Pages:
Author

Topic: Vebitcoin battı. Şirketin Açıklaması Burada - page 2. (Read 193 times)

sr. member
Activity: 2058
Merit: 398
Bir borsanın batması bana çok da mantıklı gelmiyor. Hacklenme süsü verip paraya çökecekler gibi görünüyor. artan işlemler gider değil gelir getirir normalde. Açıklama bana saçma geldi.
sr. member
Activity: 1666
Merit: 300
Bu ara ülkemizdeki kripto para borsaları ile ilgili ardarda kötü haberler alır olduk. Thodex kurucusu milleti dolandırdı kaçtı. Şimdi de Vebitcoin borsası battığını açıkladı. İnsanların yatırımları güme gitmez umarım da bir süre sonra kavuşabilirler.
member
Activity: 210
Merit: 30
Bana göre tek sebebi var; kullanıcıların yatırdıkları paraları kendi paralarıymış gibi farklı sektörlerde/alanlarda değerlendirmeye çalışıyorlar. İşler yolunda gitmeyince bahaneler üretilir battık diye.

Oysa yapmaları gereken kullanıcı bakiyelerinin güvenliğini sağlamak, onlara tatmin edici hizmeti vermek. (Hız,listelemeler,etkinlikler vs vs.) Bunu hissettikten sonra kullanıcı parayı kazandırır zaten..
sr. member
Activity: 1610
Merit: 329
thodex'in batmasının ardından millet çekimlere yöneldi muhtemelen. Borsa da bunu karşılayamayınca böyle bir açıklama yapıp iflas bayrağını çekti sanırım. ilerleyen günlerde bunun gibi daha bir sürü borsa daha batacak bence.
legendary
Activity: 2394
Merit: 1358
Yalnız pat diye siteyi kapatıp gitmişler. İçeride parası kalanlar var mı forumda? Adamlar herhangi bir telafi yolu vermişler mi? Ben anlamadım bu işi. Ayrıca borsa nasıl batar arkadaş anlamıyorum, operasyon maliyeti ne kadar olabilir ki küçücük borsa bunlar. Varlıkları üzerinden spekülasyon mu yapıyorlar anlamıyorum nasıl oluyor bu.
hero member
Activity: 1400
Merit: 536
Kagit uzerinde hicbir borsa batmaz mumkun degil, borsalar alici ve saticiyi bulusturur ve komisyonlarina bakarlar, en azindan boyle olmasi beklenir, demek ki herkes turk lirasi cekmek isteyince kriptolari degerlendirmek istedikleri yerden cikaramadilar diye fikir yurutuyorum.
full member
Activity: 182
Merit: 140
Şirket tarafından yapılan açıklama şu şekilde:

Son dönemde kripto para sektöründe yaşanan gelişmelerden dolayı işlemlerimizde beklenenden çok daha fazla bir yoğunluk meydana geldi. Bu durumun finansal alanda şirket olarak bizi çok zorlu bir sürece sürüklediğini üzülerek belirtmek isteriz. Tüm düzenlemeleri ve hak taleplerinizi gerçekleştirebilmek adına faaliyetlerimizi durdurma kararı aldık. Size en yakın sürede bilgilendirme sağlayacağız.

kaynak: vebitcoin.com

Bazı arkadaşlar önceden söylemişti.
SİZCE SIRADA KİM VAR?
Pages:
Jump to: