Pages:
Author

Topic: UZUN VADEDE ZENGİN EDECEK COİNLER - page 3. (Read 34272 times)

sr. member
Activity: 728
Merit: 261
November 17, 2018, 06:53:35 AM
Ben buaralar alım yapmayı bıraktım en iyisi beklemek çünkü buralar da dip değil bana göre, paramın %60-70ini daha kötü günler için saklamaya karar verdim. Kimsenin ne dediğini umursamadan sabırla beklerim, 6-7 aydır burası dip diyen ve bişey bilmeyen insanla dolu bu piyasa.
member
Activity: 252
Merit: 11
November 16, 2018, 07:51:06 PM
Riski seven yatırımcılar açısından güzel tavsiyeler olabilirler ancak, garantici hamlelerde bulunan herkes için yatırım yapılacak ne yazık ki çok fazla altcoin yok. Demiri daha çok güvenli limanlara atmakta her zaman fayda var. Tabi o güvenli limanlar ne kadar güvenli onu da bilemiyoruz. Tam yükselme zamanı geldi dediğimizde bir bakıyoruz yine tam tersi bir hareket olmuş. Bu uzun vade umarım çok ta uzun olmaz.
jr. member
Activity: 168
Merit: 1
November 16, 2018, 06:52:30 PM
Uzun vadede kastınız eğer 1 2 yılsa bilemem olabilir.Ancak 5-7 yıl arası ise size şunu söyleyebilirim ki şuan almaya tenezzül etmediğiniz coinler çok kaliteli hale gelecektir ve bu hepsi için geçerli olacaktır diye düşünüyorum.
hero member
Activity: 756
Merit: 505
November 16, 2018, 09:40:06 AM
Huzur hocam keşke bu riske girmeseydin ya şimdi taşa tutarlar, ama tabi uzun vadeden kasıt ne bilinmez hayırlısı olsun Smiley
sr. member
Activity: 392
Merit: 252
November 16, 2018, 09:02:17 AM
senin seçtiklerinde neo eth yanına pundix eos xyo network eklerim bakarım işime unut gitsin al koy cüzdana yıllarca bakma iyi şeyler olursa satar sermaye yaparsın olmazsa şansının denemiş olursun
full member
Activity: 322
Merit: 100
October 31, 2018, 07:12:45 PM
Bu aralar param olsa toplayacak olsam tezos wan ins mth neo eth sepeti yapardım ben altlarda olduğundan para da olmadığından maalesef yapamıyorum ama al bunları unut
jr. member
Activity: 196
Merit: 4
October 31, 2018, 06:33:38 PM
Monetha ve Waves yalan oldu adeta. Benim elimde tuttuğum güncel token ve coinler aşağıdadır :

1. Bitcoin
2. Ethereum
3. Ethereum Classic
4. Ripple
5. Tezos
6. Dogecoin
7. Monetha
8. Waves
9. Turtlecoin

Vesaire diğerleri minik miktarlarda. Şuan için çaresizce boğa sezonunu bekliyorum. Boğa sezonunda yukarıdaki coinler ne olur Allah bilir.

Bu listeye Raven (RVN) coini de eklemek gerekiyor. Şuan kendi asset altyapı testlerini gerçekleştiriyorar. Tamamlandığında Ethereum altyapısı gibi diğer coinler için kullanılabilir olacak. Yani yeni bir coin çıkaracak kişi Raven altyapısını kullanarak bu işi yapabilecek. Ethereum altyapısına alternatif geliyor üstelik daha sağlam.

RAVEN diyen arkadaşı kutluyorum.
Bu yılın en iyi performansını kaydetti.

full member
Activity: 406
August 11, 2018, 06:17:58 PM
Zengin olmayı geçtim ana parayı çıkarsak çoğumuz çıkıp gidicez piyasadan, sonra balinalar kendi b*klarıyla oynasın napıyolarsa yapsınlar, ellerinde oyuncak gibi oynuyor adamlar resmen.
full member
Activity: 630
Merit: 102
August 11, 2018, 04:56:34 PM
Valla ben önce arz miktarına bakıyorum. Sonrasında ekibin kalitesine. Direk fiyatının gelebileceği ortalama bir hedef belirliyorum (mesela ortalama 10dolar çıkarsa ben hedefi 3-5 dolar koyarım) ve 2x-3x neyse yaparsam çıkarım. Ha uzun bir süredir (aylardır) böyle yapamıyorum o ayrı konu. Kazandıklarımızı da erittik zaten.
INS ve BCPT'yi araştırabilirsiniz YTD
full member
Activity: 602
Merit: 114
August 11, 2018, 05:35:45 AM
Monetha ve Waves yalan oldu adeta. Benim elimde tuttuğum güncel token ve coinler aşağıdadır :

1. Bitcoin
2. Ethereum
3. Ethereum Classic
4. Ripple
5. Tezos
6. Dogecoin
7. Monetha
8. Waves
9. Turtlecoin

Vesaire diğerleri minik miktarlarda. Şuan için çaresizce boğa sezonunu bekliyorum. Boğa sezonunda yukarıdaki coinler ne olur Allah bilir.

Bu listeye Raven (RVN) coini de eklemek gerekiyor. Şuan kendi asset altyapı testlerini gerçekleştiriyorar. Tamamlandığında Ethereum altyapısı gibi diğer coinler için kullanılabilir olacak. Yani yeni bir coin çıkaracak kişi Raven altyapısını kullanarak bu işi yapabilecek. Ethereum altyapısına alternatif geliyor üstelik daha sağlam.
full member
Activity: 378
Merit: 102
August 11, 2018, 05:27:05 AM
Oax 7-8 kat, waves 4-5 kat, mth nerdeyse 8 10 kat düşmüş durumda o fiyatlardan, bırakın 20 30 kat yapmayı. Bişeyleri söylerken dipsiz bir piyasada olduğunuzu ve isterlerse fiyatları sıfıra dahi indirebileceklerini de göz önünde bulundurun da sonra başlığı açan kişi olarak eee hani noldu seninkiler demesin insanlar.
member
Activity: 504
Merit: 12
August 11, 2018, 03:41:15 AM
büyük oranlar mth ve wawes güzel kazandırama potansiyeline sahip olan sağlam projelerde yer alan coinler uzun vadede yatırım için düşünülebilir gibi görünüyorlar.
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
August 10, 2018, 10:37:36 PM
Hazır piyasa yine kan ağlamaya başlamışken dipten toplayıp ufak bir miktarda yatırım yapmayı planlıyorum. Gerçi herkes daha bekle diyor ama bakalım, henüz tam içime sindirebildiğim bir şey bulamadım eldekiler dışında. Bu başlıkta onlaynım o yüzden Grin
jr. member
Activity: 476
Merit: 2
August 10, 2018, 08:53:07 PM
Bu coinleri neye göre seçtiğinizi açıklasanız çok daha iyi olmaz mı? Atıyorum monetha 30 kat yapmasını bekliyorum çünkü ico fiyatının 15 kat altında ekibi iyi çalışıyor özel yatırımcıları var şu isimler destekliyor gibi.
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
August 10, 2018, 08:51:23 PM
Zengin edip etmeyeceğini bilmiyorum ama Neo ve Ltc’den gerçekten umutluyum boğa geldiğinde. Ha ama boğa gelecek mi, ne zaman gelecek, piyasa ne zaman düzelecek bunlar işin ayrı boyutu. Ortalık düzelene kadar hepimiz boş hayallerle kendimizi avutuyoruz Smiley
member
Activity: 742
Merit: 19
August 10, 2018, 06:26:06 PM
Vet,pundix favorilerimden.İkisi de reel piyasada birşeyler yapmaya çalışıyor.Alım için güzel seviyelere indiler.Uzun vade ikisi de çok kazandıracaktır.Kısa vade piyasaya göre şu an ilerliyorlar.Projeleri tutarsa piyasayı da arkalarına atıp çıkışlarını sürdürebilirler.
full member
Activity: 616
August 10, 2018, 06:11:25 PM
Bitcoin, ethereum, en bilinen en mantıklısı yatırım için. Altcoinler değişiyor. Güzel projeler piyasanın durumdan dolayı çöküş yaşıyor.
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
August 10, 2018, 03:08:16 PM
mth hem uzun vadee hemde kısa vadede iyi kazandırabilecek bir coin çünkü altyapısı oldukça gelişmiş bir projeye sahip.
member
Activity: 283
Merit: 10
August 10, 2018, 06:40:59 AM
şu zamanda bitcoinde kalmak en mantıklı yatırım olur. çünkü boğa sezonunda ilk olarak bitcoin yükselir. altcoinlerin yükselmesi onu izler ama biraz zaman gerekir.
sr. member
Activity: 868
Merit: 259
Monetizing Mobile Engagement Data
August 10, 2018, 05:03:54 AM

1. Bitcoin
2. Ethereum
3. Ethereum Classic
4. Ripple
5. Tezos
6. Dogecoin
7. Monetha
8. Waves
9. Turtlecoin

Pages:
Jump to: