Pages:
Author

Topic: Yazamama Sorunsalı!!! - page 2. (Read 287 times)

legendary
Activity: 2562
Merit: 1482
October 26, 2019, 02:36:41 PM
Post atma derdine düşüldüğü zaman sorun yaşanıyor. Eğer gün boyu bilgisayar başındaysan ya da telefon elinde geziyorsan zaten boşul buldukça foruma giriyorsun, yani mesaj atmaya erken saatte başlarsan zaten hedeflediğin sayıya ulaşıyorsun. Ama eğer şu kadar daha atmalıyım şu da olsun böyle de yapayım falan dersen o sayıya asla ulaşamıyorsun.
Bırak birkaç post eksik kalsın, zaten oradan kazanmayı hedeflediğin para bir yükseliş trendi olduğunda sana geri gelmiş olur aradaki farkı kapatırsın Cheesy
legendary
Activity: 1638
Merit: 1328
Stultorum infinitus est numerus
October 26, 2019, 02:30:22 PM
Ilgimi ceken, yazdiklarimla konuya bir fikir, dusunce veya herhangi bir sekilde bilgi katabilecegini dusundugum konulara yaziyorum sadece. Gunde rahatca 20-25 tane post yazabiliyorum. Herhangi bir "x miktarda post yazayim" cabam yok. Gunde ne kadara denk gelirsem yaziyorum. Genellikle belli bir post sayisina ulasmaya calisan arkadaslar sapir sacma konular acip sapir sacma mesajlar gonderiyolar, bazi mesajlar OP ile bile baglantisiz, sacma oluyor. Bir de bunun uzerine 1 hafta - 2 hafta, etkinligi gecmis ve herhangi bir cevaba ihtiyac duymayan konulara cevap verenler de var. Bunlar zaten genel olarak imza kampanyalarinin yoneticileri tarafindan cikartiliyorlar.

Tavsiyem forumu normal kullanman, gez, gor, bak. Herhangi bir konuya bir katkin olacagina inaniyorsan cevap yaz.
sr. member
Activity: 1470
Merit: 449
October 26, 2019, 01:57:14 PM
Bu konu hakkında yardımcı olabilecekler var mı? Bazen hiç post atamıyorum mesela okuyorum okuyorum Smiley aman ya zaten aynı düşündüklerimi millet yazmış diyorum es geçiyorum. Bu hafta sadece 22 post atabilmişim aslında normal birşey ama girdiğim imza kampanyası 60 post 'a kadar ödeme yapıyor.3 Haftadır imzadayım 1.hafta 45 2.56 3.22 (Şimdilik Galiba en fazla 35 olur)

Acaba sizler nasıl yapıyorsunuz bu işleri?
Pages:
Jump to: