Pages:
Author

Topic: Yeni Başlayanlara Tavsiyelerim - page 3. (Read 550 times)

member
Activity: 378
Merit: 11
May 12, 2018, 03:05:47 PM
Yazı çok güzel, her şeyine katıldım ancak ben bir tek grafik okuma kısmına katılıyorum.
Hesapta olmayan o kadar şeyle karşılaşıyoruz ki her an her harekete hazırlıklı olmak gerekiyor..
newbie
Activity: 100
Merit: 0
May 08, 2018, 05:17:33 PM
1 aydır ICO işiyle ilgileniyorum ve oldukca memnunum herkese tavsiye ederim.

ICO 'ya hiç giremedim. Çok derin araştırmalar gerek. White paperlar . Ekipler. O kadar vaktim olmuyor henüz.
newbie
Activity: 84
May 08, 2018, 10:04:24 AM
1 aydır ICO işiyle ilgileniyorum ve oldukca memnunum herkese tavsiye ederim.
jr. member
Activity: 59
Merit: 10
May 08, 2018, 08:52:35 AM
tavsiyeler için teşekkür ederiz.
newbie
Activity: 100
May 06, 2018, 02:25:25 PM
Evet arkadaşlar. Bende bu piyasada yeniyim (6 ay)  fakat edindiğim bazı tecrübeleri paylaşmak istedim.

1- Paranızın tamamını tek bir coine yatırmayın. Genelde 4 e bölün. Böylece birinde  terste kalsanız bile diğerlerinde ticarete devam edersiniz.
2- %5 , %10 karı kabul edin. İlla büyük rakamların peşinden koşayın.
3- Mesela  0.20 btc niz 0.22 oldu. Ama elinizde hala altcoinler var. İşte o kar ettiğiniz altlara stoploss koyun. Böylece karınızı kaçırmassınız.
4- Ortalık kan gölüne döndüğünde eğer altta değil btc'deyseniz en dipten yakalamak için market hacmini kontrol edin mutlaka.  Düşer düşer düşer, sonra 5-10 milyar dolar çıkarsa o seviyelerden altlara geçiş yapabilirsiniz.
5- Ortalık kan gölüne döndiğinde eğer altlarda iseniz mutlaka ve mutlaka kıpırdamayın. Bekleyin. Bütün altlar eski haline döner. Eğer hareket ederseniz balinalara yem olursunuz. Unutmayın balinalar yavaş hareket eder küçük balıklar çok hızlı.
6- Tradingview.com u mutlaka kullanın. Burada altcoin sinyal bulucu var. Bunu kullanın. Grafikleri izleyin. Kendiniz karar verir
7-mesela 0.1 btc ile yatırım yaptınız. Bunu 0.4 btc yaptığınız zaman ana yatırımınızı çekmenizi tavsiye ederim.
8-  Sadece al-sat ile ilgilenmeyin. Bu işin ilmini öğrenin. Blockchain i öğrenin. Grafik okumayı öğrenin ve kendinizi geliştirme adına birince takılmanız gereken mekan bu sitedir. bitcointalk.org 
Pages:
Jump to: