Pages:
Author

Topic: XRP tren kalkıyor Süper haber geldi alttan toplayın - page 2. (Read 359 times)

member
Activity: 191
Merit: 10
Bence çıkışı bitirdi diye düşünüyorum. Ben 188den çıktım şuan 152 den işlem görüyor. Aynı anda balinalar girdi içine süpürdü ortalığı..
full member
Activity: 854
Merit: 113
Ripple harika bir proje fakat fiyatı daha nereye kadar gider bilmiyorum. Ciddi bir işi ele geçirmeye çalışıyorlar fakat bu kadar oynak bir piyasada sabit bir fiyatta olmadığı sürece (USDT gibi) durumu biraz zor.
Marketcap'te ikinciliği zorlaması bir şey ifade etmez çünkü totali eth ile aynı miktarda değil Smiley
hocam coinlerin %70i adamların ellerinde ve bunu karşılıksız olarak piyasaya sürebiliyorlar. bu da ripplenin değerini hep düşürecektir. bizim elimizdeki ripplelarda çöp olacaktır.
sr. member
Activity: 420
Merit: 260
Ripple harika bir proje fakat fiyatı daha nereye kadar gider bilmiyorum. Ciddi bir işi ele geçirmeye çalışıyorlar fakat bu kadar oynak bir piyasada sabit bir fiyatta olmadığı sürece (USDT gibi) durumu biraz zor.
Marketcap'te ikinciliği zorlaması bir şey ifade etmez çünkü totali eth ile aynı miktarda değil Smiley
full member
Activity: 1176
Merit: 159

nereye gider bu beyler kırk yılın başı denk geliyor böylesi
member
Activity: 406
Merit: 12
Çıkışı takip edip uygun biryerde satmak lazım, her çıkış sonrası bir düşüş geliyor. Marketcapte tekrar 2. liği zorlayabilir.
full member
3$ üzerine atarsa güzel olur nerede çıkmak lazım acaba?
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
bende gordum delirdim.
10k lere düşerse toplayacaktım sattıgım kadarından fazlasını gunlerdir bunu bekliyorum.
15,5k e attı bir anda boyle sansa sıcayım.

moneygram bilmeyenler için;
200 den fazla ulkede 350bin acentası olan (sırf  40 bin acenta amerika birleşik devletrinde) bir şirketten bahsedyioruz.

not:
bir boktan haberi olmadan "ropple sorkoto olo onloşto olokosu yok bonon xrp ole " diye yazacak beyinsizler için yazıyorum;
moneygram xrapid assetini kullanacak.yani xrpapid kullanılacak moneygram trasnferlerinde direk.

full member
Tekrar artacak diyorsunuz yani bu haber ile. İçeriğinde ne yazıyor birazcık bilgi verseydiniz keşke. Kusura bakmayın ama konu açıp link atıp gidilince biraz sinir krizleri geçiriyorumda.

moneygram uluslararası westernunion gibi para transfer etme şirketi xrp kullanacakmış xrp uçmaya başladı bile. bende 1000$ almıştım binanceye full xrp almıştım dün güzel oldu Grin
full member
Activity: 224
Merit: 100
RepuX - Enterprise Blockchain Protocol
Tekrar artacak diyorsunuz yani bu haber ile. İçeriğinde ne yazıyor birazcık bilgi verseydiniz keşke. Kusura bakmayın ama konu açıp link atıp gidilince biraz sinir krizleri geçiriyorumda.
Pages:
Jump to: