Pages:
Author

Topic: Wannacry Walletları - Bakalım Parayı Çekerken Ne Yapacaklar? - page 2. (Read 6420 times)

full member
Activity: 367
Merit: 100
Belki dertleri para değildir. Bozdurmasalar da olur belki. Onlar bütün dünyaya adlarını duyurdular. Kendileri için paradan çok daha değerli bişey elde ettiler. Yıllarca dokunmazlar bence o bitcoinlere
full member
Activity: 350
Merit: 100
Bu şekilde bi işe imza atan adam bir şekilde parayı nasıl reel paraya dönüştüreceğini de planlamıştır diye düşünüyorum. keşke açıklansa da bizde öğrensek yarın öbürgün belki lazım olur  Tongue
member
Activity: 63
Merit: 10
Bilgisayarını kapatırsa nasıl para isteyecek
newbie
Activity: 49
Merit: 0
Bak bunu hiç hesaba katmamislardi Smiley
hero member
Activity: 644
Merit: 502
Bu virüs ün 2. versiyonu çıkmış diyorlar .Boot' a girip bilgisayarın kapanmasını falan sağlıyormu. Varmı böyle durum yoksa sadece söylentimi. Mail konusunda çok dikkatli olmalıyız.
hero member
Activity: 896
Merit: 515
mixerden geçirip altcoinlerde takılarak izlerini kaybettirebilirler ponzi sitelerlede yapabilirler bunu bu saldırıların devamı gelebilir Windows'un NSA hack toollarını gözden geçirip açıkları kapatması lazım.
Grin Grin Grin Grin

İlk olarak windows kim? işletim sistemi ailesi (bildiğin kod yığını) NSA toollarını mı gözden geçirecek?
İkinci olarak da, NSA *microsoft*a açar mı sanıyorsun toollarını Grin
Nsa sanki microsofta çalışıyor, adamların amacı zaten açığı bulup bunu kendi lehlerine kullanmak. Şu arşivden çalma muhabbetini nasıl yapmışlar anlamadım. 1990 yılından kalma bir virüs belki Smiley Linux'a çok bulaşmadıklarına göre virüs eski diye düşündüm. Yoksa şuan nsa deki virüsler her sisteme sızabilecek durumda.
hero member
Merit: 501
mixerden geçirip altcoinlerde takılarak izlerini kaybettirebilirler ponzi sitelerlede yapabilirler bunu bu saldırıların devamı gelebilir Windows'un NSA hack toollarını gözden geçirip açıkları kapatması lazım.
Grin Grin Grin Grin

İlk olarak windows kim? işletim sistemi ailesi (bildiğin kod yığını) NSA toollarını mı gözden geçirecek?
İkinci olarak da, NSA *microsoft*a açar mı sanıyorsun toollarını Grin
hero member
Activity: 698
Merit: 506
mixerden geçirip altcoinlerde takılarak izlerini kaybettirebilirler ponzi sitelerlede yapabilirler. bu saldırıların devamı gelebilir Windows'un NSA hack toollarını gözden geçirip açıkları kapatması lazım.
newbie
Activity: 2
Merit: 0
hero member
Minareyi çalan kılıfını hazırlar . Adamlar güzel virüs yazmışlar onumu düşünmeyecekler bence.
virüsü yazanlar saldırganlar değil. NSA'in geçenlerde çalınan zararlı yazılım arşivinden çıkan bir virüs bu.
Yani amatör hacker çetesi gibiler. Virüs yazmamışlar virüsü çalıp bilgisayarlara girip dosya şifreliyorlar sonra btc istiyorlar, profesyonel çete değillermiş Smiley
NSA'in ne olduğunun farkında değilsin herhalde.
Tüm dünyaya backdoor atanlar bunlar: https://www.nsa.gov
NSA'den bir şey çalmak için grostonluk taşak lazım...
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
Minareyi çalan kılıfını hazırlar . Adamlar güzel virüs yazmışlar onumu düşünmeyecekler bence.
virüsü yazanlar saldırganlar değil. NSA'in geçenlerde çalınan zararlı yazılım arşivinden çıkan bir virüs bu.
Yani amatör hacker çetesi gibiler. Virüs yazmamışlar virüsü çalıp bilgisayarlara girip dosya şifreliyorlar sonra btc istiyorlar, profesyonel çete değillermiş Smiley
hero member
sr. member
🤖UBEX.COM 🤖
sr. member
Activity: 259
Bitcoin Freak
iyi guzel soyluyorsunuz da tum bu altcoinleri bozdururken buyuk borsalar (bitfinex vs.) kimlik dogrulama vs istiyor? Buradan takip edemezler mi?

Kardeşim elinde aklayamadığın coin mi var ? Smiley

Nerdee ak da olsa coin yok:) 20 bitcoin sattim 900 dolardan onun acisi hic gecmedi ama tabi 400 dolardan gelmisti yine kar var allahtan:)

sattıktan sonra ne yaptın, bir daha yatırım yapmadın mı ?
Niye pişman oluyorsun ki, nereden bileceksin 2000 dolar olacağını
O zaman bu mantıkla şimdide alabilirsin, eğer diyorsun ki 3000 4000 olacağını, yine alabilirsin.

bi düzeltme bekliyorum.

bitfinex USD çekmeyi açtığı gün güzel düşer..
sr. member
Activity: 490
iyi guzel soyluyorsunuz da tum bu altcoinleri bozdururken buyuk borsalar (bitfinex vs.) kimlik dogrulama vs istiyor? Buradan takip edemezler mi?

Nerdee ak da olsa coin yok:) 20 bitcoin sattim 900 dolardan onun acisi hic gecmedi ama tabi 400 dolardan gelmisti yine kar var allahtan:)

sattıktan sonra ne yaptın, bir daha yatırım yapmadın mı ?
Niye pişman oluyorsun ki, nereden bileceksin 2000 dolar olacağını
O zaman bu mantıkla şimdide alabilirsin, eğer diyorsun ki 3000 4000 olacağını, yine alabilirsin.
sr. member
Bitcoin Freak

hero member
Activity: 854
Merit: 500
Bu adam dünyanın ırzına geçti. Bunu yapan adam çok rahat iz kayıp ettirir. 100 tane adrese bölüp. Bunları 100 farklı exchamge adresine atıp alt pin alıp cekse al kayıp oldu bile ara dur bulabilirsen bul. ☺️
sr. member
Activity: 322
Merit: 251

sr. member
Bitcoin Freak
sr. member
Activity: 322
Merit: 251
Oldukça basit ..

Dash üzerinden takibini kolaylıkla gizleyebileceklerdir .
Pages:
Jump to: