Pages:
Author

Topic: Waves Coin Diplerde Alım Fırsatı Diyebilirmiyiz? - page 2. (Read 1257 times)

sr. member
Activity: 987
Merit: 254
bence bitcoin forkuna kadar düşecektir waves toplamak için çok erken bu yüzden.
2,5 $ doların altında toplamak en mantıklısı olacaktır.
hero member
Activity: 826
Merit: 502
Şu an için sağlam marketcap ' i olan altcoinler için aldığımız hiç bir fiyat bizi uzun vade de üzmeyecektir . Bakın Waves , Bakın Stratis bu coin 6 - 12 aylık süreçte geleceği fiyatları ortalama az çok herkes tahmin edebiliyor . Sonra birileri çıkıyor bunun adı fanatizm diyor Smiley Alım için uygun fırsatlar . Bir nebze de daha düşecektir ? Ya birden tam tersine dönerse diye de düşünmek lazım . Fiyatlar toparlamak için bence makul düzeyde ..
full member
Activity: 644
Merit: 103
CAT.EX Exchange
Kesinlikle aynı şeyi bende öngörüyorum, altcoinler için piyasa yeni canlanacak, temmuz ayından bu yana altlar bir türlü toparlanamamıştı ama piyasaya can geleceği kanaatindeyim, forktan sonra btc de ki yatırımlar altlara akacağı için güzel kazandıracaklar inşallah
sr. member
Activity: 658
Merit: 288
Uzun vadeli düşünenler için aslında wavesin her fiyattan alınabileceğini düşünüyorum, o yüzden dibi bulmak çokta önemli olmasa gerek çünkü tamam dibi bulduk desekte bir miktar düşüyor ve bu borsada hiçbir şey belli olmadığı için düştükçe alınabilir orta ve kısa vade düşünenler yatırım tavsiyesi olmayarak biraz daha bekleyebilirler çünkü bitcoinin her artışında altcoinlerde belirgin düşüşer oldu ve olmaya da devam ediyor, btc nin bir anda düşmesi de buna dahildir, ben fork a bir hafta kalıncaya kadar kısa vade ve orta vade düşünenler ve özellikle belirteyim, garanticiler için herhangi bir coin almalarını doğru bulmuyorum, sizin görüşleriniz nelerdir acaba?

Bravo kilit kelimeleri soylemissiniz zaten uzuncuysan her seviye diptir bu piyasa daha yeni hersey yukseecek. Kisa vadede btcnin hareketleri izlenmeli ama altlarin devri tekrardan baslicak bu kacinilmaz.
legendary
Activity: 1120
Merit: 1003
Buna yatırım yapan sağlam bir kaç tane tanıdığım var şu an onlardan böyle bir alım talebi gelmedi bana Ama isterseniz kendilerine bir tanışalım ne düşünüyorlar Belki bir saate kadar haber alabiliriz
hero member
Activity: 700
Merit: 553
evet diyebiliriz ama sadece waves le tekillemek olmaz, şu anda alım için ideal seviyede olan onlarca coin mevcut.
member
Activity: 67
Merit: 10
Şu günler dip diye bir şeyin olmadığını gösterdi. Dibin de dibi varmış. 1 satoshilik daha düşmez dediğim coin bile 10^ mertebelerine düştü. Sen şimdi vayy 60k dip der alırsın bu düşer 50'ye, 50k dip der alırsın bu düşer 30'a. Her gün yeni dipler oluşuyor, beklemeye devam
sr. member
Activity: 370
Merit: 250
Bende biraz daha bekleme taraftarıyım fiyatının ufak bir düşüş daha yaşayacağını düşünüyorum sonrasında ise bende bir miktar alım yapacağım. Kasım ayının sonlarında wavesten ciddi bir atılım bekliyorum bakalım.
hero member
Activity: 756
Merit: 500
Bence biraz daha beklenip 50-60k arasından alınabilir. Trend hala aşağı doğru. Emir girip bekleyin derim.
full member
Activity: 644
Merit: 103
CAT.EX Exchange
Uzun vadeli düşünenler için aslında wavesin her fiyattan alınabileceğini düşünüyorum, o yüzden dibi bulmak çokta önemli olmasa gerek çünkü tamam dibi bulduk desekte bir miktar düşüyor ve bu borsada hiçbir şey belli olmadığı için düştükçe alınabilir orta ve kısa vade düşünenler yatırım tavsiyesi olmayarak biraz daha bekleyebilirler çünkü bitcoinin her artışında altcoinlerde belirgin düşüşer oldu ve olmaya da devam ediyor, btc nin bir anda düşmesi de buna dahildir, ben fork a bir hafta kalıncaya kadar kısa vade ve orta vade düşünenler ve özellikle belirteyim, garanticiler için herhangi bir coin almalarını doğru bulmuyorum, sizin görüşleriniz nelerdir acaba?
Pages:
Jump to: