Pages:
Author

Topic: VPN Hakkında yardım - page 2. (Read 608 times)

full member
Activity: 448
Merit: 124
November 22, 2017, 03:04:37 PM
merhaba arkadaşlar kullandığım bilgisiyara vpn kurmam gerek önerebileceğiniz güvenilir vpn firması var m? Aklımda Express vpn var biraz pahalı ama çok güvenli diyor herkes vpn kullanacağım cihazda internet bankacılığı ve internetten alışveriş gibi işlemler yapıyorum sıkıntı olur mu?

Benim kullandığım ve önereceğim en iyi firma nordvpn dir. Hemde alım kısmında kupon kısmında "70off" yazarsanız (en son 2-3 hafta once hala aktifti" yıllık 48$ a geliyor. Panama kaynaklı olması, hiç log tutmaması (0 log policy), 6 cihaza kadar bedava kullanım imkanı büyük artıları. Bitcoin le ödemeyi kabul ediyor. Tek istediği bilgi mailiniz. Bir çok VPN nin karşılaştırmalarını da görmek istiyorsanız buradan bakabilirsiniz. VPN karşılaştırma sitelerinde ya 1 ya 2. çıkıyor. (Express te bazı sitelerde 1. çıkıyor, Yinede fiyat olarak daha pahalı zaten). Yinede seçim sizin tabi.

https://thatoneprivacysite.net/vpn-comparison-chart/
legendary
Activity: 1722
Merit: 1630
November 22, 2017, 02:51:29 PM
merhaba arkadaşlar kullandığım bilgisiyara vpn kurmam gerek önerebileceğiniz güvenilir vpn firması var m? Aklımda Express vpn var biraz pahalı ama çok güvenli diyor herkes vpn kullanacağım cihazda internet bankacılığı ve internetten alışveriş gibi işlemler yapıyorum sıkıntı olur mu?
Pages:
Jump to: