Pages:
Author

Topic: UYANIN ! Büyük Altcoin Yükselişi Başladı (Dash, Lisk uçtu sırada kimler var ) - page 3. (Read 2578 times)

full member
Activity: 240
Merit: 102
3-5 güne iyi düzeltme gelir.

kemerleri bağlayın derim.

saygılar.
legendary
Activity: 1484
Merit: 1000
ERC20 tokenleri nedense yukselemiyor nekadar iyi proeler olursa olsunlar kendi blockchaini uzerinden yuruyen sistemler daha basarili.
milyon tane erc20 tokeni var hocam. kimisi yükselirken kimisi düşüyor. kendi blockchaini üzerinden yürüyen sistemlerin artık borsaya girmeleri aşırı zor bence. o yüzden erc20ler daha avantajlı
hero member
Activity: 630
Merit: 503
Ethereum fiyatının artışı bunlardan en etkileyici olanı bana göre. Başta btc artışı, sonra eth artışı ve eth artışı yavaşlayınca da sıra alt coinlere gelecektir kesinlikle.
newbie
Activity: 96
Merit: 0
Bugün yine Bitcoinin yükselişiyle uyandım sağolasın kardeş...
full member
Activity: 854
Merit: 113
Waves biraz toparlamıştı strat da biraz toparlamış inşallah geri düşmez 4.39 dolar seviyelerinde şuan. Ama bitcoin rahat durmucak gibi, sağlam bir yükseliş yapıp geri gelebilir, o rahat durmadığı sürece piyasa böyle gel gitlerle uğraşıcak gibi.
full member
Activity: 266
Merit: 190
ERC20 tokenleri nedense yukselemiyor nekadar iyi proeler olursa olsunlar kendi blockchaini uzerinden yuruyen sistemler daha basarili.
member
Activity: 238
Merit: 10
eth'de uçtu kim kaldı uçmayan ?? aylardır yerinde sayan ico fiyatının yarısını bile göremeyen kim kaldı Cheesy:D
legendary
Activity: 952
Merit: 1006
NXT ignis airdrobuna binaen yükseliş trendine girdi 1 haftada yüzde yüz yaptı bile .bundan sonra bir miktar daha yükseleceğini düşünüyorum. airdroba daha 1 ay var
sr. member
Activity: 392
Merit: 250
Best IoT Platform Based on Blockchain
Yeşilde en sevdiğim ton altcoindekiler  oldu bu piyasayla ilgilenmeye başladıktan sonra. Fazla bir yükseliş olacağını sanmıyorum, biraz gaza getirip elimize verirler, şimdilik ethereum hariç kâra geçeni satış yapıyorum şahsen. Yeniden toplarım.
member
Activity: 182
Merit: 10
Ethereum çok sağlam çıkmaya devam ediyor. 420 dolar seviyesinde bozdurmuştum ama 478 dolar seviyesine dayandı. 500 dolar seviyesini kıracak gibi duruyor. Açıkcası bozduğuma piman oldum diyebilirim. Ama en azından baya da kar bıraktı. Riske girmekten iyidir.
Altcoinlere de gelecek olursak bu haftasonu çok iyi pump yapacaklar gibi duruyor. Altcoinlerim yeşillendi resmen.
full member
Activity: 175
Merit: 100
Why not!
Valla hocam son günlerde konuşulan düşünülenin aksine bir seyir izledi tüm coinler hep beklentilerin dışında bir coin de artış oldu insanların sınırlarını zorluyorlar artık şu bu deyip bir yere yönelmek bile zor oluyor
sr. member
Activity: 987
Merit: 254
Gerçekten etherum konusunda herkes hem fikir ve yükselmeye başladı bundan sonra düşeceğini sanmıyorum.
1k hedefini 2018 yılı içerisinde tamamlayacaktır.
full member
Activity: 476
Merit: 100
altcoinler uçuşa geçiyor mu yani? eminmiyiz? dolar olarak mı yoksa Bitcoin olarak mı uçuş başlıyor diyorsunuz? Bence daha zamanı var uçuş için. Şu an ulaşılan yerler bile mükemmel iken fazlasını istememek gerek diye düşünüyorum. Gelecek yıl güzel katları görme ümidiyle...
full member
Activity: 840
Merit: 103
Henuz daha erken o yukselis icin sadece bazi coinler yukseliyor okadar mesela ethereum. stratis waves bitcoin cinsinden degerinin cok altinda
member
Activity: 448
Merit: 17
Bu gün 1000TL lik bi ETH alıcam artık düşermi yükselirmi tam emin değilim ama güveniyorum ETH'ye keşke 300$ iken alsaydım diye yakınıyorum bi tek.
sr. member
Activity: 382
Merit: 311
Btc trenini kaçıranlar şimdi ethere geçmiş durumda bu gazla devam ederse 1k bulabilir bana göre 2018 ayına girerken.

2018’e girerken bulur mu bilmem ama 2019’a girerken çok güzel fiyatları konuşacağımızdan eminim ben açıkçası Etheruem için o zamana kadar alıp depolamak lazım.
hero member
Activity: 882
Merit: 507
Btc trenini kaçıranlar şimdi ethere geçmiş durumda bu gazla devam ederse 1k bulabilir bana göre 2018 ayına girerken.
sr. member
Activity: 361
Pivx'in felan baya değerleneceğini düşünüyorum ben açıkçası yani günün birinde Pivx ile ciddi bir sıçrama haberi ortaya atılırsa o zaman bilin ki ben zengin oldum arkadaşlar işte Cheesy
sr. member
Activity: 370
bende elimdeki az kalan ETH'lerin yarisini sattim sonra arkasindan baktim... ben sattiktan sonra ucusa gecti...
simdi elimdeki WAVES'in birazini satsam mi acaba? bu aralar pek dokunmamak lazim eldekine, cünkü eldekine dokunur dokunmaz ucup kaciyo - insan dokunduguna pisman oluyo:)

hocam ben waves'in yakın bir zamanda uçacağını düşünüyorum o yüzden açıkçası satmanızı pek önermem şu ara en azından 3-5 vakit daha bekleyin sonra pişman olmayın
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
bende elimdeki az kalan ETH'lerin yarisini sattim sonra arkasindan baktim... ben sattiktan sonra ucusa gecti...
simdi elimdeki WAVES'in birazini satsam mi acaba? bu aralar pek dokunmamak lazim eldekine, cünkü eldekine dokunur dokunmaz ucup kaciyo - insan dokunduguna pisman oluyo:)
Pages:
Jump to: