Pages:
Author

Topic: Uluslararası Diş Sağlığı için DentaCoin - page 2. (Read 233 times)

member
Activity: 392
Merit: 10
Dikkatimi çekmedi diş sağlığı falan genel sağlık coinleri var onlar daha mantıklı geliyor bana medicalchain var mesela o çok iyi projesi
legendary
Activity: 1778
Merit: 1687
şimdilik pek tutacağını sanmıyorum. diş sağlığı ile blockchain pek mantıklı şeyler değil. ilerde ne olur ama bilemem.
full member
Activity: 616
Merit: 118
3 aşağı beş yukarı bütün sektörler blockchaine e girecekler  şuan öncüleri bunlar
sr. member
Activity: 364
Merit: 258
Joy Token - Smarter Games for Smarter Players
Bazen düşünüyorum bu kadar detaycı coinler başarılı olacakmı ? Diş için gidersin eğer coinler yaygınlaşırsa eth ile ltc ile btc ile öder geçer .

Bu coin extra ne katacak diye düsünüyorum ? Yakın zamanda iç çamaşırları için falanda blockchain çıkarsa şaşırmayacağım .
full member
Activity: 616
Merit: 118
uzun zamandır takip ettiğim bir coinde büyük düşüşde herpsi gibi bu da etkilendi.

az bir miktarda olsun aldım attım köşeye bu coine illa bir gün sıra gelecektir.
member
Activity: 350
W12 – Blockchain protocol
Bende ilkkez gordum sayenizde. Daha once karşıma hiç denk gelmemişti. Ama şuanda degerlenmese bile dediğiniz gibi uzun vadede degerlenir diye düşünüyorum. Gerçi bir çok koin uzun vadede kazandirirda.
member
Activity: 112
Nette gezerken baya karşıma çıkmaya başladı.Ben de araştırmaya başlıyorum bakalım neymiş ne değilmiş
member
Activity: 518
Merit: 13
pek dikkat çeken bir proje değil, zamanında araştırdım ve arkadaşlar arası muhabbetini yaptık ve biraz saçma gibime geliyor bu proje
full member
Activity: 784
Merit: 120
Bugün sizlere uzun vadede geleceği olan Uluslararası Diş Sağlığı için DentaCoin’den bahsedeceğim.

Uluslararası Diş Sağlığı için DentaCoin
Uluslararası Diş Sağlığı için oluşturulan ilk Blockchain çözümüdür. Bu coin diş sağlığı endüstrisinin mevcut durumunu kullanır ve belirli sorunlara çözümler getirir. Dentacoin’in görevi diş bakımını geliştirmek ve dış sağlığını dünya çapındaki herkes için erişilebilir kılmaktır.

DCN, küresel diş sağlığı endüstrisi için gelecekteki iş modelleri olarak geliştirilen, teknolojik olarak gelişmiş ve oldukça verimli olan iki yenilikçi diş kliniği kavramı getirmenin yanı sıra, bir dizi blok gövdeli araç geliştirmektedir.

Dentacoin’in araçları arasında Güvenilir İnceleme Platformu (zaten çalışmakta olan), Dentacare Mobil Uygulaması, DentaVox web uygulaması, Dentacoin Güvencesi, diş bakım ürünleri için bir Ticaret Platformu, malzeme ve ekipman ve tıbbi kayıtlar için bir Veritabanı bulunmaktadır.

Tüm araçların blok zincirli entegre işlevleri vardır ve Dentacoin olarak da adlandırılan özel bir ERC20 belirteci tarafından sunulur.

Dentacoin 2017 yılının Şubat ayından kısa bir süre önce tanıtıldı:
– 303 milyar adet DCN piyasaya dağıtıldı.
– Coinmarketcap’ta ilk 100 kripto para birimi arasında 57. sırada bulunuyor.
– DCN ile ödemesiyle bir şirket satın alındı.
– Blockchain entegre işlevleri ile diş kliniğinde yeni geliştirilen bir “proof-of-concept” (kavramın ispatı yani dentacoin’in ispatı) başarısı kaydedildi.
– Geliştirilen ve pilot aracını başlattı. Dentacoin Güvenilir İnceleme Platformu (1900’den fazla kullanıcı ve 200 diş hekimliği kliniği uygulamaya kayıt oldu);
– Avrupa’daki ortak diş kliniklerinde ödeme aracı olarak uygulanmış ve uygulanmaktadır.
– Yüksek teknoloji ürünü diş hekimliği ekipmanı üreticisi tarafından ödeme aracı olarak kabul edildi.
– Birkaç uluslararası döviz platformunda işlem yapmak üzere listelendi. Şu anda 5 borsada işlem görmektedir.
– Küresel olarak 40.000 kişiden oluşan bir topluluk topladı ve 2017 yılında ICO’yu yayınlayarak başarılı oldu.

DCN, Hollanda’da Dentacoin Vakfı tarafından icat edilen endüstriyel bir blockchain konseptidir. ERC20 Token, tüm kişiler tarafından küresel olarak kullanılmak üzere yapılandırılmıştır. Geliştirmek ve incelemek için tıklayınız.

2014 yılından bu yana yaklaşık 120 kişiden oluşan ekip konsept geliştirmenin farklı yönleriyle ilgilenmektedir.

DCN EKİBİ VE TAKIMI
1- Prof. Dr. Dimitar Dimitrakiev

Dentacoin Vakfı Kurucusu’dur. Çok saygın bir üniversitede öğretim görevlisi. Finansal piyasalarda 27 yıldan fazla deneyime sahiptir. Bilim ve mühendisliğe kendisin adamıştır. IEEE Bilgisayar İstihbarat Topluluğu, EADM ve Otomasyon ve Bilişim Birliği üyesidir.

2- Jeremias Grenzebach

Kurucu Ortak / Temel Geliştirici

Kod Sihirbazı olarak bilinmektedir. Ekipte Blockchain sahnesine ilk giren kişidir. 8 yıl boyunca meslektaşlarının arasında teknolojinin ve yenilikleri takip etmektedir. Ethereum’a Katkıda Bulunanlardan, Waves, ZCash, uPort, Status, imToken, Byteball gibi girişimlere yardımcı olandır. Ademi merkeziyet ve şeffaflık konusunda güçlü bir inanca sahiptir.

3- Philipp Grenzebach

Eş Kurucu / İş Geliştirici / Birleşme ve Satın Almacı

DCN’in Ardındaki Ekonomik Beyin. Hukuk, Ekonomi ve İşletme Yönetimi Çalışmalarına sahip. Teknik sürdürülebilirliği entegre ederken, DCN’ye üçlü çizgiyi benimsemiştir. Serbest, merkezi olmayan pazarlar için savaşçı.

Sizlere bu yazımda geleceği olan bir coini tanıttım ve bahsettim. Yukarıda belirtmiş olduğum gibi diş sağlığı için geliştirilen bir proje bu. Şuna açıklık getirmek isterim ki yatırım yapacak kişilerin bu proje ve coinden kısa vadede kazanç elde edemeyeceğini açıkça belirtmek istiyorum. Bununla birlikte uzun vadede yatırım yapacaklar için kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu belirtmek isterim. Şunu da unutmayın ki yine araştırma yapmadan yatırım yapmamanızı tavsiye ediyorum.
Pages:
Jump to: