Pages:
Author

Topic: Waves hard fork. - page 2. (Read 348 times)

legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
alex
January 02, 2019, 09:06:06 AM
Fork dalgasından waves te nasibini alacak gibi görünüyor.
Waves in ico sürecine de katılmıştım ve bugun iyi ki satmışım diyorum. Waves in iyi bir fork a ihtiyacı olduğunu düşünenlerdenim. O fork bu fork mu derseniz emin değilim..

Sizin bu konu ile ilgili düşünceleriniz nedir?

edit :Ölü yatırım gibi görünse de imzasına da katılmış bulunuyorum
hocam her ne hikmetse ethereum forku ile aynı zamanda çıktı bu fork da. ikisi de scam ya da fos çıkacakmış gibi duruyor o yüzden sadece telegram kampanyalarına katıldım.

11 ay ico su bile başlamayan imzada durmuşum, 2018 de girdilerimizden daha bir ses yok.  onlardan daha mı az, daha mı çok scam olduğunun bir önemi yok bence.
hiçbir farkı yok. hatta waves/eth fork süreci daha kısa tuttukları için daha gerçekçi Grin
jr. member
Activity: 406
Merit: 1
January 02, 2019, 09:01:28 AM
Katılmadım diye pişman olmaktan iyidir katılmak. Ama bence baktılar ethereum forku iş yapacak gibi görünüyor millet majör coinlerin forku olacağı söylentilerine başladı.
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
January 02, 2019, 09:01:18 AM
waves x mi ne karin agrisiysa, fasafiso proje bunlar. waves ile ligleri ayri... birisi mahalle takimi (waves x) digeri süper ligte:) waves'i tahtindan etse etse vostok eder ama vostok hakkinda da tam ve temiz bilgi yok gibi hala... fork mork hikaye bunlar; gercek fork bile olduguna inanmiyorum bu waves x'in...?
hero member
Activity: 1302
Merit: 533
January 02, 2019, 08:58:27 AM
Waves in ico sürecine de katılmıştım ve bugun iyi ki satmışım diyorum. Waves in iyi bir fork a ihtiyacı olduğunu düşünenlerdenim. O fork bu fork mu derseniz emin değilim..

hocam her ne hikmetse ethereum forku ile aynı zamanda çıktı bu fork da. ikisi de scam ya da fos çıkacakmış gibi duruyor o yüzden sadece telegram kampanyalarına katıldım.

11 ay ico su bile başlamayan imzada durmuşum, 2018 de girdilerimizden daha bir ses yok.  onlardan daha mı az, daha mı çok scam olduğunun bir önemi yok bence.
legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
alex
January 02, 2019, 08:43:37 AM

hero member
Activity: 1302
Merit: 533
January 02, 2019, 07:26:38 AM

Pages:
Jump to: