Pages:
Author

Topic: Wirex kullanmayin - page 2. (Read 1483 times)

newbie
Activity: 2
Merit: 0
June 14, 2017, 02:26:59 AM
Merhabalar, 

Ben mining ile kazandigim bitcoin'leri paraya cevirmeye calistim. Google'da arastirirken birinin https://wirexapp.com/ surda cevirebilegimi soyledi.
Ingilterenin sirketi diye biliyorum
Ben ordan hesap actim. bunlar hem virtual card hem plastic card (plastik card ucretli) veriyorlar.

Once virtual card ile internet alisverisi yapabilmem gerekiyor normalde.
hepsiburada.com, n11.com, gittigidiyor.com, vatanbilgisayar.com bu sitelerde alisveris yapmaya calistim. odeme yaparken hepsinde farkli hatalar aldim. birinde bankaniz onaylamadi, digerinde bankaniz provisyon vermedi, vatanbilgisayar bu kart kullanilamaz diyor, n11.com ise yurt disi kartlarla alis veris yapamazsiniz diyor.

Genel olarak Turkiye'nin online magazalarinda yurt disi karti kabul edilmiyor anladigim kadariyla bu yuzden virtual card'ta ise yaramaz oluyor.

Plastic card'a gelince o da yurt disi karti oldugu icin online alis veris yapamazsiniz diye dusunuyorum.

Plastic card ile bankamatikten para cekmeye gelince, ben 17$ verip, 1-2 ay kartin gelmesini bekleyip ondan sonra, bankamatiken para cekcem denemem gerekiyor. Bununla ugrasmak istemiyorum, baska yontemler arastiracagim...

Pages:
Jump to: