Pages:
Author

Topic: Yeşilköy Atatürk Havalimanındaki Bitcoin ATM'si - page 2. (Read 1487 times)

member
Activity: 182
Merit: 10
ARIZN - Tokenised Crowdfunding Platform
Bu haberi ilk kez duymakla beraber eğer ülkede yasalllaşırsa gittikçe atmlerde fazlalaşır hemde ülke geneline yayılır
Ama havalimanında fazla olması bu işin uluslararası olması ile doğru orantılı
newbie
Activity: 6
Merit: 0
gören bilen konum atsın. bi selfi yaparız Smiley
sr. member
Activity: 798
Merit: 250
CurioInvest [IEO Live]
Havalimanında bitcoin atm'si Türkiye için çok fazla değil mi:) gerçi 1 2 tane taksi vardı bitcoin geçer yazar,
peki sonuç olarak kim işletiyor bu atmleri ve neredeler Smiley
member
Activity: 112
Bitcoin kuru neye göre belirleniyor onu merak ettim
Hidden Markov Modellerine göre.
member
Activity: 135
Decentralized Transportation Solution
Ben de hiç duymadım ve görmedim atmyi ancak keşke olsa ve kullanabilsek, yaygınlaşsa kullanım alanı güzel bir gelişme olurdu  Smiley
full member
Activity: 772
Merit: 135
BiTCOiN
yeşlköy havalimanında benim bildiğim yok.demek işte kuyuya bir taş attı 40 akıllı çıkaramadı. olayı..
sr. member
Activity: 672
Merit: 250
atatürk havalimanında kaç kere gözlerimle bu atmleri aradım ancak bir türlü nedense bu atmleri bulamadım Smiley bence bu atmler yok sadece var diye adı geçiyor.
full member
Activity: 392
Merit: 101
Bu havalimanındaki BTC atm si tam hugo ya küfreden çocuk hikayesi gibi, herkes biliyor tanıyor dinledi etti ama herkes başka bir şey konuşuyor. Daha fotoğrafı şusu busunu gören olmadı bu atm nin, eski yeni fark etmez.
full member
Activity: 386
Merit: 178
Bence de bu hikaye pek inandırıcı değil, her zaman bir Bitcoin ATM'si olduğundan bahsedildi ama ne fotoğrafını gördüm ne de gören duyan olmuş şu ana kadar. Efsanelerde bugünü oynuyoruz resmen
member
ben mümkün olduğunca kullanmamaya çalışırım bu atmleri hele de yüklü miktarda coininiz varsa hesabınızda bu atmleri kullanmak kendinizi ele vermekten başka birşey olmaz yukarıdaki arkadaşın bahsettiği gibi yankesicilerin gözetlemesi çok olası.
sr. member
Activity: 562
Merit: 251
ALCEDO
Yeşilköy Atatürk Havalimanındaki Bitcoin ATM'si bir mit haline geldi forumda Grin  Bu yıl o kadar yurtdışı yaptım bir bakmak aklıma bile gelmedi, gelecek yaza kadar planımda yok artık.  Bugünden sonra yurtdışına çıkan ilk arkadaş bir baksın bizim için ayrıntılara, duacısı olacağız.
hero member
Activity: 938
Merit: 501
Dünyada en çok Bitcoin atm'si USA'da var, yedi yüzden fazla. Sonra sırasıyla Kanada, İngiltere, ispanya, Finlandiya ve isviçre vs. Türkiye'de daha fazla olmalı. Günlük işlem hacmi bu kadar artmışken Bitcoin atm sayısının artması faydalı olur, tanınırlığını yükseltir. İnsanların gözünde sanal bir halden fiziksel algıya geçilir.
full member
Activity: 238
Merit: 105
Bu konu ara ara ortaya çıkıyor ancak kimsenin görmemesi çok ilginç. Büyük ihtimalle öyle bir atm orada olsa Alp Işık kesin gider onunle video çekerdi. Yok diye büyük ihtimalle Belgrada gidip video çekmişliği var.
sr. member
Activity: 434
Merit: 253
Her zaman bir Bitcoin ATMsinden bahsediliyordu fakat ne duyan oldu ne de gören, ben bunun eskiden olduğunu ve artık kaldırıldığını düşünüyorum.
newbie
Activity: 23
Merit: 0
Valla bana riskli gibi geliyor. sonuçta atm önünde yankesicilere reklam olucaz gibi. havaalanında hadi neysede dışarıda sokakta filan  Huh
member
Bu atmler arttıkça peşlerinden hırsızlık girişimi haberleride gelir çok geçmeden,tıpkı hollanda da olduğu gibi ama çok foksiyonel bir olay bitcoinin atmsinin olması umarım kısa zamanda her ilde yaygınlaşır.
jr. member
Activity: 69
Merit: 2
En son kaldırılmıştı diye hatırlıyorum ama geri mi koydular acaba
sr. member
Activity: 735
Merit: 251
Atatürk Havalimanı'nda bir Bitcoin atm si olduğunu farketmedim.Bitcoin'le alışveriş olanakları arttıkça ATM lerin sayısı da artacaktır.
legendary
Activity: 1820
Merit: 1123
19 Kasım 2013 tarihinde havalimanında Bitcoin ATM'si kullanırken çekilen videoyu aşağıdaki linkten bir izleyin Wink ATM Ekranında o günkü BTC ve USD kurunu gösteriyor. 1.500 TL ile 1 BTC alınabiliyormuş hey gidi heyyyy! Coinmarketcap üzerinden kontrol edebilirsiniz o tarihteki fiyatı. Fark ne kadar bilmiyorum bakmadım ben.

https://www.youtube.com/watch?v=AVh_Xq0PPYY
full member
Activity: 268
Merit: 109
Ben çok fazla atatürk havalimanını kullanan bir insanım öyle bir atm ye hiç dikkat etmedim ama muhtemelen borsalardan daha pahalıya geleceğini tahmin ediyorum.
Pages:
Jump to: