Pages:
Author

Topic: Yeni bir af ve yapılandırma paketi hazırlanıyor - page 2. (Read 196 times)

legendary
Activity: 1890
Merit: 1273
bazı borçların ana parası silinecek. Seçim geliyor hocam iktidar tüm tuşlara basıyor nereden oy kaparsak 100 liraya oy satanların olduğu yerde bu dümen yıllarca yürür.

Geçtiğimiz yılllarda faturayı ödenmediğinde  3 ay  sonra direk her fatura için ayrı ayrı  avukata gidiyordu bu yıl avukat mavukat hak getire aylardır faturalarını ödemeyenler gördüm ne icra geliyor ve mahkemeye veriliyor. Lan noluyor demiştim sebep belliymiş
sr. member
Activity: 1344
Merit: 373
sgk için yapılandırma geleceğini daha önce burada yazmıştım. şaşırmam.

kyk borçlarını ise anlamadım çünkü daha geçtiğimiz aylarda borçları falan silmediler mi?
Sistemde hala silinmeyen KYK borçları olduğunu duymuştum muhtemelen onları silecekler hocam. Borçların silinmesi tamamen seçime yakın yatırım. Trafik cezalarını da sileceklerse bugün yediğim cezayı ödemeyeyim. Bu arada hız limiti aşımı 951 lira arkadaşlar aman dikkatli olun. Şehir içinde öyle yere pusu atmışlar ki 80 le ceza yedim.

31 Aralık 2022 öncesini kapsıyor diye biliyorum.

Tühh hiç borcumm yok. Borcunu zamanında ödeyenleri böyle cezalandırıyorlar.

Borç silme derken faizinin silinmesinden bahsediliyor diye düşünüyorum, ana parayı sileceklerini düşünmüyorum, ki ana parayı silmemeleri gerekiyor, zamanında ödeyen bizlerin günahı nedir? Hala yıllardır söylüyorum düzenli ödeyen ile hiç ödemeyen arasında bir fark olması gerekiyor, düzenli ödeyenin sürekli borcu azalır bir sistem olsa daha doğru olur,
sr. member
Activity: 959
Merit: 292

kyk borçlarını ise anlamadım çünkü daha geçtiğimiz aylarda borçları falan silmediler mi?
Sistemde hala silinmeyen KYK borçları olduğunu duymuştum muhtemelen onları silecekler hocam. Borçların silinmesi tamamen seçime yakın yatırım. Trafik cezalarını da sileceklerse bugün yediğim cezayı ödemeyeyim. Bu arada hız limiti aşımı 951 lira arkadaşlar aman dikkatli olun. Şehir içinde öyle yere pusu atmışlar ki 80 le ceza yedim.

31 Aralık 2022 öncesini kapsıyor diye biliyorum.

Tühh hiç borcumm yok. Borcunu zamanında ödeyenleri böyle cezalandırıyorlar.
hero member
Activity: 994
Merit: 607
★Bitvest.io★ Play Plinko or Invest!

legendary
Activity: 2254
Merit: 1446
Cashback 15%

legendary
Activity: 1890
Merit: 1273
Vergi ve SGK borçları
-Trafik cezaları
-Nüfus cezaları
-Askerlik cezaları
-Kaçak geçiş cezaları
-Gümrük cezaları
-Adli para cezaları
-KYK borçları
-Matrah artırımı