Pages:
Author

Topic: Yaşadığınız en zevkli altcoin pump anları - page 2. (Read 281 times)

sr. member
Activity: 1106
Merit: 273
    Benim en zevkli pump anım Bitshares adlı coinde oldu Smiley 10.000 koyup 40.000 almıştım. 1 ayda. Unutamayacağım bir pump ayıydı 2017 ekimde aldığım koinleri kasım sonunda satmıştım sattıntan sonra tekrar yükseldi kardan zararım 60.000 tl oldu ama x4 yapmanın keyfi bir başkaydı be. Eğer satmasaymışım 10x teydim Smiley Sonrası bildiğiniz gibi düşüş.
    Şimdi bugün de ufak bir pump oldu. Bitcoin 1000 dolar yukarı fırlattılar. Piyasaya tekrar dönmekle ne kadar doğru bir kara verdiğimi anladım. Dün de bir miktar koin almıştım. Bugün güzel güzel duruyorlar sepette. Bu piyasa başka piyasa gerçekten. Anarşinin hüküm sürdüğü serbest ticaret bölgesi sanki. Güzel günleri konuşmak için henüz erken ama Plan B''(Bitcoin) 'ye her zaman sadık kalmak lazım sanki. Bilemedim.

Bundan 6-7 ay önce bir Matic pump'u olmuştu. Matic sanırım henüz yeni girmişti Binanceden IEO'ya. O an neden bilmiyorum fakat şans eseri maticdeydim sanırım çünkü düzenli olarak artıyordu ve duruyordu. Daha sonra altlara geldiğimizde 1.000$'lık matic satın almıştım. Ondan sonra %60 yaptı 1 gün içinde. O pump benim için çok karlı olmuştu ve çok heyecanlanmıştım Smiley
legendary
Activity: 1666
Merit: 1030
ebitcoin ( ethereum ağındaki bitcoin ) Cheesy

bu token ,airdrop denilen kavramı başlatan,sonrasında kendisinin bile kopyasının yapıldığı ilk clon tokenlerden idi Smiley
Tokeni çıkartanın ismide satoshiydi ve ethereum ağı daha iyi bitcoinde napıyorsunuz gelsenize diyordu Cheesy İnanılmaz bir hype yaptı airdroptan 2200 adet gelmişti.etherdeltadan gidip 6k daha almıştım.Fiyatı o zamanlar 0.001 cent falandı.aldıktan 2 gün sonra fiyatı 1 dolar oldu Cheesy Daha sonra düştü satamadık ama bidaha bekledik 1-2 ay sonra fiyatı bu sefer 2 dolar oldu 0.75 centte satmıştım..sonra yok olup gitti garibim token.
sr. member
Activity: 1176
Merit: 305
     Benim en zevkli pump anım Bitshares adlı coinde oldu Smiley 10.000 koyup 40.000 almıştım. 1 ayda. Unutamayacağım bir pump ayıydı 2017 ekimde aldığım koinleri kasım sonunda satmıştım sattıntan sonra tekrar yükseldi kardan zararım 60.000 tl oldu ama x4 yapmanın keyfi bir başkaydı be. Eğer satmasaymışım 10x teydim Smiley Sonrası bildiğiniz gibi düşüş.
    Şimdi bugün de ufak bir pump oldu. Bitcoin 1000 dolar yukarı fırlattılar. Piyasaya tekrar dönmekle ne kadar doğru bir kara verdiğimi anladım. Dün de bir miktar koin almıştım. Bugün güzel güzel duruyorlar sepette. Bu piyasa başka piyasa gerçekten. Anarşinin hüküm sürdüğü serbest ticaret bölgesi sanki. Güzel günleri konuşmak için henüz erken ama Plan B''(Bitcoin) 'ye her zaman sadık kalmak lazım sanki. Bilemedim.
Pages:
Jump to: