Pages:
Author

Topic: [Vot] BTC-e.com sa adauge perechea BTC/RON - page 2. (Read 3357 times)

legendary
Activity: 1161
Merit: 1001
Don`t invest more than you can afford to lose
January 26, 2014, 07:38:10 AM
#9
votat
hero member
Activity: 837
Merit: 1000
January 26, 2014, 02:14:53 AM
#8
votat
member
Activity: 104
Merit: 10
January 25, 2014, 04:29:28 PM
#7
Va rog sa nu aruncati cu rosii in mine, dar cred ca inca nu ar fi oportuna o astfel de publicitate a bitcoinului in RO pe care ar aduce-o o astfel de legatura. Poate cand va fi prea tarziu pentru unii actori din zona legislativului sa opreasca sistemul Bitcoin (cel putin la nivel de transfer bancar), poate atuncia ar fi bine sa facem miscarea asta. Exista un motiv pentru care Satoshi s-a impotrivit donatiilor in BTC catre Wikileaks pana cand sistemul nu a mai putut fi atacat. Dacaaaa stiti cum zic...
member
Activity: 84
Merit: 10
January 25, 2014, 02:06:16 PM
#6
votat
sr. member
Activity: 458
Merit: 250
beast at work
January 25, 2014, 01:22:00 PM
#5
votat
legendary
Activity: 1568
Merit: 1057
January 25, 2014, 12:43:17 PM
#4
Votat! momentan avem 26 voturi ...
member
Activity: 103
Merit: 10
January 25, 2014, 12:19:00 PM
#3
Ma bucur ca totusi nu e asa de popular acel thread, ar fi chiar superb sa avem btc in roni Smiley
HrN
sr. member
Activity: 339
Merit: 250
January 25, 2014, 11:13:06 AM
#2
BTC-e.com a facut un thread pe forum acum vreo doua luni, intreband ce perechi valutare ar dori utilizatorii sa vada in viitorul apropiat(btc/fiat).

Printre optiunile de vot se afla si BTC/RON, desi momentan are foarte putine voturi.
Motivul principal pentru care BTC/PLN si BTC/TRY au asa multe voturi este pentru ca s-a facut popular acel thread in sectiunile lor locale. E timpul sa voteze si romanii!
Contribuiti cu un vot daca vreti sa vedeti BTC/RON pe btc-e si de ce nu, cu un reply in thread-ul respectiv, spunand ce ati votat.
Btc-e probabil va asculta de acel vot in viitor si daca RON va primi suficiente voturi, avem toate sansele sa tranzactionam BTC/RON si sa generam si sa schimbam coduri btc-e in RON.

Thread-ul il gasiti aici: What currency pairs to add btc-e.com

Votat Smiley
administrator
Activity: 3738
Merit: 2948
January 23, 2014, 10:19:34 PM
#1
BTC-e.com a facut un thread pe forum acum vreo doua luni, intreband ce perechi valutare ar dori utilizatorii sa vada in viitorul apropiat(btc/fiat).

Printre optiunile de vot se afla si BTC/RON, desi momentan are foarte putine voturi suntem pe locul 3.
Motivul principal pentru care BTC/PLN si BTC/TRY au asa multe voturi este pentru ca s-a facut popular acel thread in sectiunile lor locale. E timpul sa voteze si romanii!
Contribuiti cu un vot daca vreti sa vedeti BTC/RON pe btc-e si de ce nu, cu un reply in thread-ul respectiv, spunand ce ati votat.
Btc-e probabil va asculta de acel vot in viitor si daca RON va primi suficiente voturi, avem toate sansele sa tranzactionam BTC/RON si sa generam si sa schimbam coduri btc-e in RON.

Thread-ul il gasiti aici: What currency pairs to add btc-e.com
Pages:
Jump to: