовимось.  І пропоную перестати вказувати що мені робити, бо я почну вказувати куди треба ці вказівки собі засунути.

PS. Класика... Партизанський загін та зрадник Sad

Ви весь час пишете що ми про щось не домовимось. Ви не могли б пояснити про що ми маємо домовитись? Бо я не з ким ні про шо тут не домовляюсь, а лише цікавлюсь думками та поглядами оточуючих. Стосовно нашого з вами обговорення, то мене просто зацікавило на чому будується такий печерний правовий негелізм. Мені по великому рахунку все одно платите ви там щось чи ні. Цікавий хід думок.
full member
Activity: 235
Merit: 100
October 23, 2016, 03:00:25 AM
Якщо за стільки часу не вибрали жодної нормальної людини яка могла б навести порядок, хоча б мінімальний --- значить в цій країні ніколи не буде нормального життя.

Раби намагаються обрати найкращого керівника окупаційної адміністрації?  Якщо за 25 років не вийшло, то може система як раз працює як і заплановано?  І результати будуть тими ж, незалежно від результатів "виборів"?

Так це всім зрозуміло. І рухатися треба чим по швидше, поки ще кордони не закрили.

Я живу на своїй землі.  Мене можна з неї вижити.  Мене можна вбити.  Я не бачу приводу визнавати поразку перед окупаційною адміністрацією.
full member
Activity: 235
Merit: 100
October 23, 2016, 02:57:18 AM
якщо ти паспорт громадянина отримував, то там є твій підпис, власноруч зроблений, яким ти погодився що маєш досить багато зобов'язань перед ними.

Пропоную почитати ті самі закони, на які Ви посилаєтесь, і дізнатись, що конкретно означає той підпис.  RTFM.

Тут треба як у тому анекдоті, або труси надіти, або хрестик зняти. Якщо не хочеш мати зобов'язань, то треба від громадянства відмовлятися та виїзджати за кордон.

Я ж кажу - не домовимось.  І пропоную перестати вказувати що мені робити, бо я почну вказувати куди треба ці вказівки собі засунути.

PS. Класика... Партизанський загін та зрадник Sad
sr. member
Activity: 463
Merit: 250
October 22, 2016, 12:51:52 PM
Огляд останніх новин

Швейцарський банківський гігант UBS назвав нового керівника blockchain

Visa запускає платіжний сервіс на основі blockchain

IBM і SBI тестують нову Blockchain платформу

http://gesellberg.com/%d0%be%d0%b3%d0%bb%d1%8f%d0%b4-%d0%be%d1%81%d1%82%d0%b0%d0%bd%d0%bd%d1%96%d1%85-%d0%bd%d0%be%d0%b2%d0%b8%d0%bd/
legendary
Activity: 1512
Merit: 1442
thefuzzstone.github.io
October 22, 2016, 10:49:03 AM
Ці суб'єкти визначаються конституцією та законами України

Конституція України та закони, все це гарно виглядає на папері. А насправді "майємо те що маємо" -- всім керують гроші і українська жадність.

І чим вони такі не нормальні?

З 1991 року при владі були одні злодії, які крали і на******ли народ. Якщо за стільки часу не вибрали жодної нормальної людини яка могла б навести порядок, хоча б мінімальний --- значить в цій країні ніколи не буде нормального життя. Політики не приходять до нас з паралельних світів крізь магічні портали. Це все продукція нашої укр. системи -- сімей, дит садків, шкіл, церков (ну куда нам правосланим без них), універів і т.д. Простіше це можна назвати так, відходи на вході -- відходи на виході.

треба від громадянства відмовлятися та виїзджати за кордон.

Так це всім зрозуміло. І рухатися треба чим по швидше, поки ще кордони не закрили.
sr. member
Activity: 248
Merit: 250
October 22, 2016, 10:12:10 AM
сплата податків це обов'язок перед суспільством та державою.

Я не брав на себе ніяких зобов'язань перед невизначеними суб'єктами "суспільство" та "держава".

Я ж казав, що не домовимось.

Ці суб'єкти визначаються конституцією та законами України і якщо ти паспорт громадянина отримував, то там є твій підпис, власноруч зроблений, яким ти погодився що маєш досить багато зобов'язань перед ними.

Тут треба як у тому анекдоті, або труси надіти, або хрестик зняти. Якщо не хочеш мати зобов'язань, то треба від громадянства відмовлятися та виїзджати за кордон.
sr. member
Activity: 248
Merit: 250
October 22, 2016, 10:04:25 AM
Перед нормальним суспільством і нормальною державою. Але нема за що переживати, Україна сюди не відноситься.  

І чим вони такі не нормальні? Держава як держава, у чомусь гірша, у чомусь краща. А несплата податків це злочин, будь де.
full member
Activity: 235
Merit: 100
October 22, 2016, 04:30:25 AM
сплата податків це обов'язок перед суспільством та державою.

Я не брав на себе ніяких зобов'язань перед невизначеними суб'єктами "суспільство" та "держава".

Я ж казав, що не домовимось.
legendary
Activity: 1512
Merit: 1442
thefuzzstone.github.io
October 21, 2016, 02:32:21 PM
сплата податків це обов'язок перед суспільством та державою.

Перед нормальним суспільством і нормальною державою. Але нема за що переживати, Україна сюди не відноситься.  
sr. member
Activity: 248
Merit: 250
October 21, 2016, 01:34:33 PM
Тобто бізнес існує для того, щоб платити податки...

Бізнес існує для того, щоб приносити прибуток, а сплата податків це обов'язок перед суспільством та державою.

Що ж, така точка зору мені знайома.  Просто врахуйте, що коли Ви, або "найняті" Вами бандити прийдуть по мої приватні ключі - вони отримають кулю.

І попереджувальних пострілів не буде, бо набої дорогі.

Якщо мета - заплатити податки, то не треба.

Підсумок: не домовимось.

Ти прямо як батько, той теж своїм карабіном лякає там де треба й де не треба. Якщо до тебе завітає Альфа, то твій ствол тобі не допоможе. Дитячий садок якийсь.
Jump to: