Pages:
Author

Topic: waves ya da başka bi coine yatırıp 3 4 yıl bekletmek. - page 3. (Read 3130 times)

full member
Activity: 405
Merit: 104
direk yazdığım şekilde alsam olmaz mı ? yani bu dediğin tavsiye niteliğinde mi?

Shapeshiptte muhtemelen yüksek kurdan alırsınız, benim dediğim yöntem daha basit ve ucuz.

Ayrıca bittrex yerine wavesdex e btc gönderip orada waves e çevirirseniz elinizdeki wavesleri kiraya vererek ek kazanç ta sağlayabilirsiniz.
sr. member
Activity: 448
Merit: 250
Sorunuzun cevabını forumda ararsanız rahat bir şekilde bulabilirsiniz. Onlarca bu sorunuza benzer sorular ve cevaplar var.
Aldığınız Btc'yi direk borsaya (bittrex gibi) gönderip waves alıp wavesi cüzdanınıza göndermeniz daha kısa sürede olacaktır.
newbie
Activity: 9
Merit: 0
direk yazdığım şekilde alsam olmaz mı ? yani bu dediğin tavsiye niteliğinde mi?
full member
Activity: 405
Merit: 104
Şöylesi daha doğru olur :

1- Hesabındaki parayla koinim, paribu ya da btctürk'ten btc alıyorsun

2- Aldığın btcyi bittrex hesabına yollayıp yine bittrexte altcoine çeviriyorsun.

3- bittrexten aldığın altcoini, kendi walletına transfer edip bekleme safhasına geçiyorsun.
newbie
Activity: 9
Merit: 0
evet beyler, soru başlıkta. biraz açmam gerekirse, kripto paralar üzerinde pek tecrübeli sayılmam. ama yine de öyle aşırı derece fazla olmayan bi zamanda, bi şeyler öğrendim yine. benim düşüncem, 1 ay içinde falan bi altcoine girip (waves olabilir, stratis olabilir vs vs ) 3 4 yıl belki daha çok bekletmek. şimdi bunun için yapmam gereken adımları da az çok biliyorum. ben yazayım, bu adımlarda bi yanlışım varsa düzeltirsiniz.

1- kartıma para atıyorum, bittrexten btc alıp, bitpay ya da başka bi cüzdan da açarsam ordaki cüzdanıma yolluyorum,

2- ondan sonra shapesift e gelip, btc kısmında bittrexten yolladığım btc cüzdanımı yapıştırıyorum, karşısında yani çevirmek istediğim coini, mesela waves seçiyorum ve wavesteki cüzdan adresimi yazıyorum.

3- miktarı da seçtikten sonra, btcleri waves e çevirmiş olarak, 3 4 yıl ya da daha az-çok, cüzdan da bekletiyorum?

doğru anlamışmıyım beyler? eksiğim, hatamın olduğu bi yer varsa, uyarırsınız.

teşekkürler şimdiden.
Pages:
Jump to: