Pages:
Author

Topic: Vatandaş Döviz Bürolarına Akın Etti!! - page 2. (Read 220 times)

sr. member
Activity: 710
Merit: 255
August 14, 2018, 08:02:14 AM
geçen gün koca koca adamlar yok dernek baskanı yok bilmemne muduru toplanmıslar ellerinde sahte 1 dolarlıklar doviz ve altın bozmaya geldik diyor. arkada var 25-30 kişi spiker buyuk bir hevesle soruyor kac ceyrek altın kac dolar bozacaksınız diye..
herif utanmadan suan 36 ceyrek altına ulastı sayı diyo birde bilezik var diyo 4 tane. bide ellerindeki sahte dolarları gösterip dolar bozacaz diyor. bozma isleminde gösterdiler 50 dolar falan bozuyor millet. bunların alayı show alayı kolpa alayı 3 kagıtcı. ulan 30 adam biraraya gelmeye utanmadınız mı? 30 ceyrek altınmış dolar cok korktu hemen düştü
member
Activity: 434
Merit: 14
August 14, 2018, 07:24:10 AM
Babam katlanabiliyor ve günlük küfür ihtiyacını karşılamak için A Haber izliyor..Ben de izlerken denk geldim..Vatandaş dolar bozdurmak için döviz bürolarına akın etti haberi vardı..Arka fonda Avrasya Koşusu'nun görüntüleri eşliğinde..Sonra döviz bürolarından röportajlar yayınlandı..Milleti için! dolar bozduranlar, vatanı için! 1 dolarlık banknotları yakanlar (bence onlar bile sahtedir)..Sonra dedim ulan bu adam! 2 Aralık 2016'da (dolar : 3,5 lira) aynı şekilde yastık altındaki dolarlarınızı bozdurun, milli duruşunuzu gösterin demişti..Yine aynı şekilde dolar yakma ve bozdurma görüntüleri verilmişti televizyonlarda..Hadi o zaman ki milli duruşunu! gösterenleri anladık diyelim..Şimdikiler ne duruşu sergiliyor? Neden o zaman reislerini dinlemediler?
Haberi izleyince bi hışımla yazdım ama devamını küfürsüz getiremediğim için burada bitirmek zorundayım..
Pages:
Jump to: