Pages:
Author

Topic: Waves Maves Hikaye Ethereum Bitcoin'i Bile Silip Atar - page 3. (Read 1908 times)

sr. member
Activity: 448
Merit: 250
Ferhan arkadaşın waves ile ilgili büyük acısı var galiba hep wavese saydırıyor Smiley
sr. member
Activity: 756
Merit: 290
benim babam senin babanı döver diyen ilkokul ergenleri gibi bir başlık olmuş.
sirkülasyondaki coin sayısı itibari ile ethereumun bitcoini silip atması gibi bir ihtimali öncelikle görmezden geliyorum.
waves e gelince, ekibin in zaten ethereum un tahtında gözü olduğu ya da hedefi olduğunu söyleyemeyiz.
bir tarafta platformdan bahsediyoruz diğer taraf ise bitcoinin contract lı hali, daha kullanışlısı.
eth marketcap olarak bitcoinin önüne geçebilir muhtemelen önümüzdeki yıllarda.
full member
Activity: 280
Merit: 106
Arkadaşlar ben bunu daha öncede sorgulamıştım. Bitcoin'i Apple gibi düşünün Jobs gitti iş bitti. Madenciler billur geçiyor yok forkluycam yok yüzde birini alıcam. Az akil olun tam zamanı eth kopacak.
Ha waves i unutmayalım o kadar scam projeyle değil uygulama donanım çıkarsa 1$ olur değeri.
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
Kaç aydır waves alın waves alın dediler.
Şuan waves ne oldu ?
Bu kadar insan waves tuttuda ne kadar kazandı?
Şimdi diyecekler 2 yıl sonra şöyle böyle olacak.
2 yıla varmadan daha ne coinler kaça katlayacak kimbilir bunun garantisini nasıl veriyorlar hayret.Bencede en mantıklı yatırım eth.
sr. member
Activity: 1834
Merit: 331
Wavesin hikaye olduğunu zor da olsa kabullendim sonunda. Ethereum ve bitcoin zaten en güvenilir coinler. Bitcoini geçebilir mi bilmem ama ethereum boş bir coin değil. Rahatlıkla yatırım yapılabilir.
legendary
Activity: 1572
Merit: 1002
Kaç eth aldın diye sorarlar adama  ? Smiley

Bırakın kardeşim bu işleri tamam ethereum taş gibi . Ama x30 olması şu an için zor . Hele hele şu durumlarda Bitcoine yol vermesi tamamen hayali boyutlarda .. Neye göre bu iddaa ' yı atıyorsun ortaya anlamış değilim.
member
Activity: 103
Merit: 10
icoların yasaklandığı piyasada eth x30 demek ne kafası merak ettim
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
"Bilginize" nedir yahu Cheesy
full member
Activity: 644
Merit: 100
Evet arkadaşlar benden söylemesi bu Waves'ten vazgeçin çünkü seneye Waves 4-5$ Ethereum 30x yakında Bitcoin'e de yol verecek.
Bilginize...

eth dediğinizden şüpheliyi,m de, waves için çok doğru bir tespit olmuş bence Smiley

ne olursa olsun adamlar istikrarı bozmuyorlar, 4 5 doalr seviyesinde gidpi gidip geliyorlar.
full member
Activity: 728
Merit: 151
kafan mi guzel arkadasim senin etherin x30 yapmasi 10.000 dolar olmasi demek. yani tamam yorum yapin ama bu kadar da isabetsiz sallamanin anlami yok. tecrubesiz onlarca insan okuyor bu forumu. yaniltmayin insanlari

yok yok bunlar kasten açıyor bu konuları...akılları sıra spekülasyon yapacak fiyatı düşürecek ucuzdan toplayacak...sanki piyasa Türkiye'den ibaret Cheesy Cheesy klasik anadolu insanı ve  ufak hesapları işte  Cheesy
full member
Activity: 364
Merit: 100
kafan mi guzel arkadasim senin etherin x30 yapmasi 10.000 dolar olmasi demek. yani tamam yorum yapin ama bu kadar da isabetsiz sallamanin anlami yok. tecrubesiz onlarca insan okuyor bu forumu. yaniltmayin insanlari
full member
Activity: 280
Merit: 106
Evet arkadaşlar benden söylemesi bu Waves'ten vazgeçin çünkü seneye Waves 4-5$ Ethereum 30x yakında Bitcoin'e de yol verecek.
Bilginize...
Pages:
Jump to: