Pages:
Author

Topic: Umit Özdağın İç işlerine gidecek olması - page 2. (Read 240 times)

RS7
newbie
Activity: 27
Merit: 0
Komediler ülkesi vallaha bu ne ya biri birilerinin gözünde saygın siyasetçi birisi içişleri bakanı, bunlar bizleri temsil ediyolar işte Sad
legendary
Activity: 1904
Merit: 1282
Kalitelerini gösteriyorlar.
Birde bunlardan medet umuyorlar ve çözüm bekleniyor

Rezillikten başka birey değil

Süleyman soylu ona buna lafla saldırıyor büyük ihtimalle orada olmayacaktır. Kılıçdaroğlu da çok defa benzer şekilde davrandı da ne oldu
hero member
Activity: 1260
Merit: 957
Resmen xzone hocamın dediği liseli kavgalarına döndü ne dedin oğlum sen, bittin sen, meclis çıkışında bekle, kimsin oğlum sen gibi ifadeleri de yakında duyarsak şaşırmayız cidden. Siyaset bu değil abi eğer buysa da eski boksörleri, kick bokscuları, karatecileri, güreşçileri seçelim meclisi kapatıp bi kapalı salon yaptıralım karşılaşmayı kazananın önergesi kabul edilsin Cheesy
legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
İstemsizce akıllara aşağıda paylaştığım tweet geliyor. Koca koca devlet adamları, birbirilerine bu kadar ağır sözler söylüyor ve liseli gençler gibi birbirlerini bir yerlere çağırıyorlar. Ne desem bilemiyorum, siyaset her geçen gün daha da çirkin bir yer haline geliyor Smiley

"Soros çocuğu", "hayvandan aşağı bir adam" ve daha niceleri. Bunların affı olmaz, bu laflar cezasız kalmaması gereken şeyler. Neyse görelim bakalım ilerleyen dönemde bizi neler bekliyor Smiley

legendary
Activity: 2198
Merit: 1232
süleyman soylu'nun tgrt haber'de ümit özdağ ile ilgili yaptığı açıklamalar sonucu ümit özdağ'ın twitter hesabından duyurduğu olay. Gün geçmiyor ki ülkemizde dünyada daha önce yaşanmayan bir olay daha yaşanıyor ne desem bilemedim yarın saat 11'de gözlerim twitter akışında televizyonda olacak. Açıklamada şu şekilde

Süleyman, ben yarın saat 11.00’de tek başıma ve silahsız İç İşleri Bakanlığı önünde olacağım. Zerre kadar cesaretin varsa beni şerefli Türk Polisinin arkasına saklanmadan bakanlık kapısında bekle. Kimin ne çocuğu olduğunu orada bütün Türk Milleti görecek.

https://twitter.com/umitozdag/status/1522239624160198657?s=21&t=D-sboHsS4bjiRLWNrqLgMA
Pages:
Jump to: