Pages:
Author

Topic: Yandex.Money Türkiyeden ödemeleri engelledi mi? - page 2. (Read 13248 times)

sr. member
Activity: 266
Merit: 250
bende hiç nakit avans olarak görünmedi bonus axess ve world denedim güncel dönem işlemlerine düştü. bende de şu an yandex'e gidemeyen çekimler açıp provizyonda duruyor onlar problem değil kredi kartı ekstrenize yansımaz sadece kesinleşen ödemeler yansır.
sr. member
Activity: 532
para bekleyen provizyonda kalır bir süre sonra geri iade olur kartınıza eğer yandex'te görünmediyse..
Hesaptan çekti ama. para hesapda değil.
legendary
Activity: 2338
Merit: 1070
maximum karttan 10 000 ruble çekim emri girdim 615 tl kesmiş .
2 gündür onay bekleyen işlemlerde duruyor şimdi nakit avanstan mı gidecek bilen varmı
newbie
Activity: 14
Merit: 0
1 saat kadar önce LTC ve BTC vardı 2-3 tane kadar ama bitti hemen.
member
Activity: 168
Merit: 10
para bekleyen provizyonda kalır bir süre sonra geri iade olur kartınıza eğer yandex'te görünmediyse..

Bir süre ne kadar mesela? Normalde benim denemelerimde hep kısa bir süre sonra açık provizyondan düştü. Ama bir tanesi düşmedi ve 2 gündür hala duruyor.

Bu arada Alfacashier'da 2 gündür BTC yok. Alım yaptığınız bri yer var mı?
sr. member
sr. member
Activity: 532
Arkadaşlar bir enteresanlık da bana oldu şu anda.
Daha bugün öğleden sonra Garanti Bonus ile gönderebilmişken şu anda reddediyor. Limit dolması söz konusu değil. SAnal kartı denedim, onda da aynı durum söz konusu.

HSBC Advantage da kabul olmuyor.

Garanti'den kontrol ettiğimde paranın çekildiği görülüyor ama Yandex'e yansımadı.
Gece tekrar yatırdım, bu sefer Yandex'e geçti fakat akşamki ödemem hala kredi kartından çıktı Yandex'e gitmedi olarak görünüyor. Sorun mu yaşıyorlar acaba?
Support kısmında ise sadece Rusça çıkıyor, İngilizce yok.
Bende de aynı durum var. Para çekildi ama yandex money de görün müyor.
newbie
Daha bugün öğleden sonra Garanti Bonus ile gönderebilmişken şu anda reddediyor. Limit dolması söz konusu değil. SAnal kartı denedim, onda da aynı durum söz konusu.

Garanti'den kontrol ettiğimde paranın çekildiği görülüyor ama Yandex'e yansımadı.
Gece tekrar yatırdım, bu sefer Yandex'e geçti fakat akşamki ödemem hala kredi kartından çıktı Yandex'e gitmedi olarak görünüyor. Sorun mu yaşıyorlar acaba?
Support kısmında ise sadece Rusça çıkıyor, İngilizce yok.
sr. member
rus alfabesini ingilizdeye çevirince gözüme Türkçe gibi göründü o yüzden Türkçe çevirisini yazmamışım Smiley
legendary
Activity: 1638
Merit: 1328
Stultorum infinitus est numerus
yeni hesap henüz para yatıramadım. dolayısıyla limit sözkonusu değil.

Şu anda para yatırma ekranında:
Из-за технических проблем пополнение с карты сейчас недоступно. Мы делаем всё, чтобы это исправить — пожалуйста, вернитесь немного позже.

uyarısı veriyor

google translate: Due to technical problems with the completion of the card is not currently available. We do our best to fix it - please come back later.

Ödeme sistemlerimizdeki sorundan dolayı bu işlemi gerçekleştiremiyoruz, düzeltmek için uğraşıyoruz. Lütfen daha sonra tekrar deneyin.

Tarzı bir mesaj.
sr. member
yeni hesap henüz para yatıramadım. dolayısıyla limit sözkonusu değil.

Şu anda para yatırma ekranında:
Из-за технических проблем пополнение с карты сейчас недоступно. Мы делаем всё, чтобы это исправить — пожалуйста, вернитесь немного позже.

uyarısı veriyor

google translate: Due to technical problems with the completion of the card is not currently available. We do our best to fix it - please come back later.
full member
Activity: 224
Merit: 100
Yandex cüzdanın limitlerinden bahsetmiştim. Duyduğum kadarıyla tek seferde 15000 1 günde 30000 1 ayda 100000 ruble sınırı varmış.
sr. member
limitlerimi kontrol ettim hiçbir sorun yok. dün axess bonus oldu world olmamıştı bugün üçünü de kabul etmiyor.
full member
Activity: 224
Merit: 100
Günlük limitinizin dolmadığından emin misiniz?
newbie

newbie
Ben alırken Litecoin yoktu stoklarda, 0.02 BTC aldım. Dediğin kadar bir üst limit girmelerine şaşırdım.
newbie
Activity: 32
Bu gün ben de Yandex Money hesabı açtırıp para transferini denedim.

Aynı sorun bende de oldu.
Garanti - Bonus kart.

Garanti bankasını arayıp durumu sorduğumda, kartımın yabancı para alışverişine kapalı olması nedeni ile bu sorunu yaşadığımı bildirdiler.
Gerekli onayları verip yabancı para kullanımına açtırdıktan sonra denediğimde oldu. 5.000 Ruble hesabıma geçti.

Sonra da parayı Alfacashier üzerinden LTC'ye çevirmek istediğimde gerekli bilgileri giriyorum ama
Amount bölümünde kırmızı bir şekilde ,
"Please enter a value greater than or equal to 5626.88.   RUB"  yazısı çıkıyor.

Oysaki 2.5 LTC almak için yaklaşık 3.907 Ruble gerekiyor ve 312 Ruble de masraflara gidiyor.
Hesabımdaki para bu miktarın üzerinde.

Şu anda bu sorunu çözmeye çalışıyorum.
newbie
Activity: 42
Dün bonus ve axess ile deposit yapmıştım 2 ayrı yandex.money hesabıma ordan da btc almıştım ama bugün aynı hesaplara aynı kartlarla deniyorum deposit yapamıyor hata mesajı alıyorum:
Oh no! Something went wrong
The bank wouldn't allow money to be debited from your card. Please make sure that:
it was issued in Russia, Ukraine, Belarus, Kazakhstan, Azerbaijan, Estonia, Israel, or Turkey;
у вас включена защита по технологии 3‑D Secure (вы подтверждаете платежи с карты специальными паролями).

sizde durum nedir yandex.money ile btc alan oldu mu bugün?

muhtemelen kredi kartınızın nakit avans limiti dolmuştur
legendary
Activity: 1638
Merit: 1328
Stultorum infinitus est numerus
The bank wouldn't allow money to be debited from your card. Please make sure that:
it was issued in Russia, Ukraine, Belarus, Kazakhstan, Azerbaijan, Estonia, Israel, or Turkey;

Bankanız kartınızdan para çekimine izin vermiyor, lütfen kartların aşağıdaki ülkelerden olduğuna/verildiğine emin olun;

Rusya, Ukrayna, Belarus, Kazakistan, Azerbaycan, Estonya, İsrail yada Türkiye

banka ile ilgili bir sorununuz var, Yandex ile değil.
sr. member
Activity: 840
Enterapp
ben bugün öğle aldım fakat günlük limit olarak 9000 rubble daha hakkım var fakat ne btc alamıyorum bende
Pages:
Jump to: