Pages:
Author

Topic: Yalnızca üye olmanız karşılığında sizin için BTC ve alt mining yapan site... - page 2. (Read 1012 times)

newbie
Activity: 45
Merit: 0
giriş yaparken e-mail inizle değil kullanıcı isminizle giriş yapmalısınız aynı sorunu ben de yaşadım
hero member
Activity: 931
Merit: 500
Bu forumda Full Member altı üyelerin paylaştığı hiçbir linke tıklamayın, Full Member üstü paylaşanlarada tıklarken mutlaka hangi site olduğuna dikkat edin, antivirüs kullanın, bitcointalk ve borsalarda kullandığınız şifrelerle aynı şifreleri kullanmayın, kullanıcı adlarınız farklı olsun.
sr. member
Activity: 448
Merit: 264
site  şifre çalmak için yapılmış gibi, üye oldum  giriş yapmıyor  şifre sıfırla diyorum şifremi sıfırlatmıyor...
newbie
Activity: 45
Merit: 0
Sevgili dostlar,

Yakın zamanda açılan bu site sizin için BTC, ETH, LTC, DASH, ZEC, DOGE gibi coinlerin yanı sıra mining hızı da mine edebiliyor. Üyelikle beraber 0.10 GH/s ücretsiz veren site, tabi ki ücret karşılığı mining hızı satmakta. Yalnızca üye olup mine edilmesi istenen aracı seçtikten sonra çıkış yapmanızın yeterli olduğu bu sistem toplamda maksimum 5 dakikanızı alıyor. Bu 5 dakika ileride kaç sıfıra tekabül eder bilinmez ama artısı var eksisi yok.

link: https://dioxen.com

Saygılarımla...
Pages:
Jump to: