Pages:
Author

Topic: Yaklaşık olarak 60 milyon doları yanlışlıkla çöpe attı - page 2. (Read 216 times)

newbie
Activity: 42
Merit: 0
adam mal olabılırmı ben o bellegı uyurken bıle yanımdan ayırmazdım herhal
newbie
Activity: 47
adam kafayi yemis olmali
newbie
Activity: 70
Aşk meşk işsizlik vs. hikaye gerçek intihar sebebi bu işte.
member
Activity: 378
Merit: 55
7500 btc toplamda 1 dolar ediyordu büyük ihtimalle bu adam attığı zaman. sarhoştu, sevgilisiyle kavga etti, sinirliydi falan. Lan 1 dolar kim takar 1 doları diyerek umursamadı bile.
yoksa biri flashı neden atsın çöpe. mal mı bu adam.
atmadan önce lan içinde ne vardı acaba bunun diye bakmaz mı?

şu anda 64 gblık flaslar el altında olduğu halde ben 2gb lık flashımı atmıyorum atacak olsam bile kontrol ederim önce. ne vardı bunun içinde diye.
full member
Activity: 322
Merit: 158
Türkçe/English/Deutsch/Earthling----@Marshal---
İşte bu tip ; Adı James Howells Amerikalı talihsiz bana göre gerzek bir genç  Grin
Şifrelerini unutmamak için bir harici hafıza kartı aldı Günümüzde yaklaşık 60 milyon dolar değerinde olan 7.500 Bitcoin’e sahip olan adam, bir gün evini temizlerken, iki tane harici bellek gördü. “Masamın çekmecesinde iki tane harici bellek vardı. Birinde şifreler vardı ve diğeri de boştu ama ben yanlışlıkla boş olanı atacağıma içinde şifrelerin olduğunu attım” demiş...

1. Soru : Kim durup dururken boş da olsa bir harici diski çöpe atar ?
2. Soru : Bir insan içinde böyle birikimi bulunan bir şeyi hiç mi kontrol etmez ?
3. Soru : Hadi attın fark etmen nasıl bu kadar uzun sürdü ?
4. Soru : Fark ettin de hiç mi o çöpü , çöp konteynerini , belediye çöplüğünü , şehir çöplüğünü alt üst getirmedin ?
5. Soru : Haber sırf haber olsun diye mi yapılmış ?
6. Soru : Sizlerin başına böyle bir şey gelse ne yaparsınız  Grin ?
Pages:
Jump to: