Pages:
Author

Topic: Volentix - Verto > EOS Swap > Yeni Hesaba Erişim - page 2. (Read 305 times)

hero member
Activity: 1582
Merit: 670
Elinize sağlık gayet güzel bir açıklama olmuş. Ancak sanırım sorun şurada ki, bir çok insan uzun zaman önce açtığı bu volentix cüzdanların pk'sini hatırlamıyor. Hatta bir de key dosyası vermiş sistem ben mesela kaydetmemişim. Çok kayda değer miktar olmadığı için önemsemedim ama geçenlerde 5000sats'a kadar yükselmiş mesela. Bounty'de 3000-5000 kazanan oldu bunu. Satabilenlerin iyi getiri aldığını tahmin ediyorum.
legendary
Activity: 2506
Merit: 1287
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!
Beni doğrudan ilgilendirmiyor ama güzel ve faydalı bir bilgilendirme olmuş, teşekkürler.Bu tarz topluluğun yararına paylaşımların artması ve filanca token uçacak,kaçacak/300-500X yapabilir, bitcoin 2 ay sonra ne olur gibi gereksiz konuların azalması umuyorum.
member
Activity: 363
Merit: 17
Selam arkadaşlar,

Bildiğiniz veya şu an öğreneceğiniz üzere, Volentix projesi mainnet aktif olana kadar EOS networküne geçmeyi uygun görmüşler. Bu bağlamda Verto cüzdandaki bakiyeler EOS cüzdanlara taşınıyor.

Eğer private key bilgisine sahipseniz ve cüzdanınızdaki bakiyeler EOS ağına taşındıysa, Stex borsasına göndererek trade yapabilirsiniz.

Private Key elinizde ise, aşağıdaki adımları izleyerek VTX tokenlerinize erişebilirsiniz.

1- Scatter kurun > https://get-scatter.com

2- Sağda Wallet tabına tıklayın ve private keyinizi import edin > Scatter wallet ekranında sağ altta "Import Key"

3- "Text" seçiyoruz

4- Ve private keyimizi giriyoruz.

5- Eğer cüzdanımız EOS ağında oluşmuş ise, ekran görüntüsündeki gibi bir hesap oluşacak. Hata alıyorsanız henüz cüzdanınız EOS ağına taşınmamış demektir. Hesap oluştuysa Hesap adı yazdığım yerde volentix ile başlayan bir hesap adı göreceksiniz. Bu sizin EOS hesabınızın public adıdır aynı zamanda. Transferler için public key yerine de kullanılabilir.

7- Transfer yapabilirsiniz ancak şu an EOS cüzdanınızda sadece VTX tokenleri var. EOS ağında işlem yapabilmeniz için CPU ve RAM sahibi olmanız gerekir. Bunun için EOS olmalı hesabınızda. Ancak problem etmeyin, bazı servisler size acil durumlarda işlem yapabilmeniz için kısa süreli EOS CPU stake sağlıyor. https://www.eosrp.io/ adresine gidin ve sağ alttaki CPU Emergency alanına az önce öğrendiğiniz EOS hesap adınızı girerek SUBMIT butonuna tıklayın. Hata almadıysanız, hesabınıza gerekli tanımlama yapılmıştır. Buradan hesap adınızı girerek "Staked by others" kısmında EOS bakiye olup olmadığınız kontrol edin > https://bloks.io/account/ Bakiye görüyorsanız tamamdır, artık tokenleri transfer edebilecek kaynağa sahipsiniz.

8- Scatter Wallet ekranında hesap adınızın üzerine tıklayın. Bu ekranda Send tuşuna basarak tokenleri transfer edebilirsiniz.

9- Gönderim yapacağınız hesabı seçtikten sonra, borsa hesabınızdan aldığınız EOS hesap adı ve MEMO bilgisini yazarak Send Tokens butonuna tıklayın. Kısa sürede transfer gerçekleşecek.

Hepsi bu... Umarım işinize yarar. Saygılar.
Pages:
Jump to: