Pages:
Author

Topic: UZUN VADEDE ZENGİN EDECEK COİNLER - page 13. (Read 34272 times)

full member
Activity: 322
Merit: 154
December 14, 2017, 07:40:37 PM
1 sene civarı sabredebilecekseniz eğer, yavaş yavaş msp toplanabilir. estonya merkezli erc20 tokeni. estonyayi niye söyledim; bilgisayar mühendisi arkadaşları olanlar bilirler. bu adamlar deli gibi bilişime yatırım yapıyor. mutlaka bir iki arkadaşınız buraya çalışmaya gitmiştir. estonyanin e-vatandaşlık projesi de var. 2025'e kadar 10 milyon e-vatandaş olur diye düşünüyorlar neyse burada msp ekibi bunlarla beraber çalışıyor.

yine sanal paraya geçicek söylentisi ilk kez estonyayla çıkmıştı hatırlarsınız. bu bile o zaman msp'ye yaramıştı. ama avrupa merkez bankası başkanı orospu ağızlısı baltalamıştı bu söylemi.  

cüzdaninizda bulundurduğunuzda önemli kararlarda oy hakkınız oluyor falan. governance deniyor. yönetişim diye çevirmişler. atıyorum kamunun karar verme yetkisine olan bir olaya kamu, sivil ve özel kesim beraber karar veriyor. Hah mew cüzdanınızda msp varsa girip size danışılan kararlarda oyunuzu veriyorsunuz. satamadıkları 4 milyon coin için yakalim mi beyler yoksa yiyelim mi bu coinleri oylamasinda %75 yakalim oylandığı için %75ini yaktılar mesela.

0.09-0.10$ fiyat aralığında geziyor. ico değerinin altinda. bittrex'e falan girmeyecek baştan söyleyeyim kendi borsasini kuracaklar. şu an cryptopia, hitbtc ve coinexchangeden alınabiliyor. yol haritalarına bakıldığında 2018 son çeyrekte borsa faaliyetine başlayacakları görünüyor. şimdiden toplanirsa 200 milyon max. supplylık bir coin olarak 1-5 dolar aralığını görecektir diye umuyorum. isterseniz şimdiden toplayın isterseniz düşük fiyattan buldukça. ama önümüzdeki hazirandan itibaren hareketine başlayacaktir. 3 aylık gelişmelerde AB'den geçerli finans kuruluşu sertifikaları almaları da bulunuyor ama olur da alamazlarsa-gecikirse yine ucuzdan toplamaya devam edilebilir. Yine 3 aylık süreçte estonya e-vatandaşlık projesiyle entegrasyonu bulunuyor. burasını çok detaylı incelemedim.

https://trello.com/b/icEYDrpu/mothership-transparent-roadmap

yol haritaları ve zaman içinde fiyatlama yapabilecek durumlar.

whitepaper:

https://mothership.cx/documents/whitepaper.pdf

telegram gruplari:- bulunduğum en eğlenceli telegram grubu olabilir

https://t.me/mothershipcx

zengin eder mi bilmiyorum ama bi şeyler kazandırabilirmiş gibi duruyor. şu foruma geldiğimde ilk yazdığım coinler XRB ve MSP. biri aldığım fiyattan btc bazında da kar ettirirken bu hain coin şu an dolar/btc olarak ekside. ama seneye bu zamanlara kadar hodl diyorum.
full member
Activity: 336
Merit: 100
December 14, 2017, 04:12:44 PM
Tam anlamıyla şu yada bu diyemem ama CMC'de baktığınız zaman en potansiyelli coinlerin 100-200 milyon dolar market cap hacmindeki coinler olduğunu görebilirsiniz. Bu benim fikrim tabi.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
December 14, 2017, 04:02:26 PM
Basic Attention Token 3 Haziran'da ico yapıldı, 5 dakikada kapış kapış gitti, o geceyi hatırlıyorum, herkes elinde ethereum kalakalmıştı. ortalama 20 cent civarında işlem görüyor, fiyat bazında pek üzmedi, ether gibi ya da nubits gibi bir hareket sergiledi yani sürekli satoshi olarak düştü. coinmarketcap'ta hep 150-250m dolar arasında gitti-geldi. Bir yerde patlayacak ama muhtemelen yukarı yönlü, elastic-patientory-ripple'ı arka arkaya kaçırmama neden oldu. tenx ve komodo ile birlikte altcoinlerdeki "erken kalkanın milyar dolarlık vurgun yaptığı" trende katılabilecek potansiyeli olduğunu düşünüyorum, geliştiricisi "gay karşıtı" diye adı çıkmasa belki durum şu an farklı olabilirdi  Wink fakat ne zaman uçar, vatikan sermayesi elini uzatır mı? bilemiyorum...bu kadar süründürdüklerine göre iyi bir çıkış yapabilir. an itibariyle 682 dolar ether, 6400'de biri ettğine göre maliyet 10 cent üzerinde şu an, genelde 3 katı civarında geziniyordu, 6 katına çıktığı da oluyordu. ico<>ether fiyatı kısır döngüsünden kurtulursa ya da dizginlerini çözerse öyle-böyle değil manyak artışlar görebiliriz. kullanıcılara brave üzerinden hediye BAT vermeye başladı en son 300k BAT vermişti yanlış hatırlamıyorsam, ekibe ayrılan tokenler bağlı diye biliyorum, piyasa geliştikçe ki artık baya bir gelişti Hulk Hogan gibi bişi oldu, çıkış yapması olasılığı artıyor, zaten satoshi olarak 10'da 1'e geldi, fiyat para neredeyse hiç oynamadı. Houbi'ye birkaç gün önce eklendi, binance-bittrex-liqui-houbi (EtherDelta vs de var) dörtlüsü olarak voltranı oluşturup "Yüzüstü çok süründün, ayağa kalk, Sakarya! .." demelerini bekliyoruz. ytd
sr. member
Activity: 562
Merit: 251
ALCEDO
December 14, 2017, 03:21:44 PM
Kafası rahat etmek isteyen ilk on sıradaki coinlere yatırım yapsın. Uzun vadeli beklesin kazansın.  Arayışta olanlar tavsiyeleri incelesin araştırsın sonra yatırım yapsın. Bytecoin Ve Binancecoin benim tavsiyelerim. Takip edilecek coin de Dash. Bol kazançlar.
full member
Activity: 434
Merit: 100
December 14, 2017, 02:26:26 PM
Hocam oldukça güzel bir yazı olmuş. Twitter da takip edebileceğimiz sayfalar hakkında tavsiyelerde bulunursanız çok sevinirim. Ayrıca bir yatırımı incelerken nelere dikkat etmeliyiz fikirleriniz nelerdir.
full member
Activity: 532
Merit: 102
December 14, 2017, 02:25:18 PM
Gelecek gördüğüm tek coin ethereum diğerlerini çok önemsemiyorum , zamanı gelicek coinmarketcap da dominant bir ethereum göreceğiz ama en pahalı coin hala bitcoin olur sayısı az olduğu için
sr. member
Activity: 602
Merit: 256
December 14, 2017, 02:22:10 PM
Kimsenin pek takip etmediği bir coin öneriyim ama şu an fiyatı zirvede bu fiyattan girilmez ama düştüğü anda büyük umutlar vaat ediyor, ayrıca projesini seviyorum Smiley)

Minexcoin. 3-4 $ iken takip ettiğim 60 doları görüp 30'larda yatay seyrediyor. ( Yatırım tavsiyesi değildir )
sr. member
Activity: 728
Merit: 263
December 14, 2017, 02:16:49 PM
oax ve monetha fena düşmüş görünüyor. zengin edecekse bu seviyelerden alınabilir diye düşünüyorum. ama oaxa güvenmiyorum ben.

mth ben de güvendiğim coinlerden biri.
400 seviyesinden yüklü giriş yaptım.
sorunları çözerlerse ileriye doğru x100 yapar diyorum 2018 yılında.
sr. member
Activity: 308
Merit: 250
December 14, 2017, 02:03:29 PM
oax ve monetha fena düşmüş görünüyor. zengin edecekse bu seviyelerden alınabilir diye düşünüyorum. ama oaxa güvenmiyorum ben.
newbie
Activity: 84
Merit: 0
December 14, 2017, 01:55:27 PM
Wavese tırt diyorsunuz da bir ayda paramı x4 felan yaptı dolar bazında:) her coinin doğru giriş ve doğru çıkış zamanı vardır, 6-7 ay tutucam gibi wavesi bakalım ne durumda olucak.
6 ay sonra 20-25 dolar olur en fazla BTC bazında baktığında zara olur kanaatimce
full member
Activity: 378
December 14, 2017, 12:58:41 PM
Wavese tırt diyorsunuz da bir ayda paramı x4 felan yaptı dolar bazında:) her coinin doğru giriş ve doğru çıkış zamanı vardır, 6-7 ay tutucam gibi wavesi bakalım ne durumda olucak.
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
December 14, 2017, 11:35:39 AM
monetha ve worldcore. ikiside finans üzerine kurulu ve bence uzun vadede çok sağlam kar bırakacaklar diye düşünyorum.
member
Activity: 271
Merit: 12
XMONETA ICO
December 14, 2017, 11:30:51 AM
Waves saman alevi gibi. Güven vermiyor. Waves bana iyi tecrübe oldu. Artık tek hedef var btc arttırımı için belirlediğim coinlerden günlük al sat yapıyorum.
full member
Activity: 518
simply getting the job done
December 13, 2017, 10:33:22 PM
Waves konusuna ben pek sicak bakmiyorum, uzun zaman oldu hala tirt, monero,verge,zcash neden derseniz gizlilik, eth de guzel yayiliyor, bunlarin disindakileri tam bi supriz, ille oynicaz derseniz, atin 10 tanesine myriad, unify,musicoin, decred, neo, monaco, waltron, ubiq, unitus, metaverse belki seneye birinden bisi cikar.
sr. member
Activity: 672
Merit: 253
December 13, 2017, 10:07:17 PM
Ethereum' un vaktinin geldiğini ve Aralık güncellemesi ile X2 yapabileceğini düşünüyorum. Decred ( DCR ), VERGE ( XVG ) ve BİTSHARES ( BTS) nin şimdi alınıp 2018 başında X5 yapacağını bekliyorum. Birde unutmadan DASH ( DASH ) ı  portföyde unutmayın.
member
Activity: 70
Merit: 10
December 13, 2017, 05:24:51 PM
ben uzun süredir takip ediyorum ama vitalikte artık tweetiyle ateşi yaktı bence omg bu sene izleyin derim Smiley
full member
Activity: 406
December 13, 2017, 04:49:42 PM
waves beklentim hic yok nedense bir türlü ısınamıyorum şu tokene
sr. member
Activity: 729
Merit: 251
December 13, 2017, 02:38:54 PM
Bitcoin, Ethereum,Ripple kesinlikle bir miktar bulundurulmalı diye düşünüyorum. Stratis' in 2018 yılında yukarı yönlü hızlı bir ivme yakalayacağını Doge'nin şaşırtacağını düşünüyorum. Bir de BTS'den uzun vade ümitliyim. Şu an icosunda bulunduğum Hdac'ı incelemenizi tavsiye ederim.
member
Activity: 224
Merit: 10
December 13, 2017, 01:32:45 PM
ethereum ve waves in yatırımcısını üzmeyeceğini düşünüyorum. Tabi ikisinde de sabır çok önemli.
Uzunca bir süre beklemek lazım tam olarak kazanmak için Smiley
full member
Activity: 854
Merit: 109
Trident Protocol | Simple «buy-hold-earn» system!
December 13, 2017, 01:25:37 PM
Etherium inanilmaz çıkışlar gösterdi ben hala artacağına inanıyorum kesinlikle etherium derim.
Pages:
Jump to: