Pages:
Author

Topic: Volentix - page 2. (Read 424 times)

member
Activity: 462
Merit: 14
June 28, 2019, 06:09:17 PM
volentix baya reklam yaptı
member
Activity: 602
Merit: 11
June 28, 2019, 05:18:46 PM
Proje icin pek cok kisi olumsuz yorum birakmis ama ben projeyi ve ekibi begwniyorum bounty surecinde yakindan takip etmistim baya ilgilendiler vs
hero member
Activity: 840
Merit: 532
June 28, 2019, 05:05:58 PM
Bitforex sıkıntılı bir borsa değilmiydi? Sahte hacim oluşturan borsaların ieolarinin tuttuğunu görmedim. Hatta para topladıklarını bile görmedim.

Evet Bitforex sahte hacim yapan bir borsa hatta yeri geliyor Binance'nin iki katı kadar hacim gösterdiği oluyor. Son zamanlar ieo dalgasına zarar verecek olan kesim bu gibi borsalar, binance bu işte tekel haline geldi.
full member
Activity: 784
Merit: 120
June 28, 2019, 05:02:42 PM
Volentix projesini yakından takip ediyorum. Bununla birlikte volentix'in bitforex de ieo yapıyor olması çok güzel bir haber. Volentix yakın zamanda ve ieo sonucunda değerlenir, başka borsalarda da umarım girer.
full member
Activity: 672
Merit: 100
June 28, 2019, 11:02:10 AM
Bitforex sıkıntılı bir borsa değilmiydi? Sahte hacim oluşturan borsaların ieolarinin tuttuğunu görmedim. Hatta para topladıklarını bile görmedim.
legendary
Activity: 1218
Merit: 1291
June 28, 2019, 10:42:48 AM
Volentix’in community manageri proje hakkında olumsuz yorum yaptığım için profilime ‘usdt’ yazarak sanki ticaret yapmışızcasına negatif trust bırakmıştı, projenin beş para etmeyeceği CMsinden belli ben yatırım yapmam. Ne kadar da güvenilir bir ekip, lol
Kimle konuştunuz bilmiyorum da ben de 1 2 soru sordum gayet naziklerdi. Kimle konuştunuz acaba

Profilimden trustlarima gelirsen referanssiz bir sekilde usdt yazıp kaçan şahsı görebilirsin. akalayci34 yani ahmet kalaycı, volentix’i sevmediğim için geçen sene fake trust birakip kaçtı. Hem yabanci hem türkçe dilinde CM’di, ben bu projeye 1 kuruş yatirmam.
usdt ne demek oluyor hocam anlamadim? farkli bir acilimi var mi?

USDT = Tether

CM şöyle bir konu açmıştı 15 Temmuz 2018’de, herif Tether’i sevmiyor diye aynı gün benim 8000 USDT sattığım başlığa takıp bana negatif trust vermiş djcndnckcjckyxjck

forumda manyak mı yok abi, kafası 1 milyon o kadar çok üye varki sanki tether’in ceosu benim Grin
Hocam tam veryansın edicektim adamlara sordum bu adam kimdir nedir diye, aslında hiç bir zaman çalışmamış volentixte. Hatta twitter sayfasını bile boka çevirip gitmiş adam sorunluymuş biraz Cheesy çünkü ben community managerla da konuştum türkiye telegramında da konuştum adminle. İkisi de güzel konuşuyorlardı yani

Hiç bilmiyorum, Linked’in sayfasında daha önce birçok projede CM olmuş biri ve eskiden Volentix için de çalışıyordu. Yorumlarim şimdilik kalsın belki ekip herifte sorun olduğunu fark edip işten çıkarmıştır. Bilgi için teşekkürler.
full member
Activity: 1011
Merit: 128
Radix-The Decentralized Finance Protocol
June 28, 2019, 10:37:21 AM
Volentix’in community manageri proje hakkında olumsuz yorum yaptığım için profilime ‘usdt’ yazarak sanki ticaret yapmışızcasına negatif trust bırakmıştı, projenin beş para etmeyeceği CMsinden belli ben yatırım yapmam. Ne kadar da güvenilir bir ekip, lol
Kimle konuştunuz bilmiyorum da ben de 1 2 soru sordum gayet naziklerdi. Kimle konuştunuz acaba

Profilimden trustlarima gelirsen referanssiz bir sekilde usdt yazıp kaçan şahsı görebilirsin. akalayci34 yani ahmet kalaycı, volentix’i sevmediğim için geçen sene fake trust birakip kaçtı. Hem yabanci hem türkçe dilinde CM’di, ben bu projeye 1 kuruş yatirmam.

USDT = Tether

CM şöyle bir konu açmıştı 15 Temmuz 2018’de, herif Tether’i sevmiyor diye aynı gün benim 8000 USDT sattığım başlığa takıp bana negatif trust vermiş djcndnckcjckyxjck

forumda manyak mı yok abi, kafası 1 milyon o kadar çok üye varki sanki tether’in ceosu benim Grin
Hocam tam veryansın edicektim adamlara sordum bu adam kimdir nedir diye, aslında hiç bir zaman çalışmamış volentixte. Hatta twitter sayfasını bile boka çevirip gitmiş adam sorunluymuş biraz Cheesy çünkü ben community managerla da konuştum türkiye telegramında da konuştum adminle. İkisi de güzel konuşuyorlardı yani
legendary
June 28, 2019, 10:13:58 AM

USDT = Tether

legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%
June 28, 2019, 10:09:39 AM

legendary
June 28, 2019, 09:37:13 AM

full member
June 28, 2019, 09:22:38 AM
member
Activity: 363
Merit: 17
June 28, 2019, 09:08:11 AM
Farklı bir proje, EOS sidechain sanıyorum. Bayağı bounty yaptılar, bir kısmını dağıttılar ödüllerin. IEO yapması iyi haber ama bakalım başarılı olacak mı? Yeni IEO'lar da pek işe yaramıyor.
member
Activity: 532
Merit: 22
June 28, 2019, 08:16:44 AM
Burada ve buraya benzer başka forumlarda imzasını çok gördüm ama şuana kadar haklarında olumlu bir post görmedim. İeo yaptığı borsada çok aman aman bir borsa değil.
hero member
Activity: 896
Merit: 630
June 28, 2019, 07:51:57 AM
Benim de hoşuma gitmeyen bir proje, çalışanlarının egoistliği de yukarıda vurgulanmış zaten o konuda haricen bir şey yazmaya gerek duymuyorum. Bitforex ise sahte hacmin kralını yapan güvenilmez bir borsa.
member
Activity: 1106
Merit: 25
June 28, 2019, 07:38:56 AM
Bitforexte ieo sunun olmasinin pek anlamı yok bence. Eğer gerçekten güçlü bir ieo olsa kendilerine güvense binancede ieo yapar. Bitforex insanlarin pek ieo lardan kazandığı bir yer değil bence.
legendary
June 28, 2019, 06:07:16 AM
full member
June 28, 2019, 05:06:53 AM
Bu arkadaşlar 5 koldan birden kriptoya giriş yapıyorlar ben biraz kontrol ettim hepsi çalışıyor gibi ve IEOdan önce sadece büyük yatırımcıların girdiği bir satış gerçekleştirmişler. Bountysuite'te bountyleri vardı oradan da biraz aşinayım. Huobi'den de Mena ile foto paylaşmışlar bir acaba mı ? dedirtmedi değil. Kendilerinin yayınladığı Türkçe duyuruyu direkt copy paste yapıyorum. Siteyi de bırakıyorum.

www.volentix.io

Son birkaç yıl içinde verilen kripto paraların çoğu buhar olmuştur. Şimdi kripto kış, kripto yaz haline geldiğine ve Bitcoin ve Ethereum'un fiyatlarının yükseldiğine göre soru, Bitcoin ve Ethereum sahiplerini onları başka bir dijital para birimi ile takas etmelerine ne yönlendirecektir? Cevap: Hakiki değer.

Diğer projeler başlangıç paralarının% 95'ini pazarlamaya harcarken, Volentix’te yedi özel girişim fonu rakamımızı öncelikle fiili gelişime yatırıyoruz. Yaklaşan başlangıç alım satım teklifine ve ardından yerel dijital para birimimiz VTX'in listelenmesine yaklaşırken, kamuoyuna BTC ve ETH'lerini bizimki gibi daha yeni bir para birimi ile takas etmeleri için motivasyon sağlıyoruz.

Bu motivasyon piyasaya sunduğumuz hizmetlerde bulunmaktadır. Gelecek yıllarda dijital varlıklar evreninde VTX’in devamlılığını koruyacağına neden mi inanıyoruz? Çünkü VTX, Volentix dijital varlıklar ekosisteminde geliştirilmekte olan çoklu bütünleşmiş yardımcı yazılım uygulamalarına erişim sağlayan bir para birimidir.

Dijital varlıklar piyasası, gelecekte yapılacak işlevleri vaat eden, ancak gelecekteki işlevlerin ne olduğunu anlatan tanıtım yazılarından başka bir şey sunmayan kripto para birimleri ile doludur.

Söz vermiyoruz lakin Volentix metodik olarak ,tıpkı planladığı gibi, kapsamlı bir dijital varlık ekosistemi kurma çalışmalarına devam ediyor. Bu projede, tüm kullanıcılarına eksiksiz, güvenli ve kullanıcı dostu bir deneyim için gerekli işlevleri sağlamanın hayati olduğuna inanılmaktadır.

Web sitemizi www.volentix.io adresinden ziyater edebilir ve dijital uygulamalarımızı keşfedebilirsiniz: İndirilebilir cüzdanımız VERTO, merkezî borsamız VDEX, yapay zeka tabanlı analiz motorumuz VESPUCCI ve teşvik tabanlı katılım platformumuz VENUE. Ve lütfen, Bitforex’teki yaklaşan IEO’muza katılmayı değerlendiriniz.
Pages:
Jump to: