Pages:
Author

Topic: Wypłata nie na konto bankowe - page 2. (Read 446 times)

member
Activity: 125
Merit: 14
January 25, 2018, 03:54:27 PM
#17
Wyrób kartę na bitbay lub wypłacaj z bankomatu euronet na nr telefonu. Nie potrzebujesz nawet posiadać konta bankowego.

na bitbay z bankomatu na nr telefonu to chyba już nie funkcjonje bez podania danych..
full member
Activity: 180
Merit: 103
Vault-Tec ⚡ Senior Engineer
January 25, 2018, 03:38:27 PM
#16
Wyrób kartę na bitbay lub wypłacaj z bankomatu euronet na nr telefonu. Nie potrzebujesz nawet posiadać konta bankowego.
newbie
Activity: 127
Merit: 0
January 25, 2018, 01:38:30 PM
#15
Mieli karty mastercarda które sami dystrybuowali(Eur usd i ruble) i obecnie te karty wiszą jako zamykane, a to że będą chcieli uzyskać kolejnego dostawce to jest oczywiste tylko pytanie keidy to nastapi.
A jest jeszcze jakis dostawca na rynku ?
full member
Activity: 182
Merit: 101
January 25, 2018, 11:25:28 AM
#14
Mieli karty mastercarda które sami dystrybuowali(Eur usd i ruble) i obecnie te karty wiszą jako zamykane, a to że będą chcieli uzyskać kolejnego dostawce to jest oczywiste tylko pytanie keidy to nastapi.
newbie
Activity: 127
Merit: 0
January 25, 2018, 09:26:05 AM
#13
karty typu advcash sie sprawdzaly do tej pory niestety wczoraj advcash dostal wypowiedzenie umowy przez providera kart.
z tego co wiem to tylko visa , mastercard działają dalej , i takie teraz juz tylko chyba wydają


"
Dear Cardholder,

We regret to inform you that from the 27 February 2018, we will no longer be able to service your MyChoice Prepaid Debit Card. 

You should, therefore, use up or remove any balance on your card before that date. We will block the loading of new funds to your card effective immediately to help avoid any balance remaining on your card. You will be able to request that any remaining balance on your card after 27 February 2018 be refunded to you in line with the Cardholder Agreement. 

Unverified cards must be verified in order to be eligible for a refund. Please note that any funds that remain on your account after this date will continue to be subject to the terms of the Cardholder Agreement (other than as set out in this email).  You can find the Cardholder Terms here.

Please also note that we have taken the decision to set new daily ATM limits to EUR 1000/USD 1000/GBP 800 for transaction inside the SEPA region; transaction outside of SEPA will be limited to EUR 500/USD 500/GBP 400.



"

advcash uzywal kart mastercarda Wink



All plastic and virtual cards will be reissued for free after we implement the card platform from our new provider which is about to happen soon.

moze cos jeszcze z tego będzie, czyli rozumiem że calkowcie zamykają temat wyplat visa i mastercard ?
newbie
Activity: 45
Merit: 0
January 25, 2018, 08:59:15 AM
#12
Moze uphold.com? Oni chyba kiedys mieli virtualne karty kredytowe do robienia zakupow w internecie, ale nie wiem czy nadal to dziala.
full member
Activity: 182
Merit: 101
January 25, 2018, 05:38:04 AM
#11
karty typu advcash sie sprawdzaly do tej pory niestety wczoraj advcash dostal wypowiedzenie umowy przez providera kart.
z tego co wiem to tylko visa , mastercard działają dalej , i takie teraz juz tylko chyba wydają

"
Dear Cardholder,

We regret to inform you that from the 27 February 2018, we will no longer be able to service your MyChoice Prepaid Debit Card. 

You should, therefore, use up or remove any balance on your card before that date. We will block the loading of new funds to your card effective immediately to help avoid any balance remaining on your card. You will be able to request that any remaining balance on your card after 27 February 2018 be refunded to you in line with the Cardholder Agreement. 

Unverified cards must be verified in order to be eligible for a refund. Please note that any funds that remain on your account after this date will continue to be subject to the terms of the Cardholder Agreement (other than as set out in this email).  You can find the Cardholder Terms here.

Please also note that we have taken the decision to set new daily ATM limits to EUR 1000/USD 1000/GBP 800 for transaction inside the SEPA region; transaction outside of SEPA will be limited to EUR 500/USD 500/GBP 400.
"

advcash uzywal kart mastercarda Wink

newbie
Activity: 4
Merit: 0
January 24, 2018, 04:12:25 PM
#10
karty typu advcash sie sprawdzaly do tej pory niestety wczoraj advcash dostal wypowiedzenie umowy przez providera kart.
z tego co wiem to tylko visa , mastercard działają dalej , i takie teraz juz tylko chyba wydają
wgd
legendary
Activity: 1815
Merit: 1005
January 24, 2018, 02:58:59 PM
#9
W Polsce jest dostepnych kilka bitomatów, z jakiego wowewodztwa jestes? Fly chyba ma juz 4% prowizji Smiley
legendary
Activity: 3472
Merit: 1721
January 24, 2018, 02:22:04 PM
#8
Localbitcoins albo mycelium trader i wymiana F2F. Pamiętaj tylko, żeby własne ogłoszenia tworzyć, odzwyjąc się do innych wychodzi drogo.

Ew. masz flyingatom, w Warszawie 3%.
full member
Activity: 182
Merit: 101
January 24, 2018, 09:47:33 AM
#7
karty typu advcash sie sprawdzaly do tej pory niestety wczoraj advcash dostal wypowiedzenie umowy przez providera kart.
member
Activity: 104
Merit: 12
January 24, 2018, 08:00:31 AM
#6
Można skorzystać z kantoru. Biorą 8% prowizji. Do 60 tyś bez podawania danych, powyżej muszą to odnotować, ale chętnie dzielą na mniejsze transakcje Tongue
Słyszałam opinie, że lepiej sprawdzają się karty bankomatowe, ale osobiście nie korzystałam i nie wiem jakie dokładnie to karty i ile kosztują Smiley

Jakiego kantoru?

Znajomy ostatnio wypłacał z tego kantoru:
http://www.bitcoinwarszawa.pl/
jr. member
Activity: 70
Merit: 2
January 24, 2018, 07:37:50 AM
#5
Można skorzystać z kantoru. Biorą 8% prowizji. Do 60 tyś bez podawania danych, powyżej muszą to odnotować, ale chętnie dzielą na mniejsze transakcje Tongue
Słyszałam opinie, że lepiej sprawdzają się karty bankomatowe, ale osobiście nie korzystałam i nie wiem jakie dokładnie to karty i ile kosztują Smiley

Jakiego kantoru?
jr. member
Activity: 54
Merit: 2
January 24, 2018, 06:51:49 AM
#4
Na razie nic nie ma. Wiem że za jakiś czas pojawi się kantor z prowizjami 2-3%, ale to tylko pomysł.
member
Activity: 104
Merit: 12
January 24, 2018, 06:15:27 AM
#3
Można skorzystać z kantoru. Biorą 8% prowizji. Do 60 tyś bez podawania danych, powyżej muszą to odnotować, ale chętnie dzielą na mniejsze transakcje Tongue
Słyszałam opinie, że lepiej sprawdzają się karty bankomatowe, ale osobiście nie korzystałam i nie wiem jakie dokładnie to karty i ile kosztują Smiley
jr. member
Activity: 55
Merit: 1
January 23, 2018, 09:47:55 PM
#2
najbardziej anonimowo to chyba kantor stacjonarny, ale tam maja prowizje rzędu 6-8%
wszystko co sie z BitBay wiąże, to o anonimowości można zapomnieć
Gdzieś obiło mi się o uszy, że jest kantor internetowy z możliwością wyrobienia karty za okolo 150$ rocznie, gdzie są groszowe prowizje, ale może ktoś z większą wiedzą się wypowie
jr. member
Activity: 70
Merit: 2
January 23, 2018, 06:13:01 PM
#1
Jakieś pomysły co do wypłaty przykładowo 1000 pln z krypto poprzez bankomat, nie licząc przelewu na konto, localbitcoins i karty bitbay - bez rejestrowania swoich danych osobowych? Bliki może, ktoś coś o tym wie? Biorąc pod uwagę załóżmy max prowizje wypłaty w postaci 3/4%? Czy idea anonimowych kryptowalut w PL obecnie jeszcze istnieje?
Pages:
Jump to: