Pages:
Author

Topic: Wanchain neden top 5'e girmeyi hak ediyor? - page 4. (Read 15443 times)

member
Activity: 406
Merit: 12
Wanchain ve Aion un potansiyeli var. Icon potansiyelini kullandı, zaten marketcapdeki sıralamadan belli.
full member
Activity: 1050
Merit: 152
Gizlilik ozelligi olan coin veya tokenlarin geleceginin oldugunu pek dusunmuyorum.  Eger bir proje olacaksa bence Neo olacaktir.
newbie
Activity: 20
Merit: 6
Wanchain Ethereum'u bile alt edebilir, o derece efsane bir projedir.

Aslında Ethereum forku, ancak birçok muhteşem özellikler daha ekleyerek ortaya efsane bir coin çıkardılar. ICON, WANCHAIN ve AION kardeş coinlerdir.

Durmadan yükseliyordu, ancak biraz düzeltme yapması gerekirdi, bu yüzden son günlerde fiyatı epey düştü.

Yatırım tavsiyesi değildir.

Peki nedir bu Ethereum forkuna eklenen yeni özellikler?

Proof of stake - (ethereum da uzun zamandır PoS'a geçmeyi planlıyordu, ancak bilirsiniz, böyle büyük projenin böyle bir karar vermesi kolay değil, bu sene bile PoS'a geçmeyebilir).

Interoperability - diğer blockchainlerle birlikte çalışabiliyor, örneğin mehmet bana wanchain cüzdanıma 10 ethereum gönderecekse, önce bu 10 ethereum bir hesapta kilitleniyor doğrulayıcı node'la. Sonra wanchain blockchain'inde benim hesabıma 10 ethereum' token geliyor.

Bankacılık - ister kurumsal kullanıcılar olsun ister bireysel, herkes wanchain'de bankacılık hizmeti verebilir (kredi vs...)

Gizlilik - Wanchain Ethereum'un tüm özelliklerine sahip, ayrıca ek olarak gizlilik özelliğine de sahip. Örneğin, üzerinde çalışan uygulamalardaki token transferleri tamamen gizlidir.
Pages:
Jump to: