Pages:
Author

Topic: Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal, kripto para platformu açtı - page 2. (Read 343 times)

member
Activity: 392
Merit: 24
Çiçek de olsa su da döksen o fiyatlarla büyümez.
An itibariyle 37900 alış , 35600 satış. Fark 2300 TL ve satışa göre açıklık bandı 6%
bu çok fazla.
Piyasa yönetim ya da fiyatlandırma otomasyon sistemlerinde şimdilik tam işi oturtamadıklarını varsayıyorum iyi niyetli bir yaklaşımla.
Türk muadil alırsak koinekste an itibariyle fiyat aralığı 140 TL ve satışa göre açıklık bandı 0.4 %

Şu an bu fiyatları düzeltmedikçe asla büyümesi mümkün değil.
newbie
Activity: 41
Merit: 0
Hemen büyümez bir uygulama zaten çiçek değil bu su dök büyüsün
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
Coiny uygulaması pek rağbet görmemiş anlaşılan. Google Play Store'dan baktığımda sadece 100 kere indirildiğini gördüm. Mustafa'nın bu işide diğer işleri gibi pek tutmayacak anlaşılan. Kendisininde kripto paralara yatırımı var sanırım. Vay arkadaş ışığı gören kripto para piyasasına giriyor. Daha kim bilir kaç tane ünlünün kripto para yatırımı var?
jr. member
Activity: 33
Merit: 4
Potansiyeli gören geliyor.Arabası vardı, şoförü vardi şimdide kriptosu oldu 😀
newbie
Activity: 266
Merit: 0
onun arabası var, güzel mi güzel, şöförü de var, özel mi özel, bastımı gaza gider mi gider,  malesef ruhu yok,

onun için hiç mi hiç şansı yok..

valla bu sözler aklıma geldi mustafa sandal deyince

vay be nerden nereye, sen taa bu şarklılardan fırla, sonra bitcoin işine gir hey gidi hey
sr. member
Activity: 672
Merit: 251
Vay vay. Adam demek ki sadece şarkıcılık yapmıyormuş. Mustafa sandal da geleceği görenlerden demek ki. Kripto para işine giren çoğu insan başarılı olacaktır. Çünkü, gelecek kripto paralarda.
full member
Activity: 336
Merit: 100
mustafa sandalında maşaallah girmediği iş kalmamış, jet fadıl gibi , türlü türlü işe girmiş, demek dürüst adammış ki, hiç birinden kazanamamış
member
Activity: 294
Merit: 10
World’s First Decentralized ICO Platform
Mustafa Sandal kripto para piyasasını takip ediyor demek ki, potansiyelin yüksek olduğunu görünce giriş yapmaya karar vermiştir. Hayırlı olsun kendisi adına, bakalım başarılı bir proje ortaya koyabilecek mi.
member
Activity: 140
Merit: 18
https://play.google.com/store/apps/details?id=io.coiny.android

Ünlü şarkıcı Mustafa Sandal, ortaklarıyla birlikte Bitcoin ve Ethereum gibi kripto paraların alınıp satılabildiği bir platform açtı.

Habertürk Gazetesi’nden Mehmet Çalışkan’ın haberine göre, ünlü şarkıcı Mustafa Sandal, bir kripto para alım satım platformu açtı.

Sandal, 2011 yılında reklamcı Can Korur ile birlikte elektronik sigara ticareti yapan bir şirket açmıştı. Ancak elektronik sigaraların yasaklanmasının ardından büyük oranda zarar eden şirket, 2015 yılında kapatılmıştı.

İlk girişimden zarar eden Sandal, yine de vazgeçmedi. Ünlü şarkıcı, Alpay Alptekin, Alper Aydın ve Yalçın Sisa ile birlikte şirketi yeniden açtı. Şimdi Sandal’ın şirketi Bitcoin ve Ethereum gibi kripto paraların alım satımının gerçekleştirildiği Coiny uygulaması ile ailelerin çocuklarına kolay ve güvenli harçlık gönderebilecekleri ve kontrolünü sağlayabilecekleri, gençlerin finansal okur yazarlıkla ilgili ilk deneyimlerini edinecekleri ve paralarının sorumluluklarını alabilecekleri bir harçlık yönetim sistemi ve ön ödemeli kart olan Manibux’un da aralarında olduğu 8 farklı alanda faaliyet yürütüyor.

Sandal’ın girişimi olan Coiny, cep telefonuna yüklenen uygulamayla kimlik bilgilerinizi onayladıktan sonra hızlı bir şekilde kripto para alıp satmanıza imkan veriyor.

Kripto para alım satımı yapabilmek için en az bir banka hesabınızı Papara üzerinden bağlamanız gerekiyor. Uygulamada ayrıca bir Türk Lirası cüzdanı da yer alıyor.

https://play.google.com/store/apps/details?id=io.coiny.android
Pages:
Jump to: