Pages:
Author

Topic: Wepower Wpr ne olur ? - page 3. (Read 1261 times)

newbie
Activity: 56
Merit: 0
May 29, 2018, 10:39:51 AM
piyasa kötü evet ama wepower da iyi bir coin olsaydı ayakta kalabilirdi. daha ico fiyatına bile ulaşamadı. Başarılı bir proje böyle olmamalı. ico altına düşüyorsa herhangi bir projeden farkı yok demektir.
member
Activity: 136
Merit: 10
May 29, 2018, 10:31:50 AM
WePower oylamaya kalma yerine bence de parayı bastırıp girseydi binanceye daha iyi yerlerde olabilir demek geliyor içimden fakat piyasa durumu ortada.
jr. member
Activity: 224
Merit: 4
May 29, 2018, 10:27:20 AM
binanceye para vererek giren coin bile şaha kalkması için piyasanın genel gidişatının olumlu olması gerek yoksa durum bu. Wepower 30 küsür milyon dolar topladı diye aklımda kaldı. ethere karşı hep değer kaybediyor ama bir yerde balinalar pumpa başlayacaktır.
newbie
Activity: 94
May 29, 2018, 10:03:29 AM
bu coin için olumlu şeyler duydum ama öyle sanıyorum ki başarısız projeler arasına katılacak. Litvanya merkezli icolar içinde başarılı olanına henüz rastlamadım sanırım
member
Activity: 144
May 29, 2018, 08:17:18 AM
Wepower binance'de listelenmek için zamanında oylama yapmıştı ve tokenleride kendileri vermişti. Son durum ne bilmiyorum wpr'de ama bence hak ettiği yeri bulamadı we power
full member
Activity: 742
Merit: 112
May 29, 2018, 05:10:15 AM
piyasanın gidişatı iyi değil. anlık yükselişler ve birkaç haftanın "ralli başladı" diye düşünmemize sebep oluyor ve bir hışımla coinlere sarılıyoruz. Çemberin büyük dişlileri işlerini yoluna koymadığı hacim eksikliği ve yatırımcıların satın almaktan çekinmesinden dolayı işler kızışacak gibi duruyor. WPR token, hardcap yaptı 2 saatte ama tek başına önemi yok. Piyasa ile hareket ediyor.
member
Activity: 233
May 29, 2018, 04:01:20 AM
ya bole başlıklar gordukce sinir oluyorum arkadas meslek olarak kuyumculuk yapıyoruz bize gelip soruyolar altın ne olur abla altının ne yone gitcegini bilsek burda isimiz ne aynı seyi sana diyorum kardes bunun ne yone gitcegini bilsek burda işimiz ne
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
May 29, 2018, 03:32:10 AM
Wepower güzel bir proje sadece zamanlaması gercekten sanssızlıktı tam biseyler olacak derken binance oylaması sonrasında da piyasanın düsüse gecmesi derken arada kaynadı bence yine de bir miktar yatırım yapılabilir
member
Activity: 378
Merit: 11
May 29, 2018, 03:06:17 AM
Haziranda çıkacak platformla kar payının bir alakası yok benim bildiğim, o platformda enerji dağıtıcıları kendi tokenlerini üreterek kendi icolarını yapacaklar ve kendi tesislerini kurduklarından wepower tokenlerine enerji bağışlayacaklar bu şekilde uzun yıllar boyunca genişleme devam ederse her bir wpr tokenın tuttupu enerji zamanla artacak.
hero member
Activity: 1400
Merit: 569
May 29, 2018, 02:44:27 AM
Wepower iyi bir proje yönetti. Ama projesinin gerçek hayata entegrasyonu zor olduğu için şimdi bocalıyor. Birkaç büyük enerji firması ile anlaşma imzalayabilse, değerler çok yüksek olacağı için fiyatı fırlayabilir.
full member
Activity: 672
Merit: 110
May 28, 2018, 09:07:24 PM
Wepower gerçekten projenin hakkını verirse iyi değerlenir.Haziranda açılacak platformla kar payı dağıtımını başarılı gerçekleştirirse ileriye dönük çok büyük atılımlar gelir.Para parayı çeker.Bakalım hazirana bir şey kalmadı.
  dostum kar payı derken nasıl bır platform cıkaracak haberım yokta ? elınde token tutanlara kar payımı vercek ?
member
Activity: 742
Merit: 19
May 28, 2018, 09:03:26 PM
Wepower gerçekten projenin hakkını verirse iyi değerlenir.Haziranda açılacak platformla kar payı dağıtımını başarılı gerçekleştirirse ileriye dönük çok büyük atılımlar gelir.Para parayı çeker.Bakalım hazirana bir şey kalmadı.
full member
Activity: 686
Merit: 101
May 28, 2018, 07:46:50 PM
Wpr den galiba birşey olmayacak bir Btc düşüş trendindeyken girdi binance ye gerçi o süreçte bile adam akıllı pump yapmadı. Büyü boğa gelirse o zaman birşeyler yapar belki
newbie
Activity: 155
May 28, 2018, 06:34:20 PM
Binance oylamasından beridir beli büküldü dur durak bilmeden aşağı doğru gidiyor. Tamam şimdi diyeceksiniz ki piyasanın durumu belli sanki sadece wpr düştü. Ama bu kadar dayanamaması normal değil. Belki bir fırsattır ekleme yapılıp ortalama düşürülebilir. Umarım böyle devam etmez ve yüz güldürür az da olsa.
sr. member
Activity: 826
Merit: 296
May 28, 2018, 04:34:41 PM
Wepower'in bu durumda olmasını pek yadırgamadım.Piyasa çok kötü.BTC'nin bu seviyelerde inip çıkması altcoinleri darmaduman etti.Wepower'in haziran ayında platform açılışı var.Ondan güzel sonuç çıkarsa yükselir çıkmazsa böyle inişli çıkışlı devam eder.Ico fiyatının altında şu an fiyatı.Ico fiyatının altına düşeceğini tahmin etmiyordum ama alanlar sıkılmışa benziyor.
newbie
Activity: 41
May 28, 2018, 04:11:25 PM
hiç mi hacim oynamaz ya oldukları yerde sayıyolar
full member
Activity: 624
Merit: 125
alcedoplatform.com
May 28, 2018, 04:05:22 PM
Yeşil enerji projeleri gerçekten iş yapabilirdi ama sahipleri gerçekten sadece kendi cebini düşündü ve projelerini gerçek hayata entegre etmediler dolayısıyla bu tür projelerin her zaman yerinde sayacağını ama ara sıra pump/dump olacağını düşünüyorum.
member
Activity: 164
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
May 28, 2018, 08:20:58 AM
şu an fiyatı alım için en uygun cinlerden biri. hatta icons fiyatının bile epey altında. elinde boşta btcsi olanlar değerlendirebilir diye düşünüyorum en az 5 katı var
sr. member
Activity: 630
Merit: 252
May 28, 2018, 07:21:59 AM
En kötü zamanlarda binance'a çıkması sıkıntı oldu sanırım, nerdeyse hiç etki etmedi ilk bikaç saat bir etki oldu sonra geri düştü, düzgün piyasada binancea çıkanlar x2 bile yapabiliyor rahatça.
full member
Activity: 504
Merit: 103
May 28, 2018, 07:03:54 AM
Piyasayla hareket edeceğini düşünüyorum çok uçuk bir şey olmayacak bana göre bir şey beklemeyin yani piyasayla beraber artar.
Pages:
Jump to: