Pages:
Author

Topic: Uzun Vadede Bytecoin mi IOTA mı ? - page 2. (Read 950 times)

member
Activity: 168
Merit: 10
December 03, 2017, 04:55:33 AM
Uzun vadeli düşünüyorsanız kesinlikle borsada da olduğu gibi garanti kağıtlara oynamak lazım. Burda da en garanti coin bitcoin dir.
newbie
Activity: 42
Merit: 0
December 03, 2017, 02:56:33 AM
Acikcasi sunu soyleyebilirim ki iota bir cryptocurrencyden cok daha fazlasi. Daha iyi anlamak icin iot(internet of things) makaleleri okunabilir. Gelecegi sekillendiren bir teknoloji olacagini dusunuyorum  ve butcem olmadigi icin 100 dolarlik bir yatirim yapacagim. Benim icin ilerde degerlenecek arsa almak gibi biraz  Grin 3-5 atmaktan zarar gelmez diye dusunuyorum.

Okudum be mantıklı da. Gerçekten de ileride kahve makinamizdan tutun, arabamiza kadar internete bagli birbirleriyle anlasabilen nakinalar olacaklar. Fakat onla bu iota coininin ne alakasi var birbirleriyle ? Birde nasil alacagim ben iota ? Daha bitcoin bule almisligim yok. Bende de 100 dolar var buraya yatiracagim, almak icin 1.50 uygun sanirim segil mi ?
member
Activity: 63
Merit: 10
December 02, 2017, 07:35:15 PM
Acikcasi sunu soyleyebilirim ki iota bir cryptocurrencyden cok daha fazlasi. Daha iyi anlamak icin iot(internet of things) makaleleri okunabilir. Gelecegi sekillendiren bir teknoloji olacagini dusunuyorum  ve butcem olmadigi icin 100 dolarlik bir yatirim yapacagim. Benim icin ilerde degerlenecek arsa almak gibi biraz  Grin 3-5 atmaktan zarar gelmez diye dusunuyorum.
full member
Activity: 350
Merit: 100
EndChain - Complete Logistical Solution
December 02, 2017, 02:09:25 PM
newbie
Activity: 42
Merit: 0
December 02, 2017, 01:29:39 PM
Merhabalar, daha ilk bitcoinimi bile almadim fakat 100 dolarim var ve bunu bu piyasada kullanmak istiyorum. Sizce hangisini almaliyim ? Acikcasi buradan okuduklarimdan sonra IOTA nin farklı bir sistem kullandığ soylwniliyor. Acikcasi ben borsada oynamayi düşünmüyorum, alip unutmak istiyorum. Bundan 2-3 yil sonra bakarim, yani beklemek istiyorum bayagi fakat karsiliginida almak istiyorum, tesekkurler.
Pages:
Jump to: