Pages:
Author

Topic: VOXXO: Mobil Müzikçalar Uygulaması - page 2. (Read 1714 times)

full member
Activity: 1386
Merit: 116
February 07, 2018, 11:41:57 AM
1 ethereum yatırım yaparak projeye kendi adıma destekte bulundum.
İnşallah başarılı olacaklardır.
member
Activity: 94
Merit: 10
December 29, 2017, 04:37:35 PM
Ülkemizin bilişim uzmanlarını destekleyelim.
full member
Activity: 126
Merit: 100
December 29, 2017, 06:26:09 AM
Spotify'dan en büyük farkı canlı etkinlikleri de paylaşacak olmaları. Airdrop'una ve ICO suna katıldım. Şuan 4750 tane voxxo var elimde, buralar çok değerlenecek Smiley
full member
Activity: 182
DIW - Decentralized Security
December 11, 2017, 04:29:31 PM
Spotfy gibi bi uygulama zaten hali hazırda mevcut ve çoğu kişi zaten bu uygulamayı kullanmakta. Piyasaya tutunması bence çok çok zor olacaktır ama ters köşe yapar umarım. Başarılar.
newbie
Activity: 1
Merit: 0
December 11, 2017, 03:44:51 PM
valla bu işlerde yeniyim ama otilia'yı falan paylaşmışlar, mobil uygulamanın yanında konser yatrırımı falan da vadediyor ilginç...
member
Activity: 253
November 23, 2017, 07:35:24 AM
türklerin çıkardığı he projeyi destekliyorum. umarım başarılı olur.
member
Activity: 364
November 23, 2017, 07:26:32 AM
projenin içeriğini beğendim ve imza kampanyasına katıldım umarım başarılı olurlar
member
Activity: 120
Merit: 11
November 22, 2017, 07:57:46 PM
Müzik sektöründe kripto dünyayı kullanarak değer kazanmaya ve verimli olmaya hazır yeteri kadar proje yok.
Bu proje de bunun öncülerinden olabileceğine inanıyorum.Proje ile igili ayrıntı ve potansiyelini iyi anlayabilirseniz sizi de etkileyebilme ihtimali olan bir proje olduğunu göreceksiniz.Umarım başarıya ulaşabilen ve günlük hayatımıza giren bir proje olur.Başarılar diliyorum.
full member
Activity: 256
November 22, 2017, 06:00:47 PM
İlk olarak akla yatkın vizyonu olan bir proje ,siteleride gayet güzel ,reklamını iyi yapar icoda hedefine ulaşırsa bence başarılı olurlar, , imzasına katıldıgım gibi, icosunada katılmayı düşünüyorum..
hero member
Activity: 826
Merit: 502
November 22, 2017, 09:02:54 AM
Hakkınızda hayırlısı olsun.  Projeniz de başarılar . Spotify ve fizy erine muadillere her zaman ihtiyaç var . Yeniliklere açık olan çok fazla insan var . Düzenli bir şekilde çalışırsanız başarılı olacağı konusunda güvenim var .
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
November 22, 2017, 09:00:06 AM
Kesinlikle tutmaz. Halihazırda kullanılan spotify ve fizy varken alternatif uygulamalar gereksiz bnce. Soundcloud bile bitişlerini yaşıyor yani
newbie
Activity: 28
Merit: 0
November 22, 2017, 08:47:11 AM
fikir olarak tutacağını hiç sanmyrm ama şu piyasada buna bakan yok. ekibi galiba türkmüş inşallah başarılı olurlar.
Şu bir gerçek ki 2-3 yıl içerisinde blockchain, her türlü alışkanlıklarımızı değiştirecek. Kripto paralar ile üretilmiş tüm servis ve uygulamalar, şu anda gündelik yaşantımızda kullandıklarımızın yerini almaya başlayacak. O yüzden proje patlaması yaşanıyor. Aklınıza gelebilecek her türlü uygulamayı daha modern haliyle, eksikliklerini gidererek kripto para ile piyasaya sürmek yapılabilecek en mantıklı işlerden bir tanesi. Bu Voxxo tutar veya tutmaz ,buna topluluk karar verecek ve bunu tabi ki kimse önceden kestiremez ama Voxxo üzerinde çalışan ekip, şu an bilinen en popüler müzik çalar uygulamasının eksiklerini iyi bir şekilde görmüş ve buna daha iyi çözümler getirerek kripto para desteğiyle piyasaya sürmek için canla başla çalışıyor. Her ne kadar ekip Türk diye direk eleştirmeye başlasanız da proje ekibinin başındaki isim bu konuda çok deneyimli. Hedeflerin gerçekleşmesini öngörebilmek için tabi ki çok erken ama yakın takipte kalmakta fayda var.
member
Activity: 238
Merit: 30
November 22, 2017, 02:39:43 AM
fikir olarak tutacağını hiç sanmyrm ama şu piyasada buna bakan yok. ekibi galiba türkmüş inşallah başarılı olurlar.
full member
Activity: 980
Merit: 152
November 22, 2017, 02:26:40 AM
İlk başlık silinince airdrop aşkına insanlar buraya akın etmiş demek ki. Valla aklı olan proje airdropa bulaşmaz, airdropun reklam amacıyla kullanılması bana saçma geliyor. Bu airdrop meselesi bende antipati yaratmaya başladı.  Bu süreç devam ederse yakında forum tamamen kullanılmaz hale gelecektir.

airdrop olaylarının çoğu tokat ..doğru..ciddi projeler için imaj sarsar mı bu da tartışılabilir...ama ciddi para kaldıranlar var ben de hatır sayılı paralar kazandım...bu önyargıları aşın artık  Grin

Benimki önyargı değil hocam, airdroplardan ben de sizin gibi epey bir şey kazandım. Ama bu durum altcoinlere yatırım yapan insanlar için de tehlikeli bir hal aldı. Hemen hemen hepimiz airdrop'dan gelen coini borsaya çıktığı an satmanın hesabını yapıyoruz. Böyle bir ortamda kim neden bir coine yatırım yapsın?
member
Activity: 103
November 22, 2017, 12:46:06 AM
Bence güzel düşünülmüş bir proje forumda daha ne olduğunu bilmeden farklı projolere 3-5 eth attım diyen insanlar vardı onun yerine Türk oldukları için Voxxo Desteklesinler bari.
full member
Activity: 728
Merit: 151
November 21, 2017, 08:02:23 PM
İlk başlık silinince airdrop aşkına insanlar buraya akın etmiş demek ki. Valla aklı olan proje airdropa bulaşmaz, airdropun reklam amacıyla kullanılması bana saçma geliyor. Bu airdrop meselesi bende antipati yaratmaya başladı.  Bu süreç devam ederse yakında forum tamamen kullanılmaz hale gelecektir.

airdrop olaylarının çoğu tokat ..doğru..ciddi projeler için imaj sarsar mı bu da tartışılabilir...ama ciddi para kaldıranlar var ben de hatır sayılı paralar kazandım...bu önyargıları aşın artık  Grin
sr. member
Activity: 672
Merit: 306
November 21, 2017, 06:38:46 PM
açıkçası ben yerli projelere şüphe ile yaklaşıyorum güvenmiyorum insanımıza.. ancak sitenizi ve beyaz kağıdı inceledim (türkçe telefuz edin utanmayın dilinizden) oldukça uzman bir şekilde hazırlanmış...herşeyin başı tasarım..herşeyin başı vitrin...bir arabanın motoru ne kadar iyi olursa olsun..kaporta çürük olunca değeri ve albenisi de ister istemez ona göre oluyor..bu yönden sınavı geçtiniz bence...(yalnız bir nokta hariç aşağıda değindim)

konser organizasyon vs olayı gibi birşeyler olacak sanırım ve voxxo sahipleri de etkileişimde olabiliecek diye okudum hızlıca...bu özellik sıradışı ve iyi bir özellik ..çünkü salt müzik dinleme falan olsa tutmaz..bizim millet bedavacının kralıdır biliyorsunuz...mp3 indirir dinlerim der geçer...(he uluslararası olacağız diyorsanız o başka)

airdrop yapmanız iyi olmuş..imza kampanyası telegram twitter vs diye şeyler de düzenleyin..bir de şu sitenin anasayfasında çıkan erkek eline alınmış telefon resmini değiştirin...beyaz tenli ince kemik yapısına sahip uzun parmakları ve bakımlı tırnakları olan (tercihen ten rengine yakın oje sürmüş) bir kadın eli koyun (telefonu eline almış şekilde) inanın ki daha fazla insanı kendine çeker..

bir de sitede Türkçe bir kelime bulamadım...ben böyle şeylere uyuz olurum ..Türküz yerliyiz diyeceksiniz ama sitede aman Türk olduğumuz anlaşılmasın diye gideceksiniz...o zaman yerli proje diye niye destekleyeyim ki ?
ayrıca projenin ismi de yabancı... Türkçe den utanmak Türk olduğunu gizleme çabası içersinde olmak ...neden böyle bir çabaya girdiniz anlayamadım?...gerçi bu artık batı sömürgeciliğinden en fazla nasibini almış bir toplum olarak hepimizin içine işlemiş bir hastalık..

bugüne kadar dünya markası olmuş bütün markaları inceleyin hepsinin kısaltmalarının açılımı kendi dillerinde anlamı olan kelimelerden oluşuyor..Bir de Türkiye ye bakın peeh..

neyse eleştirdim diye moraliniz bozulmasın başarılı olmanızı dilerim.ama milli benliğimizi ve bilincimizi her alanda yitirmişiz..bunları gördükçe sinirlerim tepeme çıkıyor.

merhaba , Voxxo görüşlerinize bir cevap vermek istedi . Ben de aracı oldum bu duruma Smiley

Öncelikle fikirlerinizi detaylı şekilde beyan ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Hem yazdıklarınıza ekleyerek hem bazı konulara değinmek istedik.

Öncelikle etki yaratmak istediğimiz konu müzik/eğlence sektörü olduğunda projenin amaçları ülkemizi aşarak milletlerüstü bir kavrama dönüşüyor. Özellik ülkemizde kabul gören bir gerçek var iyi işlerin bizler dahi arkasında bir Türk olduğunu görünce şaşırıyoruz. Nitekim VOXXO'nun Türk projesi olduğu anlaşılınca hemen hemen herkesten aynı tepkiyi aldık.

Projeyi basit özetleyeceğim neden yerelde gereken yolu alamayacağımızı da açıklamış olacak.

İlk kavram Müzik Dinlemek: Bunu kriptoparalar üzeriden saatlik şekilde satarak bu alandaki boşluğu doldurmak istedik çünkü anlaşma gücümüzün olduğu ve sürüm olarak bize aktif kitle sağlayacak bir alan

İkinci Kavram (ki en büyük yenilik bu ve eşsiz): Elinizde VOXXO token tuttuğunuzda, sahip olduğunuz kadar bir oy hakkınız var. Bu o şu işe yarıyor:

VOXXO her yılın sonbahar aylarında 5 uluslararası sanatçı ve 5 adet ülke/lokasyon duyurucak. Ve bir anket başlatacak bu ankete sadece VOXXO token sahipleri katılabilecek

Ne kadar çok VOXXO'nuz var ise oyunuz o kadar değerli olacak.

Anket sonucunda çıkacak sanatçı ve lokasyın için sanatçı ile ön anlaşma sağlanacak ve bütçe/tarih ile birlikte bir halkfonlaması açılacak

Örneğin 1M$ bütçeli bir konser olduğunu varsayalım

Bu konsere yine sadece VOXXO token sahipleri ellerinde ETH/BTC ve popüler para birimleri ile yatırım yapacaklar

Yatırım %20'yi aştığında sanatçı ile nihai anlaşma imzalanacak ve sanatçı konseri ilan edecek.

Fonlama %100 ulaşmasına gerek olmadan VOXXO konseri gerçekleştirecek

Konser hasılatı yatırım yapan VOXXO token sahiplerine karları ile birlikte dağıtılacak burada hesap

Desteklediğiniz miktar + (Konser Fonlama Başarısı / VOXXO miktarınız / Konser Karı) şeklinde hesaplanıp gönderilecek

Bu anlattığımız konseptin ne bir eşi ne de rakibi var. Doğal olarak en çabuk tüketilen kısım müzik dinleme tarafı oldu algıda.

Üçüncü kavram ise müzik lisanslama: Burada büyük şirketler ile anlaşma sağlayamayan sanatçılar VOXXO müzik kataloğuna başvuracaklar ve VOXXO Token sahipleri bu başvuruyu değerlendirecek eğer içerik belli bir puanı sağlarsa kataloğa girecek ve sanatçı insanlar şarkısını dinledikçe kriptopara olarak para kazanabilecek

Şu an bazı twitter paylaşımlarımızdan da görüldüğü gibi platformda sanatçıların destek paylaşımlarına başladık önümüzdeki günlerde sanatçı popülerliği artarak devam edecektir. Bu kapsamda bir işin olabilirliğini incelemek isteyen Cem İnci'nin işlerini ve ANN kısmından hem de paylaşımlarımızdan inceleyebilir.

Sektör liderleri ile çalışıyoruz danışman kadromuz uluslarası etkili insanlar birinci satışların başarı performansına göre bu isimleri sık sık duyacaksınız.

Peki neden ICO?

En çok gelen soru bu: Bu iş tabiki masa anlaşmaları ile kolayca fonlanabilir ancak biz ICO başarılı olursa bize yatırım yapmış güvenen yüzbinlere sahip olacağız. Anlatılan konser yatırımları ancak böyle kitle tarafından gerçekleştirilebilir yoksa medya planlama ve reklam ile kendinize güvenen ve yatırım yapmak için güven zinciri oluşmuş böyle bir kitleyi hiç bir reklam bütçesi ve tanıtım veremez.

İş ortaklarımız ve danışmanlarımız şu an Türkiye'de var olan belediye/yabancı sanatçı ve diğer konselerin ciddi oranını gerçekleştiren insanlar. Bu işi ülkemiz yereline alırsak ne müzik dinlemek için para harcatabiliriz ne de karlı olabiliecek ve ses getirebilecek bir konser gerçekleştirebilir dediğim konsepte. Ancak unutmayın hem ülke imajımız hem de bu yatırım bu topraklardan çıkması başlı başına üstümüze düşen sorumuluğu yerine getirecektir.

Proje başarıya yaklaştıkça gereken imajı daha da vurgulama fırsatımız olacaktır.

Softcap ve Hardcap rakamlarımız çok makul projeye olacağın maddi destekten çok topluluk oluşturma da olan destek VOXXO için önemlidir.
full member
Activity: 728
Merit: 151
November 16, 2017, 08:36:41 AM
açıkçası ben yerli projelere şüphe ile yaklaşıyorum güvenmiyorum insanımıza.. ancak sitenizi ve beyaz kağıdı inceledim (türkçe telefuz edin utanmayın dilinizden) oldukça uzman bir şekilde hazırlanmış...herşeyin başı tasarım..herşeyin başı vitrin...bir arabanın motoru ne kadar iyi olursa olsun..kaporta çürük olunca değeri ve albenisi de ister istemez ona göre oluyor..bu yönden sınavı geçtiniz bence...(yalnız bir nokta hariç aşağıda değindim)

konser organizasyon vs olayı gibi birşeyler olacak sanırım ve voxxo sahipleri de etkileişimde olabiliecek diye okudum hızlıca...bu özellik sıradışı ve iyi bir özellik ..çünkü salt müzik dinleme falan olsa tutmaz..bizim millet bedavacının kralıdır biliyorsunuz...mp3 indirir dinlerim der geçer...(he uluslararası olacağız diyorsanız o başka)

airdrop yapmanız iyi olmuş..imza kampanyası telegram twitter vs diye şeyler de düzenleyin..bir de şu sitenin anasayfasında çıkan erkek eline alınmış telefon resmini değiştirin...beyaz tenli ince kemik yapısına sahip uzun parmakları ve bakımlı tırnakları olan (tercihen ten rengine yakın oje sürmüş) bir kadın eli koyun (telefonu eline almış şekilde) inanın ki daha fazla insanı kendine çeker..

bir de sitede Türkçe bir kelime bulamadım...ben böyle şeylere uyuz olurum ..Türküz yerliyiz diyeceksiniz ama sitede aman Türk olduğumuz anlaşılmasın diye gideceksiniz...o zaman yerli proje diye niye destekleyeyim ki ?
ayrıca projenin ismi de yabancı... Türkçe den utanmak Türk olduğunu gizleme çabası içersinde olmak ...neden böyle bir çabaya girdiniz anlayamadım?...gerçi bu artık batı sömürgeciliğinden en fazla nasibini almış bir toplum olarak hepimizin içine işlemiş bir hastalık..

bugüne kadar dünya markası olmuş bütün markaları inceleyin hepsinin kısaltmalarının açılımı kendi dillerinde anlamı olan kelimelerden oluşuyor..Bir de Türkiye ye bakın peeh..

neyse eleştirdim diye moraliniz bozulmasın başarılı olmanızı dilerim.ama milli benliğimizi ve bilincimizi her alanda yitirmişiz..bunları gördükçe sinirlerim tepeme çıkıyor.
full member
Activity: 238
Merit: 105
November 16, 2017, 04:46:50 AM
Airdroplarına bende katıldım. Umarım herşey planladıkları gibi gider. Ülkemizden böyle projelere çok ihtiyacımız var. O yüzden yapılabilecek bütün desteği vermemiz gerektiği düşüncesindeyim.
full member
Activity: 448
Merit: 157
November 16, 2017, 02:54:36 AM
Ülkemizden bir proje görmek gurur verici. Airdrobuna katılım sağlamıştım. Bir miktar yatırım da düşünüyorum. Umarım başarılı olursunuz.
Pages:
Jump to: