Pages:
Author

Topic: Waltonchain[WTC] fiyat tartışma alanı - page 3. (Read 412 times)

newbie
Activity: 43
Merit: 0
January 06, 2018, 09:15:58 AM
aldık beklıyoz alayı gitti bu duruyor .. genelde çinliler almış hep cok fazla tanıtım yapmamıslar onunda etkisi var ama rfid teknolojisinin geleceği var sonuçta pahalılıgına bi çözüm bulsalar dahada uzun vadeli tutulabilir..
2- 3 ay içinde çok büyük bi patlama bekliyorum. Herken trenin arkasından bakıcak çünkü fazla adı geçmiyo hiç biyerde. Rfid çipleriyle ilgilide birlikte çalıştıkları şirketin zaten 5 cent gibi cüzi bi miktara ürettiklerini duydum. Buda piyasaya göre 4 kat daha ucuzmus. Ben elimde tutucam 2-3 ay ne olursa satmamayı düşünüyorum. Çok pişmanlığım oldu bundada aynı pişmanlığı yaşamak istemiyorum
full member
Activity: 630
Merit: 104
January 06, 2018, 09:10:55 AM
aldık beklıyoz alayı gitti bu duruyor .. genelde çinliler almış hep cok fazla tanıtım yapmamıslar onunda etkisi var ama rfid teknolojisinin geleceği var sonuçta pahalılıgına bi çözüm bulsalar dahada uzun vadeli tutulabilir..
newbie
Activity: 43
Merit: 0
January 06, 2018, 09:08:21 AM
Bunun gibi coin bulursanız haber verin beyler büyük patlamaya hazır olun yakında masternode u açılacak ve kendi blockchainlerine geçmeyi planlıyor yakın zamanda. Bir çok büyük şirketle anlaşmaları var daha yeni anlaştıkları bir şirketlere haberleri vardı redditte bugün. https://www.reddit.com/r/waltonchain/comments/7ofapx/waltonchain_is_partnered_with_fuyao_glass/ Marketcapi çok büyük sayılmaz diğer shitcoinlere göre. Rfid teknolojisini blockchaine entegre etmeyi planlıyolar. 2018 in bunların yılı olmasını bekliyorum
Pages:
Jump to: