Pages:
Author

Topic: Yardım: Ethereum wallet private key değiştirme - page 2. (Read 230 times)

sr. member
Activity: 616
Merit: 281
Merhaba sebebini bilmediğim şekilde ether walletimın private   keyimin ele geçirildiğini düşünüyorum para eden 20-30$ lık coinlerim transfer edilmiş içinde hala mevcut

keystorem mevcut private keyi değiştirebilirmiyim  yada transferleri engellemek için ek güvenlik seçeneği yapabilir miyim

Private key ADRESE özeldir. Değiştirmen mümkün değil. Tek seçeneğin içerisin de ether var sa başka bir size air adrese transfer etmek. Dikkat edin yeni adresin de private key i başkasının eline geçmesin. Mümkün se virüs, malware olmadığını bildiğiniz bir PC de yapın. Geçmiş olsun

cevabınız için teşekkür ederim  walletta bi sürü şuanlık para etmeyen token var onlara tenezzül edilmemiş  transferi 1 saatlik uğraşla yaparım sorun değil fakat bountylere katıldığım için sürekli o wallete token gelicek ve saldırılara açık olucak yinede teşekkür ederim belki başka bi yöntem bilen vardır diye konu açtım

Söylemek istediğinizi anladım. Ne yazık ki private keyi değiştirmek mümkün değil. Katıldığınız kaliteli bounty leri yöneticisi ile temasa geçip  adresinizi değiştirebilirsiniz. Diğerlerini günlük takip edin. İşe yarar birşey gelir se onu da yeni adresinize transfer edersiniz. Değersiz tokenlerler için hırsızlar bile uğraşmıyor. Aşağıda ki adrs bana ait. Etherdelta dns hack olduğun da kaptırmıştım private key i . Etheri önce çekmişler, tokenlere ben yetiştim onlardan önce çektim. Ara ara kontrol ediyorum. Dişe dokunur birşey gelirse hemen onlardan önce alıyorum. Tekrar geçmiş olsun.

https://etherscan.io/address/0x55C6afE9031CE70eCc400d5aDf9d5B86690a1B5d
newbie
Activity: 149
Merit: 0
Merhaba sebebini bilmediğim şekilde ether walletimın private   keyimin ele geçirildiğini düşünüyorum para eden 20-30$ lık coinlerim transfer edilmiş içinde hala mevcut

keystorem mevcut private keyi değiştirebilirmiyim  yada transferleri engellemek için ek güvenlik seçeneği yapabilir miyim

Private key ADRESE özeldir. Değiştirmen mümkün değil. Tek seçeneğin içerisin de ether var sa başka bir size air adrese transfer etmek. Dikkat edin yeni adresin de private key i başkasının eline geçmesin. Mümkün se virüs, malware olmadığını bildiğiniz bir PC de yapın. Geçmiş olsun

cevabınız için teşekkür ederim  walletta bi sürü şuanlık para etmeyen token var onlara tenezzül edilmemiş  transferi 1 saatlik uğraşla yaparım sorun değil fakat bountylere katıldığım için sürekli o wallete token gelicek ve saldırılara açık olucak yinede teşekkür ederim belki başka bi yöntem bilen vardır diye konu açtım
sr. member
Activity: 616
Merit: 281

newbie
Activity: 149
Merit: 0

Pages:
Jump to: