Pages:
Author

Topic: Üzerime Biraz Daha Fud Atın!!! (2022 sonları) - page 2. (Read 326 times)

legendary
Activity: 2240
Merit: 2584
Chancellor on Brink of Second Bailout for Banks
Problem güvenmemek üzerine kurulmuş bir ekosistem içerisinde tamamen güvene dayalı büyük şirketler inşa etmiş olmaları. Topluluğun borsaların, platformların şeffaf olmamalarına karşı tepkisizliği altta yatan gerçek sebep.

Mt-Gox gibi büyük bir dersten sonra bile hala borsalar üzerinde çok büyük bir baskı yok. FTX olayı gerçekleşene kadar hiç bir borsa varlıklarının detaylı raporunu sunma gereksinimi bile hissetmiyordu çünkü topluluk bunu problem etmiyordu. Hak ettiğimizi yaşıyoruz.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%

geçtiğimiz yıllarda buna benzer bir başlık daha açmıştım sanırım. en iyisi başlıklara yıl eklemek diye düşünüyorum. Grin

luna, ftx derken fudlar artık gerçeklere dönüştü. aklımda kalan sıralı listeye bakalım:

coinlist fudu: CoinList, likidite sorunları yaşadığı iddialarını yalanladı!
coinlist üzerinden insanlar paralarını çekemediğini belirtiyor. biz bu dandik borsayı sadece ico döneminden bilsek de arkasında angel.co var. büyük bir saçmalığa imza atabilirler bakmayın.

wrapped bitcoin fudu: FUD mu Gerçek mi? FTX ile Bu Altcoin Bağlantısı Korkuttu!
işin içinde alameda olunca artık insanlar her şeyden korkuyor.

grayscale-coinbase fudu:  Grayscale, yatırımcılara rezerv kanıtı sağlamayı reddetti
burada inanılmaz bir dedikodu dönüyor ve maalesef sağlıklı bir veri akışı da sağlanamıyor. firma, güvenlik gerekçesi ile haklı olarak bilgileri tam olarak paylaşmasa da biz minnak insanlar bu olaylar sonucu çok tedirgin oluyoruz.

tether fudu: linke gerek yok, her zaman geçerliliği olan bir fud.

mt.gox fudu: bunun da ağzına kürekle vurayım.

bu liste daha da uzar. para bulması gereken firmalar, onlara salça olup yan çizen başka firmalar derken iflas bayrakları havada uçuşacak. şu anlık benim aklıma gelen fudçu ibneler bunlar.
Pages:
Jump to: