Pages:
Author

Topic: YENİ KURULAN TÜRK BORSALARI HAKKINDA - page 2. (Read 439 times)

jr. member
Activity: 154
Merit: 1
June 11, 2018, 04:46:59 AM
En yenilerden bitexen.com u kullanmaya başladım, tavsiye ederim. Kullanıcı arayüzü ve işlem hızı ile fark yaratıyor. Şimdiden üye olup kimlik doğrulaması yapmakta fayda var.
Evet ilk postun olması da cabası Cheesy

ilk post olarak sebzeli guvec tarifi mi mermek gerekiyordu?

güvenmeyin bu dolandırıcılara laflara bak kendini akıllı sanan kişilik
member
Activity: 244
Merit: 10
June 11, 2018, 03:58:20 AM
Bir ara 2 tane vardı ama şuan hakkaten baya bir seçenek ortaya çıktı. Benim tercihim ilk ve bilindik olanlardan her zaman. Bu yeni açılanlar kötü demek değil ama kullananların tecrubelerini duymadan yenileri pek kullanmak istemem.
newbie
Activity: 11
Merit: 0
June 11, 2018, 03:49:02 AM
En yenilerden bitexen.com u kullanmaya başladım, tavsiye ederim. Kullanıcı arayüzü ve işlem hızı ile fark yaratıyor. Şimdiden üye olup kimlik doğrulaması yapmakta fayda var.

ilk post olarak sebzeli guvec tarifi mi mermek gerekiyordu?
sr. member
Activity: 459
Merit: 258
🌟 Blockchain Expert, Miner.
June 11, 2018, 02:35:06 AM
newbie
Activity: 11
June 11, 2018, 12:37:37 AM
sr. member
Activity: 616
Merit: 281
June 09, 2018, 09:23:52 PM
Arkadaşlar bildiğiniz üzere türkiyede oldukça yeni borsa açılmış bulunmakta konuyu açmamın nedeni bu konu altında yeni açılan türk bitcoin altcoin borsa ve siteleri araştırma ve tartışmaya açmak. bu sayede çok fazla kimse mağdur olmadan bu işten kar sağlamak iyi günler teşekkür ederim.

O değil de neden yeni bir hesap ve konu açma gereği duydunuz ? Bu forum a açılan borsa resmi konuların da arkadaşlar inceleme yapıyor. Tek bir başlık ta tek bir borsanın incelenmesi daha iyi değil mi ? Amacınızı anlayamadım.
newbie
Activity: 1
June 09, 2018, 08:26:15 PM
Arkadaşlar bildiğiniz üzere türkiyede oldukça yeni borsa açılmış bulunmakta konuyu açmamın nedeni bu konu altında yeni açılan türk bitcoin altcoin borsa ve siteleri araştırma ve tartışmaya açmak. bu sayede çok fazla kimse mağdur olmadan bu işten kar sağlamak iyi günler teşekkür ederim.
Pages:
Jump to: