Pages:
Author

Topic: Yeni bir balon XRP Ripple - page 5. (Read 1080 times)

sr. member
Activity: 630
Merit: 252
December 30, 2017, 04:34:12 AM
Koskoca ripple'a bile balon diyen çıkmıs helal:) arkadaslar hıcbırımız sevmıyor olabılırız, hayatımda hıc rıpple almadım da, 1 ay oncesınde artıcanı cok soyleseler de yıne almadım, fakat balon malon demek cok sacma. Geregınden fazla pump yapılıyor denır okey de, bu bır balon degıl.
full member
Activity: 980
Merit: 152
December 30, 2017, 04:20:29 AM
Yükselmemesi için hiçbir neden yok. Devletler denetimsiz bir piyasaya sıcak bakmazlar, bu işin tek çözümü de tam denetimlerinin olabileceği bir coin olan Ripple. Mart ayında aldığımda benimle de dalga geçmişlerdi, toplam yüz milyar olan coin nasıl bir dolar olacak diye. Şimdi 3 dolara yakın seyrediyor.
member
Activity: 378
Merit: 11
December 30, 2017, 04:10:30 AM
Gerçekten acaba bitcoini bitirmek için yapılan bir oyunmu diye düşünüyorum bende, btc çok zarar gördü hem fork muhabbeti hem ripple durumundan hatta 28 aralık forkunun yalan oldugu ve bununda ripple tarafından planlandığını düşünmeye başladım ki zaten fork yalan çıktı
full member
Activity: 490
Merit: 100
December 30, 2017, 04:05:08 AM
Güzel bir yazı olmuş detayları görerek bizi konuyu açıp anlatmış aslında ciddi anlamda son dönemde balon misali şişti ripple 1 ay gibi bir sürede 0,20 dolar civarlarından 2,70 e kadar fırladı dalgalar halinde bunlar çok büyük dalgalar 40 milyar coinin dolaşımda olduğunu düşünürsek ne olur ne biter bilmiyorum.
legendary
Activity: 2912
Merit: 1150
December 30, 2017, 02:53:36 AM
Yazin xrp dan paket olan cok oldu. Simdi gazlayanlar haric yine kimse kazanamayacaktir. Son 1 yillik grafigine bakin hem hacim hem deger olarak sonra burada alimmi yapilir satimmi karar verin
sr. member
Activity: 2100
Merit: 418
December 30, 2017, 12:59:49 AM
bı kac gune herkesı göt edecektır

ahh ahh bir bilsen bu ripple kimleri göt etti.buyuk ihtimal sende o kervana katılacaksın.
daha 1.5 ay önceden sana birkaç örnek gostereyim istersen.

herneyse bakalım bence american express henüz fiyatlanmadı.
analistler 2 dolar tahmin ettiğimizden daha yakın olaiblir diyorlar.
yavaş yerler yaşşşşşş  Grin

herneyse bakalım bence american express henüz fiyatlanmadı.
analistler 2 dolar tahmin ettiğimizden daha yakın olaiblir diyorlar.

Ripple'ın kendi 2 $ da görmesi için 10'a katlaması gerek .

10'a katlaması demek ethereum'u geçmek hatta 2 ye hatta 3 e katlamak demek . Biraz gerçekci olsunlar .

daha bunlar gibi ripple 10 sentten beri bunrda götünü yırtan yuzlerce adam var.
hepsi şimdi kapı arkalarında yatak altlarında hüngür hüngür aglıyor.

hep dedim yine diyorum;
kripto piyasası bu,hiçkimse bir bok bilmiyor,bilemez,büyük konuşmayın,göt olursunuz...

sr. member
Activity: 672
Merit: 306
December 30, 2017, 12:51:19 AM
insan gerçekten hayret ediyor
member
Activity: 294
Merit: 10
December 29, 2017, 11:34:04 PM
Deli gibi bir artis var bakalim ne olacak birkac gune. Ripple al sat projesi. Yukselince sat dusunce al bence en mantiklisi bu.
legendary
Activity: 2072
Merit: 1138
December 29, 2017, 10:50:11 PM
ripple'daki pump bittiyse sırada ethereum olabilir, geçen sefer de böyle olmuştu, ripple düşerken ethereum çıkışa geçmişti, 1-2 hafta piyasanın iliğini kurutur artık, ether bazlı tokenlar da prim yapar umarım.ytd
full member
Activity: 672
Merit: 110
December 29, 2017, 09:51:41 PM
bı kac gune herkesı göt edecektır
sr. member
Activity: 434
Merit: 250
★YoBit.Net★ 1400+ Coins Exchange
December 29, 2017, 09:32:32 PM
Ne yazıkki adını piyasa olarak adlandırdığımız alıcılardan oluşan şey, böyle dönemlerde çoğunluk olarak Aptal Para'dan oluşmakta.

Aptal Paranın önemli kısmı ise yeni alıcılar. Bunların ne analiz becerisi, ne fiyat bilgisi, ne de teknik bilgisi yok. Zaten olmadığı için ve ucuz olduğunu düşündükleri için merkezi Ripple ekosisteminde hemen hemen hiç bir işlevi olmayan XRP token ile paralarını çarçur edebiliyorlar.

Yapacak bir şey yok. Biz bunlarla savaşamayız, fiyatı şimdilik bu mallar belirliyorlar.

Biz de bu durumdan nasıl faydalanırız, ona bakmamız lazım. Smiley

Aynen hocam artık yeni girenlerin coin teknolojisi , gelişmelerle alakalı hiçbir fikirleri yok. Koyun sürüsü gibi bir artış olsun hemen yığılıyorlar. Piyasa artık b.ktan bir hal aldı. Yakında xrp haberleri çıkar sitelerde ne kadar bilgisiz varsa yüksek seviyeden almaya devam ederler. Sonunda patlayınca ağlayanlarla dolar burası da.
hero member
Activity: 1904
Merit: 795
December 29, 2017, 09:13:08 PM
Bu seviyelere gelmesi gerçekten çok ilginç 4000 - 6000 arası al sat yaptım bir miktar kazandırdı ama sonrası için hiç cesaret edemedim. bugün gündüz arkadaşımla konuşurken 10200 seviyesindeydi hatta elimde daha önce olan 11000 adet ripple satmasam ne kadar olur şu bu muhabbeti yaptık. üzerinden sadece 8 saat geçti 15000 sat olmuş gerçekten çok ilginç.
sr. member
Activity: 616
Merit: 259
December 29, 2017, 09:02:38 PM
0.25 cent " Alayım mı?" diye soran arkadaşa " Çöp " uzak dur demiştim. Umarım o görmeden geri düşer. Bunu diyeli 1 ay falan oldu. Yanlız bu sefer iyi silkeleyecekler. Ethereum bir anda 70 den 170 Milyar dolara çıkabilir. Litecoin 10 milyardan 30 milyara çıkabilir ama bu XRP ne yaptıda x10 yaptı? Hergün o site senin bu site benim twitter vs gezip duruyorum hiç bir icraatlerini görmedim.
hero member
Activity: 1655
Merit: 600
December 29, 2017, 07:55:34 PM
Ne yazıkki adını piyasa olarak adlandırdığımız alıcılardan oluşan şey, böyle dönemlerde çoğunluk olarak Aptal Para'dan oluşmakta.

Aptal Paranın önemli kısmı ise yeni alıcılar. Bunların ne analiz becerisi, ne fiyat bilgisi, ne de teknik bilgisi yok. Zaten olmadığı için ve ucuz olduğunu düşündükleri için merkezi Ripple ekosisteminde hemen hemen hiç bir işlevi olmayan XRP token ile paralarını çarçur edebiliyorlar.

Yapacak bir şey yok. Biz bunlarla savaşamayız, fiyatı şimdilik bu mallar belirliyorlar.

Biz de bu durumdan nasıl faydalanırız, ona bakmamız lazım. Smiley

full member
Activity: 434
Merit: 107
December 29, 2017, 07:46:48 PM
eth yi oldum olası sevmem bana gereksiz karışıkmış gibi geliyor ve tokenlerle doldurdu ortalığı. ama eth nin fiyatını hakettiğini düşünüyorum. ripplenin kişisel kullanıcılar açısından çok büyük bir katkısı olduğunu veya işlevsel olduğunu düşünmüyorum.

yine kripto paraya sırtımızı dönüp güvenilir merkezi otorite mi arıyoruz bilmiyorum ama bana da azda olsa para kazandırmasına rağmen merkezsiz olmaması kapitalizmin kucağına tekrar itildiğimiz hissini uyandırıyor.
member
Activity: 154
Merit: 10
December 29, 2017, 07:39:34 PM
Ne yalan söyleyeyim 1 doları falan görür diyordum ama buralara geleceğini de beklemiyordum açıkçası. Yukarıda arkadaşın paylaştığı yazı gerçekleşecek gibi.
sr. member
Activity: 1106
Merit: 273
December 29, 2017, 07:22:48 PM
Ne kadar sevilmese de bazı kişiler müthiş kar etti, bizi sevindirdi o açıdan ben kendime faydasına bakıyorum. Balon muhabbeti tartışılır ama belli bir üst sınır edinen her kripto para kendi kendini yine aşmaya çalışıyor, yani düşse de bir zaman sonra yine çıkacağının göstergesi olarak düşünüyorum.. Zamanla anlaşılır
full member
Activity: 546
December 29, 2017, 06:56:52 PM
Yukarlardan silkeleme olacaktır büyük ihtimalle ama olmayadabilir çünkü ripple Çin'in yüzünden bu hale geldi.
newbie
Activity: 84
Merit: 0
December 29, 2017, 06:30:36 PM
niye ikinci sırada ben size soyliyeyim kısaca;kimsenin kafası basmadıgı için ikinci sırada Smiley
zaten ortak bir kanı olsaydı bu koin adedi hiçbir zaman bu fiyata ulaşamazdı.
ripple ı 1 kişi seviyorsa 100 kişi nefret ediyor.ripple o yuzden 2 dolar oldu.

hiçbir zaman herkesin katıldıgI bir hareket Karlı olmaz.
dikkat edin forumdan herkes ripple dan tiksinir.onlar tiksindiği için zaten riiple 3 sentten  2 dolara geldi.

sürü ile hareket ettiğiniz sürüce Kaybetmeye mahkusunuz bunu hçbir zaman unutmayın.
uzun lafın kısası bu forumda nefret edilen bir koin varsa o koini siz alın,herkes bir koini kötülüyprsa o koine dalın buyuk ihtimal emekli olacaksınız...

Evet dostum sana katılıyorum uzun süredir bende aynı şeyi yapıyorum burda sık sık adı geçenleri değilde kötülenen veya hiç adı geçmeyenleri alıyorum 6 aydır iyi kar ettim yakında emekliyim
burda sıkça adı geçenlerden alsaydım yerimde sayıyor yada zarar etmişti
full member
Activity: 322
December 29, 2017, 06:27:32 PM
Valla ripple a hep balon dedik 0.05 oldu balon dedik 0.1 oldu balon dedik 2 doları geçti arkadaşlar sadece arkasından baktık sadece alıp elimizde tutsaydık zengindik be
Pages:
Jump to: