Pages:
Author

Topic: Vanta Network ödüllerim nerede mi diyorsunuz? İşte burada. - page 2. (Read 618 times)

member
Activity: 560
Merit: 16
Bu kampanyanın ödül yöneticisi hem icodan sonra sayım yapıyor hem de geç ödeme yapıyor. Yönettiği kampayalara dikkat edin derim

Btcltcdiggerin yönettiği her kampanya tokenleri göndermemek için tuzaklarla dolu bunu daha önce asobi kampanyasında gördük şimdide vantada trade vs şartları bi sürü yeni adet çıkarmışlar bu adamın kampanyalarına girmeyin boşuna çalışırsınız.

Dediklerinize aynen katılıyorum. Son zamanlarda Btcltcdiggerin ödül göndermemek için çeşitli görevler veriyor. İlk başta yaz işini gördürüyor iş tokenları almaya gelince yan çiziyorlar yok borsaya gir işlem yap cüzdan oluştur. Asobide aynı şekilde oldu. Cüzdan indirdik hala asobiler gelmedi.

btcltcdigger özelinde küçük bir inceleme yaptım. 27 adet bountyden 6 tanesinin ödüllerinin dağıtımı yapılmış gibi görünüyor. ( 1 - 2 hata payı olabilir. )
Bunların 5 tanesinde vanta dahil kampanya sonunda ekstra aktiviteler istenmiş. Kısaca söylediğinizde haklılık payınız var  Smiley

full member
Activity: 672
Merit: 100
Bu kampanyanın ödül yöneticisi hem icodan sonra sayım yapıyor hem de geç ödeme yapıyor. Yönettiği kampayalara dikkat edin derim
member
Activity: 518
Merit: 10
Sorun yasayan katilimcilar icin bounty telegram sayfasinda 12 saat icerisinde doldurulmasi gereken bir form yayinlandi. Icerik detayi asagidaki sekilde:

Vanta team can check from either of them. However, use vanta deposit address for tracking flow of tokens from your bounty mew wallet to allbit.

In short,use vanta deposit address.

Complaint form for those who traded for
1. 10 days during the event period on allbit
2. earnt stakes in bounty spreadsheet
and still did not receive tokens

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScyLlN4ZsqgGnkwqwWMIIIaf8lTRLFmL62W-Qs2sXl0t9-aSA/viewform

the form shall be closed in next 12 hours. so please fill before that if you have issues.

Form shall be closed down soon after which no claims shall be entertained here with regards to fulfilling the rules and still not getting tokens.

Form borsada işlem yapıp da tokenları gelmeyenler için. Maalesef bizimkiler boşa gitti. Benim anlamadığım sonradan kural koymaları. İlk başta böyle birşeyden bilğimiz olsa uğraşmazdık. 
full member
Activity: 616
Merit: 100
Btcltcdiggerin yönettiği her kampanya tokenleri göndermemek için tuzaklarla dolu bunu daha önce asobi kampanyasında gördük şimdide vantada trade vs şartları bi sürü yeni adet çıkarmışlar bu adamın kampanyalarına girmeyin boşuna çalışırsınız.

Dediklerinize aynen katılıyorum. Son zamanlarda Btcltcdiggerin ödül göndermemek için çeşitli görevler veriyor. İlk başta yaz işini gördürüyor iş tokenları almaya gelince yan çiziyorlar yok borsaya gir işlem yap cüzdan oluştur. Asobide aynı şekilde oldu. Cüzdan indirdik hala asobiler gelmedi.
jr. member
Activity: 257
Merit: 1
full member
Activity: 602
Merit: 118
Adamların her dediğini yapıyoruz ama tokenleri resmen siteye girmiyor gibi. Resmen gömü arıyoruz. Zaten Erc20 tabanlı oluyor. Ne ugrastiyorsun ver emeği geçenlere olsun bitsin.
member
Activity: 365
Merit: 40
Biraz para toplayan yada sükse yapan tüm coinlerin orası burası ayrı oynuyor hepsi para vermemek için son dakika swap çıkarıyo kyc çıkarıyo yada bu vanta gibi abuk sabuk şeyler çıkartıyor. Bu yüzden birsürü alacağım boşa gitti
jr. member
Activity: 322
Merit: 2
Şu sonradan kural getirme sorun çıkarma da moda oldu. Ama bunu yapma sebepleri tokenin üzerine yatmaktan çok bountycilerin dumpunu engellemek olduğunu düşünüyorum. Herkes tokenlerine kavuşur umarım.
member
Borsada işlem yapıpta ödülleri gelmeyen katilimcilar icin bounty telegram sayfasinda 12 saat icerisinde doldurulmasi gereken bir form yayinlandi. Icerik detayi asagidaki sekilde:

Vanta team can check from either of them. However, use vanta deposit address for tracking flow of tokens from your bounty mew wallet to allbit.

In short,use vanta deposit address.

Complaint form for those who traded for
1. 10 days during the event period on allbit
2. earnt stakes in bounty spreadsheet
and still did not receive tokens

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScyLlN4ZsqgGnkwqwWMIIIaf8lTRLFmL62W-Qs2sXl0t9-aSA/viewform

the form shall be closed in next 12 hours. so please fill before that if you have issues.

Form shall be closed down soon after which no claims shall be entertained here with regards to fulfilling the rules and still not getting tokens.
member
Teşekkürler hocam oldukça karmaşık bir ödül sistemleri vardı .Özellikle allbit borsasında işlem yapanların sadece ödül alabileceğini söylemeleri büyük bir fiyaskoydu . Neyseki kararlarından döndüler

Bu haber yeni mi ben kanalda sordum kabul etmemişlerdi. Allbit borsasında işlem yapmayanlara bounty ödülleri dagıtılmayacak demişti.

ben makale yazmıştım tokenlarım  gelmedi.  o borsaya da üye olmamıştım.

benim tokenlar gönderilmeyecek mi şimdi ?  Sad

Maalesef Allbit borsasına kayıt olmayıp, ekibin trade için gönderdiği tokenleri borsaya çekip, günlük al-sat yapmayanların ödülleri gönderilmemiş.
Telegramdan bu yöndeki sorulara da olumsuz dönülmüş görünüyor  Undecided

Bu kampanyaya katılmamıştım ama artık bir kampanyaya katıldıktan sonra sürekli telegram kanallarını takip etmek gerekiyor, ödüllerin üzerine yatmak için yapmadıkları yok.

Buna bir bakıma katılıyorum, özellikle de ödüllerin dağıtım sürecinde farklı sorıunlar ortaya çıkarır oldular.
Buna bir diğer yakın zamandan örnek olarak "Vtex" gösterebiliriz.

member
Activity: 602
Merit: 11
Bu bountye katilmamistim ama bir cok arkadasim katildi coguda alamadi sanieim birseyler istemis onlar icin bu paylasim faydali olabilir ama hala devam ediyormu onu bilmiyorum
sr. member
Activity: 980
Merit: 257
Bu kampanyaya katılmamıştım ama artık bir kampanyaya katıldıktan sonra sürekli telegram kanallarını takip etmek gerekiyor, ödüllerin üzerine yatmak için yapmadıkları yok.
full member
Activity: 728
Merit: 151
ben makale yazmıştım tokenlarım  gelmedi.  o borsaya da üye olmamıştım.

benim tokenlar gönderilmeyecek mi şimdi ?  Sad
member
Activity: 518
Merit: 10
Teşekkürler hocam oldukça karmaşık bir ödül sistemleri vardı .Özellikle allbit borsasında işlem yapanların sadece ödül alabileceğini söylemeleri büyük bir fiyaskoydu . Neyseki kararlarından döndüler

Bu haber yeni mi ben kanalda sordum kabul etmemişlerdi. Allbit borsasında işlem yapmayanlara bounty ödülleri dagıtılmayacak demişti.
member
Activity: 350
Merit: 14
jr. member
Activity: 532
Merit: 1
Bu iconun bounty kampayasına katılıan arkadaşlar için çok yararlı bir konu olmuş. Yazınız için teşekkürler
member
Bounty ödüllerinin tamamı mew cüzdanlara dağıtımları tamamlanmış. Eğer ödülü ulaşmamış veya farklı bir sorun yaşamış olan varsa vanta'nın telegram kanalından durumu iletmeleri bekleniyor.
jr. member
Activity: 532
Merit: 5
Katıldığım en zor airdop/bounty'lerden biri, bu kadar karmaşık olmasını anlamak mümkün değil, proje güzel sözümüz yok ama bounty için hala sıkıntılar mevcut, umarım herkesin hak ettiği ödüller dağıtılır.
hero member
Activity: 2170
Merit: 640
Undeads.com - P2E Runner Game
Kampanyaya katılan arkadaşlar için gayet bilgilendirici bir yazı olmuş. Benim en büyük sıkıntım, bu bounty kampanyalarından sonra dağıtım için bir sürü şart koşmaları. Adam gibi kampanya bitince kim ne hak ettiyse şartsız bir şekilde gönderim yapmaları lazım.
member
Activity: 350
Merit: 12
Çok teşekkürler detaylı anlatım için. Şimdi kontrol ettim, 22k Vanta gönderilmiş. Esas cüzdana çekiyorum. Sağolun tekrardan.
Pages:
Jump to: