Pages:
Author

Topic: YENİ! | Ekim Ayı Bounty Kampanyaları Hepsi Bir Arada! - page 2. (Read 1269 times)

sr. member
Activity: 1092
Merit: 254
Bende yeni kampanya arıyorum şuan hiçbirinden bişey beklememek gerekiyor ama bakalım.Swipe haftaya bitiyor.Sanırım hiç bilinmeyecek bir projeye gireceğim.
sr. member
Activity: 971
Merit: 292
Paylaşım için teşekkürler.

Bu zamana dek yüzlerce bountye, belki de bine yakın airdroba katıldım. Birkaç tanesi hariç diğerleri için harcadığım emeğe, zamana yazık etmişim diyorum.

Geçen yıl bu zamanlar airdrop ile bountyler çok para ediyordu. Piyasa geriledikçe airdropların, bountylerin tadı kaçtı..
member
Activity: 700
Merit: 56
19 EKİM

KAMPANYA               ÖDÜL               
YÖNETİCİ               İMZA               SOSYAL               TELEGRAM               ÇEVİRİ               
MAKALE               REDDİT               BLOG / VİDEO
IDA Digital140K $SocialCloud   %15    %25     %5    %15    X    X    %15
Gric350K $Kazi Sajib   %20   %30     %5    %15   %10    X   %10
member
Activity: 308
Merit: 10
Güzel kampanyalar geliyor ama ne yapacağımızı bilmiyorum.Şuana kadar herşey kötü gidiyor yeni projelerin ne yapacağını bilemiyoruz.Büyük ihtimal ödülleri bile ödeyemeyecekler
member
17 EKİM

YÖNETİCİ               İMZA               SOSYAL               TELEGRAM               ÇEVİRİ               
Capella%4SocialCloud   %15    %33     X    %8    %14    %10    %15
Greencoin
500K GNCGreen coin Token    %30    %30      %5     %15      X     X    %20
GG world lottery300K GGCSANDRA EVANS    %25    %30     X     X      X    X   %25
member
Liste çok iyi gerçekten elinize sağlık. Takipte olacağım. Umarım mümkün olduğunca her ay güncellersiniz.

Güncellemeye çalışacağım hocam yorum ve merit için teşekkürler Smiley
legendary
Activity: 1554
Merit: 1334
Liste çok iyi gerçekten elinize sağlık. Takipte olacağım. Umarım mümkün olduğunca her ay güncellersiniz.
member
16 EKİM

RUBIKA4M RBKjulerz12
   %20    %30     %15    %15    %20    X    X
BigBreak101
10M Tokendaggny_taggart    %30   %15      %15     X    %15     X    %15
TeslaWatt250K TSWTeslaWatt.com   %15   %43     %20    X     X    X   X
ZenSports%0,5SANDRA EVANS   %20    %30     %20    X    X    X    X
full member
Activity: 476
Merit: 100
İmzaları düşürmelerinin sebebi muhtemelen herkesin sürekli post kasma derdine düşmesidir. Diğer türlü amaç hizmet oluyor ve sosyal medyada adını duyuruyorsun. Bu sebeple olduğunu düşünüyorum.
member
Bence ilk üç yorumu reservelemesilin böyle altlara bounty atman milletin bulmasında kolaylık sağlamıyor ilk üç yorumu veya 4-5 yorumu kendin reservele oralara at millet kolay görsün bountyler için saol

ilk post üzerinde paylaşıyorum hocam zaten ama güncellendiğini bildirmek adına yeni mesaj da atıyorum aynı zamanda

Yeni kampanyaların imza oranları çok düşükmüş ya ama uğraşıyorsun teşekkürler yani imza oranları yüksek olanlara ağırlık verirsen daha iyi olur çünkü medialardan çok az bir para geliyor.

Hocam maalesef imza oranlarını ciddi derecede düşürdüler nedenini bilmiyorum açıkcası. bu yüzden paylaşamıyorum.
full member
Activity: 658
Merit: 153
jr. member
Activity: 280
Merit: 1
Win-Won-Betfury
Bence ilk üç yorumu reservelemesilin böyle altlara bounty atman milletin bulmasında kolaylık sağlamıyor ilk üç yorumu veya 4-5 yorumu kendin reservele oralara at millet kolay görsün bountyler için saol
member
15 EKİM

INNOVAMINEX%2Crypto_Bro
   %10    %20     %10    %20    X    %5    %13
STIPS FinTech
350K $aleks648    %10   %35      %10    X    %10     %10    %10
HostGames300K $bernard12345   %15   %30     %25    X     %15    X   %15
member
hergün güncel olmasından dolayı piyasada oldukça lazım olan faydalı bir post olmuş umarım hakkettiğin  seviyeye gelirsin.
Teşekkürler hocam yorum için.

14 ekim için özellikle atmadım arkadaşlar güvenilir bir proje yok

hocam elinize sağlık bence de yaptığınız doğru eğer kayda değer varsa bir kampanya yoksa paylaşmamak lazım swipe bounty  bitsin bende bu konuya bakıp faydalanabilirim .

Teşekkürler hocam. Kötü olduğunu düşündüklerimi eklememeye çalışıyorum hocam zaman kıymetli şey iyi harcamamız gerek.

paylaşım için teşekkürler baya uğraşmışssın eline sağlık buradan bakıp bilgi edinmiş oluyoruz geçen gün hatta fovarileri eklemişim hangileri vardı diye girip baktım sagolsun

Yorum için teşekkürler hocam beğenmenize sevimdim.
member
Activity: 462
Merit: 42
paylaşım için teşekkürler baya uğraşmışssın eline sağlık buradan bakıp bilgi edinmiş oluyoruz geçen gün hatta fovarileri eklemişim hangileri vardı diye girip baktım sagolsun
member
Activity: 490
Merit: 16

hocam elinize sağlık bence de yaptığınız doğru eğer kayda değer varsa bir kampanya yoksa paylaşmamak lazım swipe bounty  bitsin bende bu konuya bakıp faydalanabilirim .
member
Activity: 504
Merit: 12
hergün güncel olmasından dolayı piyasada oldukça lazım olan faydalı bir post olmuş umarım hakkettiğin  seviyeye gelirsin.
member
jr. member
Activity: 154
Merit: 1
Çok güzel olmuş ancak biraz daha detaylandırılıp,linkler falan olsa,hatta bunu exelde hazırlasanız çok daha verimli olur düşüncesindeyim. Aşağıda da yorumlar vs olabilir mesala. Yeni kampanyaları çok aramadan bulmak için yine de yeterli..
member
13 EKİM

Bidooh250K $momopi
   %25    X     %10    %7,5   %37,5    X    X
XUNILAIR
5mr. XLRWahanna    X   %50      X    %10    %15     X    %15
XendBit%4layoutph   X   %35     %20    X     X    %10   %25
Pages:
Jump to: