Pages:
Author

Topic: Yahoo 2018 Yılı İçerisinde Kripto Para Borsası Açacak - page 2. (Read 405 times)

sr. member
Activity: 266
Merit: 271
Boyle haberleri okudukca seviniyorum cunku 2018 yilina girdigimizden beri piysa yuzumuzu bi guldurmedi en azindan yapilacak olan bu hareket bile piyasanin biraz duzelmesine sebep olabilir.
member
Activity: 476
Merit: 10
Files.fm - Store, Share and Sell Files
Yahoo öyle ahım şahım kullanılan bir sistem değil değeri nasıl bu kadar yüksek oluyor hiç bir zaman anlamadım. Borsaları da siteleri gibi olacaksa hiç acmasinlar daha iyi.
newbie
Activity: 196
Merit: 0
Yahoo neye elini atsa kuruyor ya, destansı dangalaklıkları var adamların. Bilmiyorum ne olur ne biter  Grin
jr. member
Activity: 224
Merit: 2
bu tür yüksek potansiyelli takipçisi olan kuruluşların bu konulara ilgi duyması gelecek n bizleri için güzel şeylerin bizlerin beklediiğinin kanıtı.
full member
Activity: 490
Merit: 105
yahoo bu adımı atan ilk uluslar arası resmi kuruluş olursa bu alanda her zaman için önde giden kuruluşlardan olacaktır.
full member
Activity: 218
Merit: 100
yahoo halen çok büyük bir şirket. özellikle uzakdoğulular yahoo yu kullanıyorlar. bakmayın bizim ülkede o kadar populer olmadığına. evet bir çok teknoloji devinin gerisinde kalmış olabilirler ama bu onların büyük bir şirket olduğu gerçeğini değiştirmez. kripto paralar konusundaki bu gibi çalışmaları da gayet olumlu bence. tebrik ediyorum.
full member
Activity: 630
Merit: 104
yahoo çok geç kaldı çook. adamlar bir zamanlar dünyanın parası ediyordu şimdi yahoo nun yüzüne bakan yok gerçekten yazık oldu böyle bi firmaya önce kodak sonra yahoo yenilik istiyor bakalım başarabilcekler mi
newbie
Activity: 123
Merit: 0
hype olur ama tutmaz bence. yahoo borsayi stabil hale getirene kadar merkeziyetsiz borsalar isi goturur.
member
Activity: 252
OPEN GAMING PLATFORM
Borsa degilde blockchain uzerine cok once calismaya baslamislari. Bir dunya teknoloji devinin piyasaya girip hemde borsa acmasi cok pozitif bir atak olur. Guven kisminda cok faydasi olur
full member
Activity: 336
Merit: 154
Geçenlerde mail.ru ve şimdi de yahoo haberi. Bu haberler geçen yıl bu zamanlarda piyasanın aklını yitirmesine yetecek haberlerdi. Şimdi ise hiç etki etmiyor. Ben artık iyi haberlerinde etki kısmını bitirdiğimizi düşünüyorum.
member
Activity: 476
Merit: 12
zamanı yakalayabilmek adına mutlaka bu girişimleri yapamaları şart zaten. Ha yok ben almayım kalsın diyorsan da rakiplerin uçarken sen olduğun yerde kalırsın
hero member
Activity: 1638
Merit: 686
yahoo arama motoru sektöründe bol bol $amarlari yedi, ne yapacagini bilmez deli dana gibi piyasada dolasiyor... Simdi de bizim kriptolarimiza mi göz dikmis:) diksin bakalim... yahoo'nun yapacagi seyler degil bunlar... ama tabii bu tip haberler cogaldikca, her kesimden yeni yeni "yatirimcilar" girecektir piyasaya... güzel güzel:)
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
yahoo ismini bile yeni duydum
full member
Activity: 1358
Merit: 193
yahoo geçmiş yıllardaki popularitsini yitirsede hala çok bilinen bir firma. bu durum bitcoin ve kripto para piyasası için gayet olumlu bir haber olur eğer haberin aslı astarı çıkarsa.
sr. member
Merit: 267
Umarım doğrudur bu haberler, pek inanasım gelmiyor ama bu tarz haberlere çok ihtiyacımız var. Piyasanın bir an önce artık düzelmesi ve güven kazanması gerekiyor
full member
Activity: 448
Merit: 100
send and receive money instantly, w/no hidden cost
Twitter'ın kurucusu, google dan blockchain hamlesi ardından bu haber tuzu biberi oldu güzel haberler görmek iyi oldu. Piyasalarda bir hareketlenme bekliyoruz
member
Activity: 182
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
2018 sene içerisinde ne kadar çok şirket bu teknoloji ile alakalı düzenleme/yatırım vb. hareketlerde bulunursa bizler için o kadar güzel görünüyor. Güzel haber
sr. member
Merit: 251
🤖UBEX.COM 🤖
yahoo gibi büyük firmaların bu sektöre girmesi piyasayı haliyle olumlu yönde etkiler diye düşünüyorum.
sr. member
Activity: 617
Merit: 250
Bir taraftan birileri sürekli kripto paralar çökecek düşüncesini empoze etmeye çalışırken, dünyanın ileri gelen tüm şirketleri birer birer blokzincir teknolojisi ve kripto paralara yatırım yapıyor. Bu durum dahi kripto paraların çökmesinin söz konusu olmadığını düşünmek için yeterli. Yahoo’dan da bu konuda güzel bir haber gelmiş.
full member
Activity: 378
Merit: 103
bu traz güzel haberler arttıkça milletin güveni daha da artacak kripto borsasına btc ile güzel somut haberler de lazım ozaman süper olacak
Pages:
Jump to: